Jaunumi

08.04.2024

Satiec Turību Baltijas drošības konferencē 2024

Jau trešo gadu pēc kārtas, 2024. gada 11. aprīlī ATTA centrā Drošības profesionāļu asociācija rīko lielāko organizāciju drošībai veltīto pasākumu Baltijā - Baltijas drošības konferenci 2024. Konferences laikā apmeklētājiem būs iespēja satikt arī Biznesa augstskolas Turība pārstāvjus un iepazīties ar organizācijas drošības studiju programmām.

Šī gada Baltijas drošības konferences 2024 tēma ir “Efektīva drošības pārvaldība”. Šogad papildus jau ierastajiem tematiem tādos drošības virzienos kā fiziskā un tehniskā drošība, kiberdrošība un informācijas drošība, darba aizsardzība un labbūtība, ugunsdrošība un civilā aizsardzība, tiks aplūkoti arī tādi temati, kas pēdējā laikā iemantojuši lielu aktualitāti – finanšu un telekomunikāciju krāpniecība, vispārējā krīžu vadība.

2024. gada konferencē būs sastopams plašs un daudzpusīgs izstādītāju klāsts. Pasākuma laikā Biznesa augstskolas Turība stendā apmeklētājiem būs iespēja satikt augstskolas pasniedzējus un studentus, lai iepazītos ar organizācijas drošības saistītām studiju programmām un starptautiskajām studiju iespējām.

Biznesa augstskola Turība piedāvā koledžas, bakalaura un maģistra līmeņa organizācijas drošības studiju programmas, kuras pabeidzot absolvents var vadīt dažādus drošības uzņēmumus, veidot uzņēmuma drošības stratēģijas un pasākumus, kā arī būt plaša mēroga speciālists drošības jautājumos.

Koledžas programma īsā laikā sniedz prasmes preventīvu pasākumu plānošanā un veikšanā. Absolvējot bakalaura studiju programmu, tiek iegūts profesionālā bakalaura grāds organizācijas drošībā un drošības dienesta vadītāja kvalifikācija, kas ļauj kļūt par drošības dienesta vadītāju vai veidot savu uzņēmumu šajā nozarē. Savukārt maģistra studiju programmā “Organizācijas drošības vadība” tiek apgūta drošības nozares problemātika, inovācijas un nianses jau no augstākā līmeņa drošības vadītāja perspektīvas.

Programmas “Organizācijas drošība” studentiem ir pieejama arī Drošības laboratorija, kas aprīkota ar videonovērošanas, ugunsdrošības, piekļuves kontroles un ēku vadības sistēmām, tāpat arī ar dažādiem fiziskās drošības risinājumiem.

Maģistra studiju programmas “Organizācijas drošības vadība” direktors Kārlis Apalups, lai iedrošinātu studēt gribētājus, uzsver: “Organizācijas drošības studijas paver ceļu uz aizraujošu ikdienu, pašpārliecinātību par sevi un starptautiskas attīstības iespējas.”

Vairāk par organizācijas drošības virzienu lasi šeit.

Tiekamies Baltijas drošības konferencē 2024!

Foto: balticsecurityconference.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!