Jaunumi

04.04.2022

Biznesa augstskolā Turība sākusies uzņemšana jaunajam studiju gadam!

Lielākā privātā augstskola Baltijā - Biznesa augstskola Turība - ir priecīga paziņot, ka 1. aprīlī sākusies uzņemšana nākamajam mācību gadam visās 27 koledžas, bakalaura, maģistra un doktora studiju programmās.

27 studiju programmas septiņos studiju virzienos

Katrs var atrast sev piemērotāko studiju programmu kopumā septiņos studiju virzienos: uzņēmējdarbībā, komunikācijā, tūrismā un viesmīlībā, pasākumu producēšanā, tiesību zinātnēs, organizācijas drošībā, informācijas tehnoloģijās.
Atšķirībā no citām pašmāju augstskolām, Turībā praktiskās studijas veido 60 % studiju laika, savukārt teorija – 40 %, kas nozīmē, ka studenti, nonākot darba tirgū ar šo izglītību, nebūs apjukuši un pratīs pienācīgi pielietot apgūto. Par to rūpējas mūsu dedzīgie pasniedzēji, kuri ir profesionāļi ar plašu praktisko pieredzi. Lai gan skolā bērnus biedē ar to, ka augstskolā studentiem ies vēl grūtāk un lektori būs tikai nesasniedzamāki un bargāki, Turībā starp mācīties gribošajiem un mācībspēkiem nav šāds mūris. To vēlreiz pierādīja izstāde “Skola 2022”, kurā varēja satikt ne tikai studentus, bet arī brīvā gaisotnē aprunāties ar studiju virzienu vadītājiem, nebaidoties paprasīt ko nepareizu.

Atvērto durvju dienas Turībā

Visi studētgribētāji šogad varēs apmeklēt Turību vairākos atvērto durvju pasākumos, kuros gan studenti, gan pasniedzēji izrādīs augstskolu, dos ieskatu studiju procesā, informēs par budžeta vietām, stipendijām un studiju atlaidēm, kā arī atbildēs uz jebkuriem citiem jautājumiem. Atvērtās durvju dienās papildus studiju piedāvājam, būs padomāta arī par citām radošām un kultūras aktivitātēm.

Uz atvērtajām durvīm Rīgā visi interesenti aicināti ierasties 23. aprīlī plkst. 16.00, 14. maijā plkst. 17.00, 16. jūnijā 19.00 un 4. augustā plkst. 19.00. Savukārt 1. jūlijā plkst. 19.00 Rīgā sāksies visu gaidītā Uzņemšanas nakts, šogad arī īpašiem pārstiegumiem. Savukārt topošos maģistrus aicinām 18. augustā plkst. 19.00 uz Maģistru nakts. Savukārt pirmo reizi notiks arī atvērtās durvju dienās Turības filiālēs Talsos, Cēsīs un Liepājā 19. jūlijā plkst. 18.00.

Piesakies studijām

Turībā iespējamas pilna laika studijas dienā un vakarā, studijas neklātienē (katru otro nedēļu piektdienās un sestdienās), kā arī e-studijas.

Pieteikties studijām var, aizpildot elektronisko pieteikšanās formu, un vai nu klātienē Studiju informācijas centrā vai elektroniski iesniedzot dokumentus, kuri nepieciešami līguma noslēgšanai (pase vai ID karte, izglītību apliecinoši dokumenti un to kopijas, Centralizēto eksāmenu sertifikāti utt.) Pēc līguma par izglītības iegūšanu noslēgšanas reflektants samaksā iepazīšanās maksu 10% apmērā no studiju līgumā noteiktās pilnās 1. studiju gada maksas. Kopējā apmaksa par studijām tiek veikta katru gadu saskaņā ar maksājumu grafiku. Maksu par studijām iespējams veikt vienā, divos vai desmit maksājumos.

Sāc studēt izdevīgāk

Biznesa augstskola Turība 2022./2023. studiju gadā nodrošinās 20 budžeta vietas un 80 stipendijas. Stipendija ir 600 eiro gadā kā atlaide studijas maksai. Tiek piedāvātas arī citas iespējas, kā studēt izdevīgāk. Piemēram, uzsākot studijas, var saņemt vairākas atlaides - 15% atlaide 1. studiju gadam, ja topošais students saņēmis rekomendāciju no uzņēmuma, kas ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Darba devēju konfederācijas, ALTA vai Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas biedrs. Savukārt, ja augstskolā jau mācās kāds 1. pakāpes radinieks (bērns, laulātais, mamma, tētis, māsa vai brālis), studijām tiek piešķirta 50% atlaide, kas ir spēkā, kamēr abi radinieki studē vienlaicīgi un secīgi. Savukārt, ja reflektanta tuvākais radinieks jau ir absolvējis Turību, studijām tiek piešķirta 25% atlaide. Turība piedāvā atlaides arī augstskolas absolventiem - 10% atlaide par katru absolvēto programmu, kā arī līdz 50% lētākas studijas pēc izcilības diploma saņemšanas. Studijas būs finansiāli izdevīgākas, ja izvēlas studēt kādā no filiālēm - Liepājā, Cēsīs vai Talsos.

E-studijas

Savukārt jebkurā laikā iespējams uzsākt e-studijas, kuras sniedz iespēju iegūt augstāko izglītību arī tiem studētgribētājiem, kuru straujajā un darbīgajā dzīves ritmā neatrodas laiks, lai apmeklētu lekcijas. Ja strādā vai dzīvo ārzemēs un lielāko daļu ikdienas aizņem darbs, treniņi vai ģimenes dzīve, tad e-studijas jeb studijas tālmācībā būs lielisks risinājums. Nepieciešamas vien divas lietas - vēlēšanās mācīties un internets. Studē sev ērtā laikā un vidē, saņem konsultācijas un kārto eksāmenus attālināti. Vienīgais, kas parasti notiek konkrētā lokācijā, ir prakse, kaut arī to mūsdienās var darīt arī attālināti. Jaunajā studiju gadā Turība piedāvā e-studiju formu 10 programmās:
• Koledžas programmas -finanses un grāmatvedība, tiesību zinātne, viesmīlības serviss, datorsistēmas (ENG);
• Bakalaura programmas – uzņēmējdarbības vadība, tiesību zinātne, tūrisma un viesmīlības nozaru uzņēmumu vadība;
• Maģistra programmas – uzņēmējdarbības vadība, tiesību zinātne, publiskā pārvalde.

Uzņēmumu iecienīta un studentu novērtēta

Pētījuma centra SKDS veiktajā uzņēmēju aptaujā Biznesa augstskola Turība ir atzīta par līderi privāto biznesa augstskolu vidū. Savukārt, vērtējot visas augstskolas, tostarp, arī valsts augstskolas, kas piedāvā biznesa izglītību, Turība atkārtoti ierindojas 3. vietā. Tāpat augstskola ir darba devēju ieteiktāko augstskolu topa trijniekā. Turības absolventu vidū ir veiksmīgi uzņēmēji, inovatīvu produktu radītāji, sportisti, talantīgi mākslinieki un ne tikai. 99 % mūsu absolventu ir nodarbināti. 80 % darba gaitas uzsākuši jau studiju laikā. Starptautiski atzīts diploms, darba pieredze jau studiju laikā, dalība dažādos projektos un konferencēs, prakse ārvalstīs, Biznesa inkubatora atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanā un noderīgi kontakti – tas viss ļaus pārliecināties, ka praktiski viss ir iespējams!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!