Jaunumi

21.01.2022

Sākusies uzņemšana bakalaura programmā “Datorsistēmas”

Uzzināt vairāk

Biznesa augstskola Turība aicina pieteikties studijām profesionālā bakalaura programmā “Datorsistēmas” un jau februārī uzsākt mācības. Studijas šajā programmā ir lieliska iespēja atvērt durvis uz augošāko nozari pasaulē, turklāt jau 2. studiju gada laikā iespējams uzsākt darbu IT nozarē.

Studiju grafiks ir ērts, tāpēc tās piemērotas arī strādājošajiem. Lielāko daļu studiju procesa veido praktiskās nodarbības.

Programmas “Datorsistēmas” ietvaros iespējams padziļināti apgūt programmēšanas valodu JAVA, Design Thinking principus, kā arī citas valodas un operētājsistēmas. Studiju process notiek angļu valodā - tas nozīmē, ka absolvējot programmu, studējošais ir konkurētspējīgs IT nozarē visā pasaulē.

Absolvējot programmu, tiek iegūts profesionālā bakalaura grāds datorsistēmās un programmēšanas inženiera kvalifikācija.

“Informācijas tehnoloģiju studijas Turībā studentiem dod iespēju vienlaicīgi gan apgūt teorētiskās zināšanas, gan jau studiju laikā iegūt noderīgu pieredzi un praktiskās iemaņas IT nozarē, piedaloties praktiskajās nodarbībās un tiekoties ar IT nozares līderiem,” uzsver IT studiju virziena vadītājs Jānis Pekša. Viņš norāda, ka piedāvātā IT studiju programma - no Dizaina domāšana IT nozarē līdz Uzņēmumu nepārtraukta lietojumprogrammatūras integrācija - rada individuālās un komandas prasmes, kā arī spējas integrēties ar dažādām mūsdienu tehnoloģijām. Studējot IT virzienā, studenti apgūst praktisku zināšanu pārnesi programmēšanas valodās kā Java, C#, Python, Javascript un arī citās programmēšanas valodās.

Būtisks aspekts, ka jau studiju laikā, ikviens students sevi var apliecināt, strādājot dažādos starptautiskos IKT nozares uzņēmumos kā, piemēram, Accenture Latvia, TietoEVRY, Visma Enterprise, TestDevLab, KleinTech Software, Scandiweb.

Uzņemšana studiju programmā ”Datorsistēmas” notiek konkursa kārtībā, pamatojoties uz centralizēto eksāmenu angļu valodā un matemātikā, izņemot personas, kuras ieguvušas vidējo izglītību līdz 2004. gadam, personas, kuras ieguvušas vidējo izglītību ārvalstīs, vai personas ar īpašām vajadzībām. Priekšrocības tiek dotas godalgoto vietu ieguvējiem matemātikas, fizikas vai informātikas olimpiādēs.

Piesakies līdz 31. janvārim, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU.

Papildu informācija:
Programmas “Datorsistēmas” direktors
Jānis Pekša
Tālr.: 28610710
E-pasts: janis.peksa@turiba.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!