Absolventu klubs

Pievienoties absolventu klubam


Biznesa augstskolas Turība Absolventu klubs ir Biznesa augstskolas Turība Absolventu dibināta nevalstiska organizācija ar mērķi veidot un stiprināt absolventu savstarpējās saites un saikni augstskolu, atbalstīt absolventu radošo ideju īstenošanu un līdzdarboties sabiedrības attīstības procesos.

Klubs veidots kontaktu sekmēšanai – draudzībai, zinātnei, inovācijām un sadarbībai, kā arī zināšanu pilnveidei, rīkojot seminārus, forumus, vieslekcijas, pieredzes apmaiņu u.tml. Dalība klubā nozīmē arī atbalstu Biznesa augstskolai Turība caur sociālo partnerību un absolventu pieredzi, sekmējot augstskolā iegūtās izglītības prestiža celšanu.

Kāpēc iesaistīties?

  • Bezmaksas semināri par aktuālām tēmām: digitālo mārketingu, līdera spēju attīstīšanu, komandas veidošanu un vadīšanu, laika plānošanu, personības pilnveidi u.tml. (norises biežums 1x divos mēnešos).
  • Viedokļu līderu vieslekcijas – tikšanās ar dažādiem viedokļu līderiem šaurā lokā, nevis masveidīgās vieslekcijās ar iespējām uzdot sev interesējošos jautājumus (norises biežums 1x divos mēnešos).
  • Kontaktu tīkls jeb sistēma “Absolvents absolventam” – iesniedzot augstskolai informāciju par savu nodarbošanos, iespējams iekļauties absolventu kontaktu tīklā. Piedāvā savus pakalpojumus un uzzini, ko piedāvā citi absolventi! Iespēja iegūt jaunus klientus un atbalstīt citus absolventus.
  • Absolventu diena – ikgadējs pasākums, kuram ikreiz izvēlēta cita tematika. Diena tiek pavadīta radoši izklaidējošā gaisotnē, savstarpēji apmainoties kontaktiem, kā arī noklausoties kāda viedokļu līdera vieslekciju, piedaloties radošā seminārā vai vērtīgās apmācībās.

Absolventu kluba mērķi:

  • apvienot Biznesa augstskolas Turība absolventus, lai radītu un attīstītu vidi absolventu personības pilnveidei un izglītībai, informācijas un pieredzes apmaiņai, profesionālo un personīgo kontaktu veidošanai;
  • bagātināt Biznesa augstskolu Turība ar absolventu zināšanām, pieredzi un resursiem;
  • veicināt Biznesa augstskolas Turība attīstību un sekmēt tās virzību uz izcilību, paaugstinot Biznesa augstskolas Turība diploma vērtību un sekmējot valsts izaugsmi kopumā.

Pievienojies un iegūsti vērtīgas zināšanas un kontaktus!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!