Jaunumi

26.08.2020

Iesniedz savu ideju konkursam „Ideju kauss 2020”

Šobrīd aktīvi norisinās pieteikšanās konkursam „Ideju kauss 2020”, kur savas biznesa idejas var iesniegt jebkurš Latvijas iedzīvotājs. Labāko ideju autori balvā saņems ne tikai ievērības cienīgu finansiālu atbalstu, bet arī vērtīgus padomus un iemaņas biznesa plānu gatavošanā.

Visi interesenti ir aicināti pieteikties aizpildot pieteikuma anketu līdz 2020. gada 6. septembrim plkst. 23:59 nosūtot to uz e-pastu idejukauss@liaa.gov.lv. Pirms pieteikšanās ir jāiepazīstas ar „Ideju kauss 2020” konkursa nolikumu, kurš ir publiskots mājaslapā www.idejukauss.lv, kur ir atrodama arī pieteikuma anketa.

Iesniegtās idejas tiks vērtētas divās kārtās. Vispirms katru pieteikto ideju izvērtēs žūrija, kura atlasīs labākās biznesa idejas. Ikvienam dalībniekam kurš būs izturējis konkursa pirmo kārtu būs iespēja apgūt uzņēmējam aktuālos tematus un attīstīt savas biznesa idejas neatkarīgi no viņa atrašanās vietas. Vebināri norisināsies katru sestdienu no 26. septembra līdz 31. oktobrim.

2020. gada 21. septembrī visi dalībnieki, kuri ir aizpildījuši un iesūtījuši anketu, uz norādīto e-pastu saņems apstiprinājumu par to, vai biznesa ideja ir tikusi 2. kārtā.

Konkursa otrās kārtas dalībniekiem būs iespēja pieteikties Rīgas drosmes grantam. „Rīgas drosmes grants” piedāvā naudas atbalstu, piešķirot katram no 25 programmas laureātiem finansējumu 2000 EUR apmērā un nodrošinot sadarbību ar kādu no septiņiem Rīgā esošajiem augstskolu biznesa inkubatoriem. Vairāk informācijas www.rigasdrosmesgrants.lv

Konkursu divpadsmito reizi organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).

Konkursa nolikums un plašāka informācija par konkursu: www.idejukauss.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!