Jaunumi

09.11.2020

Turība aicina uz Absolventu kluba tikšanos tiešsaistē

Pieteikties pasākumam

12. novembrī plkst. 18.00 tiešsaistes formātā norisināsies Biznesa augstskolas Turība Absolventu kluba tikšanās pasākums, kurā aicināts piedalīties ikviens augstskolas absolvents. Pasākuma laikā ar uzrunām uzstāsies vairāki augstskolas vadība un Absolventu kluba dibinātāji, tāpat plānota aizraujoša erudīcijas spēle un sarunu šovs.

Absolvents ir vērtība un būtisks resurss augstskolas ceļā uz pilnību, izdošanos un arvien augstākiem sasniegumiem. Tieši tāpēc Turība īstenojusi ideju par piederības veicināšanu un absolventu apvienošanu, radot un attīstot ilgtspējīgu vidi, kas paredzēta absolventu personības pilnveidei, pieredzes, informācijas un zināšanu apmaiņai, kā arī profesionālo un personīgo kontaktu veidošanai.

2020. gads iezīmējas ar vēl nebijušiem izaicinājumiem un spēju pielāgoties nacionāla un globāla mēroga distancēšanās un pulcēšanās ierobežojumiem, tāpēc Absolventu kluba pasākumā tiksimies attālinātā veidā, daloties atmiņās, emocijās, atkalsatikšanās priekā un jauna sākuma entuziasmā katrs no savām mājām, atliekot fizisko klātbūtni un apskāvienus līdz nākamajai reizei.

PASĀKUMA PROGRAMMA

18.00 – pasākuma atklāšana
18.10 – Biznesa augstskolas Turība Attīstības padomes priekšsēdētāja Aigara Rostovska un Biznesa augstskolas Turība rektora Alda Baumaņa uzrunas
18.20 - Absolventu kluba dibinātāju uzruna
18.20 - Spēle “Turības erudīts”
18.40 - Sarunu šovs "Vienotība kā vērtība - kāpēc apvienoties?"
19.20 - Izloze un noslēgums

Biznesa augstskolas Turība Absolventu klubs būs vieta, kur satiekas izcilas personības, dzimst idejas un turpinās ceļš uz panākumiem. Lai 12. novembra vakars ir tikai pirmais atspēriens uz šķietami neaizsniedzamo un Turība kļūst par platformu daudziem sasniegumiem!

Biznesa augstskolas Turība Absolventu klubs ir Biznesa augstskolas Turība absolventu dibināta nevalstiska organizācija ar mērķi veidot un stiprināt absolventu savstarpējās saites un saikni augstskolu, atbalstīt absolventu radošo ideju īstenošanu un līdzdarboties sabiedrības attīstības procesos.

Pasākums notiks latviešu valodā.

Lai piedalītos pasākumā, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Papildu informāciju par Turības Absolventu klubu un pieteikšanos meklē ŠEIT.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!