Jaunumi

12.11.2021

Akreditētas vēl divu “Turības” studiju virzienu programmas

Ar Studiju kvalitātes komisijas sēdes lēmumu uz turpmākajiem sešiem gadiem akrediētas vēl divu Biznesa augstskolas Turība (BAT) studiju virzienu programmas – Informācijas un komunikācijas zinātnes, kā arī Ekonomikas zinātnes studiju programmas.

Akreditāciju saņēmušas visas BAT Informāciju un komunikācijas zinātnes virziena bakalaura, maģistra un doktorantūras programmas latviešu un angļu valodā: profesionālā bakalaura studiju programmas Starptautiskās komunikācijas vadība un Sabiedriskās attiecības, profesionālā maģistra studiju programma Sabiedriskās attiecības un akadēmiskā doktora studiju programma Komunikācijas vadība.

Kā komentē BAT Komunikācijas virziena vadītāja Jana Bunkus, komunikācijas nozares nozīme ik gadu tikai pieaug, turklāt pandēmijas laikā tā ieguvusi īpašu vērtību: “Šobrīd centrā ir komunikācijas ātrums, integrētā komunikācija, stratēģiskā un krīzes komunikācija, starpnozaru komunikācija un digitālā komunikācija. Ņemot to vērā, ir skaidrs, kāpēc ir tik būtiski studentiem mācīt komunikāciju, visus tās aspektus un virzienus,” saka Bunkus, piebilstot, ka programmu akreditācija tam kalpo par apliecinājumu.

Tāpat Turības studenti un mācībspēki var lepoties arī ar trīs Ekonomikas studiju virziena programmu akreditāciju – uz maksimālo studiju termiņu akreditētas arī pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas Mārketings un tirdzniecība un Finanses un grāmatvedība, kā arī profesionālā bakalaura studiju programma Mārketinga un tirdzniecības vadība.

Lepna ar savu un kolēģu darbu ir arī Uzņēmējdarbības Vadības Fakultātes dekāne Zane Driņķe: “Patiess lepnums un prieks par mūsu studentiem, absolventiem un docētājiem. Konkurētspējīgas programmas, kas tiek pilnveidotas un īstenotas sadarbībā ar darba devējiem, uzņēmumiem un nozarēm, ir galvenā pievienotā vērtība un pienesums Latvijas tautsaimniecībai. Vēlos pateikt lielu paldies visiem, kuri sekmē jēgpilnas un kvalitātes standartiem atbilstošas izglītības īstenošanu.”

Kā jau tika minēts, abi studiju virzieni akreditēti uz maksimālo termiņu, t.i., turpmākajiem sešiem akreditācijas gadiem līdz 2027. gada 28. oktobrim.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!