Jaunumi

07.09.2023

Biznesa loģistika kā nozare attīstīsies arī turpmāk

„Loģistika ir dinamiska vide jauniem cilvēkiem, kuri meklē izaicinājumus ar iespēju sevi pierādīt. Sfēra, kurā ir visdažādākās iespējas izaugsmei gan lokāli, gan starptautiski. Veidot loģistikas uzņēmumus vajag, jo šī sfēra noteikti attīstīties, tā ir iespēja izaugsmei un peļņai. Turībā studentiem ir lieliska iespēja”, norāda SIA „Miandum” valdes loceklis un Turības vieslektors Didzis Mizis.

Biznesa augstskola Turība īsteno Biznesa loģistikas vadības studiju programmu. Tās saturs piemērots gan studentiem bez priekšzināšanām šajās jomās, gan speciālistiem, kuri vēlas papildināt zināšanas loģistikā, gan vadības līmeņa speciālistiem, kuri vēlas apgūt loģistikas pamatus. Šī programma ir unikāla, piedāvājot ne tikai iegūt vērtīgas un praktiskas zināšanas loģistikā, bet arī apgūt vadības līmeņa zināšanas, kas programmas absolventiem paver plašas nākotnes karjeras iespējas – loģistikas un uzņēmējdarbības vadības jomās, turklāt programma izveidota atbilstoši darba devēju pieprasījumam un darba tirgus tendencēm.

Latvijā, tāpat kā citur Eiropā un pasaulē, transporta nozare ir viena no stratēģiski nozīmīgākajām tautsaimniecības nozarēm. Transporta infrastruktūra, kā arī transporta un loģistikas pakalpojumi atstāj tiešu iespaidu uz konkurētspēju un ekonomikas izaugsmi, radot priekšnosacījumus citu nozaru attīstībai un investīciju piesaistei, dodot būtiskus ieņēmumus no eksporta pakalpojumiem un radot pozitīvu ietekmi uz valsts attīstību kopumā.

Lai padarītu studiju procesu atraktīvāku un saistītu ar loģistikas nozari tika izveidota specializēta loģistikas telpa – LOGIN. Loģistikas vadības radošā telpa LOGIN ir izveidota moderna vide, kas paredzēta Biznesa loģistikas vadības programmas studentiem, kur tikties ar domubiedriem, topošajiem sadarbības partneriem, profesoriem un, protams, loģistikas sfēras labākajiem profesionāļiem, kuri rādīs piemēru, iedvesmos un palīdzēs ar praktiskiem padomiem topošajiem loģistikas vadītājiem.

Akcentējot loģistikas nozares aktualitāti un nozīmību tautsaimniecībā, Turībā tiek rīkotas Biznesa loģistikas dienas. Tās ietvaros pērn tika parakstīti sadarbības līgumi ar trim loģistikas uzņēmumiem - SIA “Beweship Latvia/BEWE RIX , SIA “Miandum” SIA “MSC Shared Service Center Riga”, kas ir daļa no konteineru pārvadājumu līderiem - MSC (“Mediterranean Shipping Company”).

Sadarbības mērķis ir veicināt profesionālās augstākās izglītības pilnveidošanu un uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, attīstību un šajā jomā strādājošo darbinieku izglītošanu, tiecoties nodrošināt studējošajiem plašākas iespējas studijās, zinātniskajā pētniecībā un radošajā darbā. Sadarbības ietvaros uzņēmumiem būs iespēja, piemēram, sniegt konsultācijas par biznesa loģistikas programmas attīstības iespējām, vadīt praktiskās nodarbības (seminārus, meistarklases, vieslekcijas), nodrošināt prakses vietas studentiem. Savukārt augstskola varēs sniegt atbalstu pētniecības un apmācību jomā, kā arī nodrošinot speciālistu konsultācijas dažādās jomās.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!