Jaunumi

03.04.2024

Turības Ziemeļkurzemes filiāle aicina uz pasākumu "Iepazīsti augstskolu, satiec pasniedzēju"

Pieaugušo izglītības dienas Kurzemē ietvaros no 6. līdz 13. aprīlim Biznesa augstskolas Turība Ziemeļkurzemes filiāle Talsos aicina uz pasākumu "Iepazīsti augstskolu, satiec pasniedzēju". Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja piedalīties lekcijās kādā no sev interesējošam studiju programmām, tikties ar studentiem un pasniedzējiem.

Šī ir iespēja iepazīt augstskolas filiāli, tās pasniedzējus un studentus, ielūkoties tādos lekciju kursos kā finanšu grāmatvedība, budžeta plānošana, tiesību teorija, Eiropas Savienības tiesības un digitālais mārketings. Savukārt 11. aprīlī plkst. 17.00 ir paredzēta tikšanās ar Ziemeļkurzemes filiāles vadītāju Ingu Karlbergu, lai uzzinātu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem saistībā ar studiju programmām.

Pasākuma “Pieaugušo izglītības dienas Kurzemē” mērķis ir veicināt iedzīvotāju iesaisti pieaugušo izglītības aktivitātēs un izpratni par mācīšanās nozīmi personīgai un profesionālai pilnveidei visa mūža garumā. Šo pasākumu Talsos organizē Talsu novada Izglītības pārvalde.

Lai iegūtu kvalitatīvu izglītību, nav jādodas uz Rīgu – to iespējams izdarīt arī Biznesa augstskolas Turība Ziemeļkurzemes filiālē.

Ziemeļkurzemes filiālē iespējams apgūt 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmas - Mārketings un tirdzniecība, Tiesību zinātnes, kā arī Finanses un grāmatvedība. Izvēloties kādu no filiālē piedāvātajām programmām, studijas ir iespējams apvienot ar darbu vai citu nodarbošanos, jo lekcijas notiek tikai sestdienās.

Neatkarīgi no izvēlētās studiju programmas Biznesa augstskola Turība piedāvā darba devēju novērtētu izglītību, programmas tiek pielāgotas darba tirgus tendencēm, lielāku uzsvaru liekot uz praktiskām iemaņām, nevis teoriju.

Pēc filiāles absolvēšanas ir iespēja studijas turpināt bakalaura līmeņa programmā Rīgā, pievienojoties trešā studiju gada studentiem.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!