Jaunumi

14.08.2023

Par Turības Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāni kļūs doktore Evija Kļave

Līdz ar jauno mācību gadu par Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāni kļūs Komercdarbības katedras docente, socioloģe un sertificēta mediatore Dr.sc.soc. Evija Kļave, kuras pārziņā būs jautājumi saistībā ar fakultātes stratēģisko un finanšu vadību, studiju programmu plānošanu, īstenošanas uzraudzību un kvalitātes vadību, kā arī ar nacionālo un starptautisku akreditāciju, zinātnisko un pētniecisko darbību.

Vakance uz Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāna amatu kļuva aktuāla, kad līdzšinējā dekāne Zane Driņķe kopš šī gada jūlija tika ievēlēta par Turības rektori.

Ar Biznesa augstskolu Turība Evija Kļave ir saistīta kopš 2020. gada, pasniedzot Uzņēmējdarbības vadības fakultātes bakalaura un maģistra studiju programmu studentiem tādus studiju kursus kā “Konfliktu risināšana un mediācija”, “Stratēģiskā un pārmaiņu vadība”, “Cilvēkresursu vadība un attīstība”, “Laika plānošana”, “Analītiskā domāšana”, “Taktiskā plānošana un stresa vadība” un “Pētījumu dizains un prognozēšana”. Vadītājas pieredzi E.Kļave ir ieguvusi kā ilggadīga nodibinājuma “Baltic Institute of Social Sciences” valdes locekle un vadošā pētniece, nacionālu un starptautisku projektu vadītāja, Sertificētu mediatoru padomes priekšsēdētāja.

“Būt uzņēmējam un vadītājam 21. gadsimtā nozīmē ne tikai spēt radīt un īstenot savas idejas pastāvīgi mainīgos apstākļos, balstoties zināšanās un pieredzē par uzņēmējdarbības procesu vadību un nozaru aktualitātēm, bet arī attīstīt savu personību, prasmi komunicēt visdažādākajos formātos, būt elastīgam un atvērtam daudzveidībai, kritiski un radoši domāt, veidot nacionālās un globālās partnerības, iedvesmot un motivēt savu komandu ceļā uz arvien jauniem mērķiem. Šo uzņēmējdarbības un personības kompetenču kopuma veidošana un attīstīšana ir mūsdienu biznesa izglītības uzdevums”, norāda dekāne Evija Kļave. Arī turpmāk fakultāte uzturēs ciešu sadarbību ar uzņēmējiem, kopīgi pilnveidojot programmu saturu atbilstoši aktuālajām darba tirgus un augstākās izglītības prasībām, nodrošinot teorijas un prakses sinerģiju, kā arī piedāvājot nozaru profesionāļu meistarklases.

Papildus dekānes un docētājas pienākumiem E.Kļave turpinās vadīt Sertificētu mediatoru padomi, pārstāvēt Latviju kā neatkarīgā eksperte un koordinatore Eiropas Komisijas Eiropas sociālās politikas analītiskajā tīklā (European Soccial Policy Analytical Network). E.Kļave pārvalda vairākas svešvalodas - angļu, krievu un franču valodu. Viņas vaļasprieki ir literatūra, radošā rakstniecība un sports - skriešana, peldēšana un kalnu slēpošana.

Biznesa augstskola Turība savos 30 pastāvēšanas gados ir kļuvusi par lielāko privāto augstskolu Baltijā un jau piekto gadu pēc kārtas par TOP3 darba devēju atzītāko augstskolu Latvijā. Uzņēmējdarbības vadības fakultāte ir lielākā fakultāte Turībā, kas piedāvā studēt uzņēmējdarbības vadību, finanses un grāmatvedību, mārketingu un tirdzniecību, biznesa loģistikas vadību, starptautisko finanšu vadību, biznesa psiholoģiju un cilvēkresursu vadību uzņēmējdarbībā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!