Jaunumi

19.02.2024

Izdota jauna grāmata “Pārrobežu biznesa modeļa vadība”

Biznesa augstskolas Turība izdevniecība izdevusi jaunu grāmatu “Pārrobežu biznesa modeļa vadība”, kuras autores ir Ph.D. Helēna Skadiņa un Dr.oec. Rosita Zvirgzdiņa. Grāmata no 20. februāra būs pieejama grāmatnīcās un e-grāmatnīcās, kā arī Biznesa augstskolas Turība bibliotēkā, kur to varēs arī iegādāties.

Globālā ekonomika veicina digitālās inovācijas, pārveidojot veselas sistēmas un padarot tās savienojamas, inteliģentākas un efektīvākas visās nozarēs. Tās ietekmē uzņēmumi ir pakļauti daudzām pārmaiņām, jo paātrinās procesi, izzūd tradicionālo tirgu robežas, pieaug pakalpojumu daudzveidība, pārveidojas eksistējošās uzņēmējdarbības jomas un biznesa modeļi. Dažādas pārmaiņas uzņēmumiem liek attīstīt jaunas prasmes – kļūt elastīgākiem un spējīgiem pielāgoties ārējiem apstākļiem.

Minētās prasmes palīdz pilnveidot biznesa modelēšana, jo biznesa modelis, ietverot svarīgākās starptautisko darbību komponentes un digitālās transformācijas mehānismus, uzņēmumu vadītājiem nodrošina aktivitāšu un to seku novērtēšanas iespējas. Šajā grāmatā tiek pētīti biznesa modeļi un biznesa modeļu vides teorētiskie aspekti, lai izprastu, kā biznesa modeļi un modelēšanas vide ietekmē uzņēmuma un vadības funkciju īstenošanu.

Meklē grāmatu grāmatnīcu plauktos vai e-grāmatnīcās, kā arī Biznesa augstskolas Turība Bibliotēkā. Par iegādi vairumā raksti uz izdevnieciba@turiba.lv vai zvani pa tālruni +37129157200.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!