Jaunumi

01.03.2024

Talsos aizvadīta Uzņēmējdarbības skolas nodarbība - „InovAIcija: uzņēmējdarbība ar mākslīgo intelektu”

21. februārī Talsu Valsts ģimnāzijā norisinājās ceturtā Biznesa augstskolas Turība “Uzņēmējdarbības skola” klātienes nodarbība – “InovAIcija: uzņēmējdarbība ar mākslīgo intelektu”. Pirms noslēguma pasākuma un sertifikātu saņemšanas skolēniem paredzēta vēl viena attālinātā nodarbība 27. martā.

Liels paldies uzņēmējdarbības pārstāvjiem no Talsu puses par interesantām un noderīgām lekcijām! Lai veicinātu skolēnu interesi par uzņēmējdarbību un iepazīstinātu ar dažādām tehnoloģijām, mākslīgo intelektu un tā potenciālu uzņēmējdarbībā, savā pieredzē ar jauniešiem dalījās SIA “Krauzers” īpašnieks Kaspars Eihe, kā arī SIA “BUTS” Talsu un Ventspils filiāles vadītājas Evija Priede un Sintija Auguste.

Talsos nodarbību Biznesa augstskola Turība organizēja sadarbībā ar Turības Ziemeļkurzemes filiāli Talsos un Talsu valsts ģimnāziju. Pateicamies par veiksmīgo sadarbību.

Uzņēmējdarbības skolas ietvaros kopumā norisinās gan attālinātās, gan arī trīs klātienes nodarbības Liepājā, Cēsīs un Talsos, kur Biznesa augstskolai Turība ir filiāles. Šajā nodarbībās uzkrātās zināšanas jauniešiem būs jāizmanto aprīlī, kad paredzēts Uzņēmējdarbības skolas noslēguma pasākums un zināšanu pārbaudes tests sertifikāta saņemšanai. Pirms projekta noslēguma pasākuma paredzēta vēl viena attālinātā nodarbība 27. martā par tēmu „Kritiskā domāšana: Filtrēt un neapjukt”.

Tikšanās ar jauniešiem norisinājās Biznesa augstskolas Turība projekta “Uzņēmējdarbības skola" ietvaros. Uzņēmējdarbības skola šogad notiek jau devīto gadu. Līdz šim to absolvējuši vairāk nekā 900 skolēni, kas norāda uz jauniešu palielinātu interesi biznesa izglītībā un nozarē kopumā. Biznesa augstskola Turība vīzija ir veicināt biznesa intelektu jeb biznesa orientētu domāšanu katrā no piedāvātajām studiju programmām, tādēļ studiju kursus pasniedz jau pieredzējuši uzņēmēji un nozares profesionāļi. Tas sniedz ieskatu reālā biznesa vidē un palīdz jaunajiem studentiem savas idejas ievirzīt pareizajā virzienā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!