Jaunumi

08.07.2021

BAT Talsu filiāles Atvērto durvju diena – iepazīsties ar pasniedzējiem!

Biznesa augstskola Turība aicina ikvienu interesentu uz Talsu filiāles Atvērto durvju dienu pasākumu 19. jūlijā plkst. 18:00 Cisco Webex platformā. Dalībnieki varēs iepazīt Turību un, protams, arī par pašu Talsu filiāli ar informatīvu prezentāciju, kā arī gūs iespēju aprunāties ar sev interesējošā studiju virziena pasniedzējiem Cisco Webex platfromas virtuālajās istabās.

Talsu filiālē piedāvā šādas 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmas – Finanses un grāmatvedība, Mārketings un tirdzniecība un Tiesību zinātnes.

Ja vēlies apskatīt papildus informāciju par filiāles piedāvājumiem, kā arī uzzināt kādas priekšrocības saņemsi izvēloties studēt Biznesa augstskolas Turība Talsu filiālē, tad ieskaties šeit.

Uz tikšanos pasākumā!

Pievienojies pasākumam

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu