Jaunumi

11.09.2020

Par studiju procesa norisi Biznesa augstskolā Turība

Jaunais 2020./2021. studiju gads Biznesa augstskolā Turība sāksies 7. septembrī (1. studiju gada angļu plūsmas studentiem – 28. septembrī) un mēs priecāsimies redzēt visus studentus klātienē. Ņemot vērā vīrusa Covid-19 izplatības riskus un rūpējoties par studējošo drošību un veselību, augstskola sniedz iespēju lekcijas vērot arī tiešsaistē, īstenojot t.s. sinhronās lekcijas*!

Studiju process notiks, veicot izmaiņas nodarbību grafikā, lai izvairītos no drūzmēšanās un pulcēšanās augstskolas telpās.

Ārvalstu studentiem, kuriem šobrīd nav iespējas nokļūt Latvijā, būs iespēja savlaicīgi uzsākt studiju gadu tiešaistē, bet, mainoties ceļošanas noteikumiem, turpināt studijas klātienē. Augstskola arī iesaistās pašizolācijas atbalstā, ja tas ir nepieciešams, nodrošinot iespēju pavadīt divas nedēļas, izolējoties atbilstoši iekārtotās telpās Jaunatnes tūrisma mītnē. Ārvalstu studentiem, kuri atrodas Latvijā, bet īslaicīgi uzturas pašizolācijā vai karantīnā, augstskola sniedz iespēju lekcijas vērot tiešsaistē!

Kārtējo pārbaudījumu kārtošana ārvalstu studentiem notiek gan attālināti (ja students atrodas karantīnā vai ārpus Latvijas), gan klātienē, savukārt vietējiem studentiem – klātienē.

Īstenojot klātienes lekcijas, augstskola nodrošinās nepieciešamo distanci, telpu vēdināšanu un citas higiēnas un drošības prasības.

*Augstskolas filiālēs studijas norisināsies klātienē. Ja situācija mainīsies un tiks pastiprināti ierobežojumi, lekcijas notiks tiešsaistē.

* E-studijās mācību process norisināsies ierastajā kārtībā.

Plašāka informācija par sinhrono lekciju norisi pieejama ŠEIT.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!