Jaunumi

07.07.2020

Turības filiālēs sākusies studentu uzņemšana

Biznesa augstskolas Turība Cēsu, Liepājas un Talsu filiālēs visās studiju programmās sākusies studentu uzņemšana 2020./2021. studiju gadam. Piesakoties studijām līdz 5. septembrim, studiju maksa būs 780 EUR/gadā.

Filiālēs pieejamas trīs 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmas – „Finanses un grāmatvedība”, „Mārketings un tirdzniecība”, kā arī „Tiesību zinātne”. Pēc filiāles absolvēšanas iespējams turpināt studijas bakalaura līmeņa programmās (Rīgā) uzreiz 3. studiju gadā. Neatkarīgi no izvēlētās studiju programmas Biznesa augstskola Turība piedāvā darba devēju novērtētu izglītību, – programmas tiek pielāgotas darba tirgus tendencēm, lielāku uzsvaru liekot uz praktiskām iemaņām, turklāt studēšanu iespējams ērti apvienot ar darbu vai citu nodarbošanos, jo lekcijas notiek tikai sestdienās (studijas neklātienē).

Par dokumentu iesniegšanas laiku aicinām vienoties ar filiāles vadītājām:
• Cēsu filiāles vadītāja: Gita Janševica, zvanot pa tālruni: +371 62402699 vai +371 29333810, vai rakstot uz e-pastu: cesis@turiba.lv
• Liepājas filiāles vadītāja Agnese Getaute-Zariņa, zvanot pa tālruni: +371 63423570 vai rakstot uz e-pastu: liepaja@turiba.lv
• Talsu filiāles vadītāja Inga Karlberga, zvanot pa tālruni: +371 63222605 vai rakstot uz e-pastu: talsi@turiba.lv.

Plašāku informāciju par uzņemšanu un studiju programmām meklē augstskolas mājaslapā www.turiba.lv sadaļā – filiāles.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!