Jaunumi

05.09.2020

Cēsu filiālē atklāts jaunais studiju gads

Sestdien, 5. septembrī, Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiālē norisinājās studiju gada atklāšanas pasākums. Atklāšanas ceremonijā pulcējās jaunie un esošie studenti, augstskolas mācībspēki un viesi. Svinīgo uzrunu teica augstskolas rektors Aldis Baumanis, kā arī Cēsu filiāles vadītāja Gita Janševica.

Šogad populārākā studiju programma Cēsu filiālē ir “Mārketings un tirdzniecība”, kurā pieteikušies par 19% vairāk studējošo, nekā pērn. Absolvējot šo programmu, tiek iegūta kvalifikācija tirgzinības un tirdzniecības speciālists. Otra populārākā studiju programma ir “Tiesību zinātne” ar kvalifikāciju jurista palīgs, savukārt, trešajā vietā ierindojas “Finanses un grāmatvedība” ar kvalifikāciju grāmatvedis.

Studijas 2020./2021. studiju gadā Cēsu filiālē norisināsies klātienē. Ja epidemioloģiskā situācija mainīsies un tiks pastiprināti ierobežojumi, lekcijas notiks tiešsaistē, par to iepriekš informējot studējošos.

Vēlam veiksmi, izturību un veselību studentiem un mācībspēkiem jauno studiju gadu iesākot!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu