Jaunumi

27.08.2021

Augsti novērtētais Turības studiju virziens „ Tiesību zinātne” akreditēts uz sešiem gadiem

Laba ziņa topošajiem un esošajiem studējošajiem un visiem, kas iesaistīti studiju virziena realizācijā!

Ir ieguldīts liels darbs, lai studiju programmu „Tiesību zinātne” arī turpmāk studentiem būtu iespēja apgūt augstā līmenī, iegūstot gan teorētiskās, gan profesionāli praktiskās zināšanas.

Biznesa augstskolas Turība profesors Jānis Načiščionis norāda, ka, neskatoties uz mazliet ieilgušo akreditāciju, kas saistīts ar tiesību aktu grozījumu pieņemšanas procesu, 2021.gada 25.augustā notika AIKA Studiju kvalitātes komisijas sēde. Komisija vienbalsīgi nolēma Turībā realizējamo studiju virzienu „ Tiesību zinātne” akreditēt uz maksimālo termiņu - sešiem (6) gadiem, t.i., līdz 2027.gada 24.augustam.

Kopumā, studiju virzienā ietilpst četras studiju programmas. Mūsdienu globāli digitālajā laikā un laikā, kad ir noteikti dažādi ierobežojumi, e – studijas ir ērti un praktiski pieejamas arī Turībā.

Iespēja izvēlēties klātienes vai e – studiju formātu sekojošām programmām:

Un klātienē: Akadēmiskā doktora studiju programma „Tiesību zinātne”.

Turpinās darbs studiju procesā, turpinās darbs pilnveidojot studiju procesu

Lai akreditācija notiktu tik sekmīgi, tika ieguldīts liels darbs. Tas bija kolektīvs darbs. Lai neaizvainotu nevienu, kurš nav pieminēts, milzīgs, neizmērojami liels paldies visiem, visiem, kas bija iesaistīti studiju virziena “Tiesību zinātne” akreditācijas dokumentu sagatavošanā, to pilnveidošanā, kas bija iesaistīti tikšanās ar ekspertiem, kas piedalījās Studiju kvalitātes komisijas sēdē un tiem, kas juta līdz.

“Padarīto, kā “stafetes kociņu” tagad var nodot jaunajam Juridiskās fakultātes dekānam Ivo Krievam, novēlot izturību, gribas spēku un labu komandu, lai pilnveidotu studiju procesu studiju virzienā “Tiesību zinātne”.” - Bijušais Juridiskās fakultātes dekāns, Dr.iur., profesors J.Načisčionis

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!