Jaunumi

13.12.2023

Četriem Turības studentiem tiek piešķirtas studējošo sportistu stipendijas

2023./2024. studiju gadam Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) piešķīrusi 52 sporta stipendijas studējošajiem sportistiem, četri no kuriem ir Biznesa augstskolas Turība studenti.

Sporta stipendija tiek piešķirta no valsts budžeta līdzekļiem, lai sekmētu augstākās izglītības iestādēs studējošo augstas klases sportistu duālās karjeras iespējas, apvienojot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, popularizējot studentu sportu un veicinot sportistu sagatavošanu dalībai Latvijas izlasēs attiecīgajos sporta veidos. Stipendija ir izmantojama stipendiātu augstākās izglītības apguves un sportiskās meistarības izaugsmes sekmēšanai.

LSFP prezidents Einars Fogelis: "Šis ir laiks, kad mēs ne tikai atzinīgi novērtējam sportista sasniegumus, bet arī atbalstām viņu augstākās izglītības ceļā. Katrs no šiem 52 stipendiātiem ir ne tikai apņēmīgs sportists, bet arī cītīgs students, turklāt šie sportisti ir paraugs duālās karjeras īstenošanā, domājot par savu nākotni pēc sporta. Sporta stipendija ir ieguldījums ne tikai individuālo talantu attīstībā, bet arī Latvijas sporta un izglītības nākotnē kopumā."

Lēmumu par Sporta stipendijas piešķiršanu pieņem LSFP valde, pamatojoties uz Sporta stipendiju komisijas rekomendāciju, vērtējot sportistu sekmes un sportiskos sasniegumus saskaņā ar konkursa nolikumu. LSFP Sporta stipendiju komisiju veido pārstāvji no Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta, Latvijas Olimpiskās komitejas, Latvijas Augstskolu sporta savienības un Latvijas Sporta federāciju padomes.

Biznesa augstskolā Turībā var studēt programmā “Pasākumu producēšana un vadība” ar specializāciju “Sporta pasākumu vadība un komunikācija”. Programmas mērķis ir veicināt kvalitatīvu sporta pasākumu piedāvājumu Latvijā un Latvijas profesionāļu iesaisti pasaules nozīmīgāko sporta notikumu tapšanā, radot jaunus, zinošus un entuziastiskus speciālistus.

Savukārt, studējot programmā “Starptautiskās komunikācijas vadība”, ir iespēja izvēlēties papildu kursus, piemēram, “Sporta projektu vadība”, “Sporta organizācijas” un “Sporta komunikācija”. Visi šie kursi ietver zināšanu apguvi par sporta pasākumu organizēšanu, organizācijām un to komunicēšanu publiskajā telpā, tēla izveidi un daudz ko citu. Starptautiskās komunikācijas vadību vari studēt ne tikai latviešu, bet arī angļu valodā.

Studiju laikā tiek sniegtas padziļinātas zināšanas uzņēmējdarbībā, kas sniedz iespēju ikvienam veidot karjeru sporta jomā Latvijā un pasaulē, kā arī dibināt savu sporta nozares uzņēmumu.

Vairāk par pasākumu producēšana un vadība ar specializāciju “Sporta pasākumu vadība un komunikācija”.

Foto no athletics.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!