Jaunumi

14.09.2020

Liepājas filiālē atklāts jaunais studiju gads

Sestdien, 12. septembrī, Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiālē norisinājās studiju gada atklāšanas pasākums. Atklāšanas ceremonijā pulcējās jaunie un esošie studenti, augstskolas mācībspēki un viesi. Svinīgo uzrunu teica augstskolas rektors Aldis Baumanis, kā arī Liepājas filiāles vadītāja Agnese Getaute-Zariņa.

Šogad populārākā studiju programma Liepājas filiālē ir “Finanses un grāmatvedība”, kurā pieteikušies par 47% vairāk studējošo, nekā pērn. Absolvējot šo programmu tiek iegūta kvalifikācija grāmatvedis. Otra populārākā studiju programma ir “Tiesību zinātne” ar iegūstamo kvalifikāciju jurista palīgs. Arī šajā programmā šogad ir ievērojams studējošo skaita pieaugums - par 59% vairāk, nekā pērn. Trešajā vietā ierindojas programma “Mārketings un tirdzniecība” ar kvalifikāciju tirgzinības un tirdzniecības speciālists.

Studijas 2020./2021. studiju gadā Liepājas filiālē norisināsies klātienē. Ja epidemioloģiskā situācija mainīsies un tiks pastiprināti ierobežojumi, lekcijas notiks tiešsaistē, par to iepriekš informējot studējošos.

Vēlam veiksmi, izturību un veselību studentiem un mācībspēkiem jauno studiju gadu iesākot!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!