Jaunumi

21.06.2024

Turībā studentiem piedāvā starta paku uzņēmējdarbības uzsākšanai

Biznesa augstskolā Turība biznesa domāšana caurvij ikkatru studiju programmu. Studiju process tiek veidots tā, lai katrs students maksimāli spētu izmantot savu potenciālu. Šī iemesla dēļ Turībā ir pieejams Biznesa inkubators, Mentoru asociācija, Karjeras centrs un daudzas citas atbalsta aktivitātes, lai students jau studiju laikā spētu veiksmīgi uzsāk savu ceļu uzņēmējdarbībā.

“Mēs kā biznesa augstskola un veiksmīgs uzņēmums izglītības tirgū rādām piemēru un mācām topošos speciālistus un jaunos uzņēmējus, kā veidot savu biznesu sevis izvēlētajā nozarē, kā arī esam mentors un atbalsts mūsu studentiem, lai viņi varētu veiksmīgi uzsākt savu uzņēmējdarbību jau studiju laikā,” uzsver Biznesa augstskolas Turība rektore Zane Driņķe.

Lai sniegtu studentiem un absolventiem iespējas un atbalstu biznesa ideju realizēšanā, Turībā darbojas Biznesa inkubators, kurā ikvienam interesentam pieejama darbam nepieciešamā vide, resursi un informatīvais atbalsts, lai savu biznesa ideju pārvērstu veiksmīgā uzņēmējdarbībā.

Biznesa inkubatorā students bez maksas var iegūt “Biznesa starta paku”, kas ir pakalpojumu komplekss, kas ietver juridisko adresi, palīdzību uzņēmuma reģistrēšanas procesā un trīs konsultācijas veiksmīgākai biznesa uzsākšanai. Pieredzējušu mentoru konsultācijas jautājumos, kas saistīti ar biznesa plāna un stratēģijas izstrādi, nodokļiem, finansēm, mārketingu u.tml. būs vērtīgs atbalsts ikvienam, kurš vēl tikai plāno spert pirmos soļus uzņēmējdarbībā.

Augstskolā darbojas arī Mentoru asociācija, kas apvieno virkni pieredzējušus uzņēmējus un dažādu nozaru ekspertus, kuri ir gatavi dalīties pieredzē un ar savu padomu atbalstīt studentus, kuri jau ir spēruši vai tikai plāno spert pirmos soļus biznesā. Jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem ir iespēja konsultēties ar mentoriem biznesa attīstības, mārketinga, reklāmas, tēla veidošanas, nodokļu, finanšu plānošanas jautājumos.

Papildu Mentoru asociācijai, lai atbalstītu drosmīgu, uz ilgtspēju attīstību orientētu biznesa ideju autorus un pierādītu, ka noteiktā laika posmā ir iespējams radīt oriģinālas un inovatīvas biznesa idejas, Turība organizē arī biznesa ideju hakatonu “To be”, kurā komandām tiek dotas 24 stundas, lai radītu un prezentētu savu unikālo biznesa ideju. Hakatonā var piedalīties studenti un vidusskolēni.

Savukārt, ja nepieciešams ieteikums karjeras izaugsmei, prakses vietai vai apzināt savas stiprās puses, tad studentam spēs palīdzēt karjeras konsultants. Karjeras centra mērķis ir palīdzēt ikvienam augstskolas studentam sasniegt savas karjeras ambīcijas, nodrošinot rīkus un atbalstu, kas nepieciešami, lai pieņemtu informētus lēmumus par savu karjeras ceļu, attīstītu prasmes, kas nepieciešamas veiksmīgai darbībai izvēlētajā jomā, un veiksmīgi orientētos darba tirgū un veidotu profesionālo karjeru.

Biznesa augstskola Turība ir TOP3 darba devēju atzītākā augstskola. Tā ir biznesā balstīta un atbilstošās aktivitātēs uz studentu orientēta starptautiska augstskola, kas ietver biznesa domāšanu visos studiju virzienos. Studiju process tiek veidots tā, lai jaunieši maksimāli spētu izmantot un attīstīt savu potenciālu. Studiju satura piedāvājums orientēts uz profesionālajām zināšanām un prasmju apgūšanu. Turībā uzsvars tiek likts uz praktisku zināšanu apguvi (60%), bet teorija no studiju satura aizņem vien ap 40%. Augstskolas pasniedzēji ir savas nozares profesionāļi un uzņēmēji dažādās nozarēs.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!