Jaunumi

14.09.2020

Talsu filiālē atklāts jaunais studiju gads

Sestdien, 12. septembrī, Biznesa augstskolas Turība Talsu filiālē norisinājās studiju gada atklāšanas pasākums. Atklāšanas ceremonijā pulcējās jaunie un esošie studenti, augstskolas mācībspēki un viesi. Svinīgo uzrunu teica augstskolas attīstības un starptautiskās sadarbības prorektors Imants Bergs, kā arī Talsu filiāles vadītāja Inga Karlberga.

Šogad Talsu filiālē līdzvērtīgu popularitāti ieguva divas studiju programmas - “Finanses un grāmatvedība” ar kvalifikāciju grāmatvedis un „Tiesību zinātne” ar kvalifikāciju jurista palīgs. Trešā populārākā programma šogad ir “Mārketings un tirdzniecība”, kurā pieteikušies par 56% vairāk studējošo, nekā pērn. Absolvējot šo programmu, tiek iegūta kvalifikācija tirgzinības un tirdzniecības speciālists.

Studijas 2020./2021. studiju gadā Talsu filiālē norisināsies klātienē. Ja epidemioloģiskā situācija mainīsies un tiks pastiprināti ierobežojumi, lekcijas notiks tiešsaistē, par to iepriekš informējot studējošos.

Vēlam veiksmi, izturību un veselību studentiem un mācībspēkiem jauno studiju gadu iesākot!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!