Jaunumi

24.07.2021

Izvēlies studijas Talsos!

Lai iegūtu kvalitatīvu izglītību, nav jādodas uz Rīgu – to iespējams izdarīt arī Biznesa augstskolas Turība Talsu filiālē. Izvēloties kādu no filiālē piedāvātajām 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmām, varēsi ērti apvienot studijas ar darbu vai citu nodarbošanos, jo lekcijas notiek tikai sestdienās.

Izvēlies kādu no piedāvātajām studiju programmām:

Neatkarīgi no izvēlētās studiju programmas Biznesa augstskola Turība piedāvā darba devēju novērtētu izglītību, – programmas tiek pielāgotas darba tirgus tendencēm, lielāku uzsvaru liekot uz praktiskām iemaņām, nevis teoriju.

Ja pēc filiāles absolvēšanas izlemsi turpināt studijas bakalaura līmeņa programmā (Rīgā), tad varēsi pievienoties 3. studiju gada studentiem!

„Studijas Biznesa augstskolas Turība juridiskās fakultātes tiesību zinātņu katedras īstenotajā koledžas studiju programmā Talsu filiālē būs piemērotas ikvienam studētgribētājam, kurš vēlas apvienot aktīvas darba gaitas ar studijām vai īstenot kādu savas dzīves ieceri, paralēli iegūstot profesionālās prasmes karjerai tieslietu nozarē vai zināšanu pamatu tālākajiem izglītības līmeņiem, atrodoties maksimāli tuvu darbam vai dzīvesvietai un studējot sestdienās. Mūsdienu dinamiskajā laikā, kad ikviena cilvēka sabiedriskās, profesionālās vai privātās dzīves izpausme nesaraujami saistīta ar normatīvo regulējumu, nemainīga vērtība ir spēja orientēties tiesību nozarēs, izprast to pamatprincipus un savstarpējo mijiedarbību, kā arī izprast Eiropas Savienības tiesību aktu piemērošanas kārtību u.tml. Līdz ar to, strādājot publiskajā sektorā valsts vai pašvaldības iestādē, dibinot savu komercsabiedrību vai strādājot tajā, darbojoties kā saimnieciskās darbības veicējam vai kārtojot privātās dzīves jautājumus laulības, saskarsmes, aizgādības, mantojuma u.c., lietās, it visur būs noderīgas koledžas studiju programma “Tiesību zinātnes” Talsu filiālē iegūtās zināšanas,” stāsta Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāles lektore Sibilla Migliniece.

„Šobrīd aizvien vairāk grāmatvežu darbojas ne tikai kā uzņēmuma grāmatveži, bet sniedz arī savus pakalpojumu citiem klientiem - gan kā pašnodarbinātās personas, gan arī dibinot savus uzņēmumus tieši šai darbības jomai. 2022.gada 1.janvārī stājas spēkā jaunais Grāmatvedības likums, kas nosaka izmaiņas grāmatvedības ārpakalpojuma sniedzēja noteiktajai kvalifikācijai. Ārpakalpojumu grāmatvedis var būt persona, kuras kvalifikācija atbilst vismaz ceturtā līmeņa profesionālajai kvalifikācijai grāmatvedības, ekonomikas, vadības vai finanšu jomā. Bez šādas profesionālās izglītības varēs strādāt līdz 2025.gada 1.jūlijam. Papildus tiek uzsākta ārpakalpojumu grāmatvežu licencēšana. Tātad - dokuments par izglītības iegūšanu ir vajadzīgs kā apliecinājums tam, ka grāmatvedis tiešām ir ieguvis nepieciešamās zināšanas, bez tā strādāt kā ārpakalpojuma grāmatveži nevarēsim, ” uzsver Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāles lektore Daiga Vētra.

UZŅEMŠANA

2021./2022. studiju gadā uzņemšana visās studiju programmās norisinās no 1. aprīļa. Reflektantu reģistrācija un uzņemšana pirmajā gadā pēc vidējās izglītības iegūšanas sākās 1. jūlijā.

Noslēdzot studiju līgumu līdz 4. septembrim, maksa par semestri tikai 390 EUR.

Pieņemšanas laiki augustā:

  • 02.08. no plkst. 10.00 līdz 11.00
  • 06.08. no plkst. 16.00 līdz 17.00
  • 09.08. no plkst. 10.00 līdz 11.00
  • 10.08. no plkst. 15.00 līdz 16.00
  • 18.08. no plkst. 10.00 līdz 11.00
  • 20.08. no plkst. 16.00 līdz 17.00
  • 23.08. no plkst. 10.00 līdz 11.00
  • 24.08. no plkst. 15.00 līdz 16.00
  • 31.08. no plkst. 16.00 līdz 17.00

Par citu pieņemšanas laiku iespējams vienoties, zvanot - 26437279.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!