Jaunumi

04.06.2021

Mediatori un advokāti tiek aicināti piedalīties starptautiskā tiešsaistes konferencē par bērnu tiesībām uz informāciju pārrobežu civillietās

17. un 18.jūnijā norisināsies tiešsaistes konference ”Bērnu tiesības uz informāciju ES pārrobežu civillietās”, kurā aicināti piedalīties juristi, advokāti un mediatori.

Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar partneriem – Dženovas Universitāti (Itālija), Valensijas Universitāti (Spānija), organizāciju "Defence for Children International Italy" (Itālija), Starptautisko privāttiesību institūtu (Bulgārija) un Eiropas Ģimenes un mantojuma tiesību asociāciju (Itālija) realizē projektu, kura mērķis ir uzlabot bērnu tiesības saņemt informāciju pārrobežu civillietās.

Konferences ietvaros būs iespējams iepazīties ar padziļinātu juridisku pētījumu par Eiropas Savienības un nacionālajiem tiesību aktiem un tiesu praksi ģimenes tiesību jomā. Pētījuma mērķis bija uzlabot bērnu tiesības saņemt informāciju pārrobežu civillietās, kas skar bērnu intereses.

Šī gada Jūnijā norisināsies arī projekta noslēguma konference, ko organizē Dženovas Universitāte sadarbībā ar Eiropas Ģimenes un mantojuma tiesību asociāciju. Konferencē ar nacionālajiem ziņojumiem piedalīsies arī partneraugstskolu pārstāvji, tostarp Biznesa augstskolas Turība lektore Dana Rone.

Dalība konferencē ir bezmaksas. Konference norisināsies angļu valodā. Pasākuma programma apskatāma ŠEIT. Reģistrēties konferencei iespējams ŠEIT.

Plašāka informācija par projektu ŠEIT.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!