Projekti

Biznesa augstskola Turība aktīvi piedalās dažādos izglītības un zinātnes sadarbības projektos, ko līdzfinansē Eiropas Savienība un citas starptautiskās sadarbības programmas. Kā vadošais partneris esam sekmīgi īstenojuši starptautiska mēroga Erasmus+, JUSTICE, NORDPLUS un citu fondu atbalstītus projektus.

30.07.2018

Nordplus augstākās izglītības programmas Intensīvais kurss „Organizācijas un Individuālā drošība” 2018

Intensīvā kursa realizācijas laiks: 2018. gada 30. jūlijs līdz 10. augusts.

2018. gada vasarā Biznesa augstskolā Turība norisinās NORDPLUS intensīvais kurss par organizācijas un individuālo drošību. Šo kursu realizē Biznesa augstskola Turība (Latvija) sadarbībā ar Kazimieras Simonavičius Universitāti (Lietuva) un Turku Ekonomikas skolu / Turku Universitāti (Somija).

Mūsdienās drošības jautājumi kļūst arvien aktuālāki arī Baltijas un Skandināvijas valstīs. Šobrīd saskaramies ar jauniem izaicinājumiem, kas saistās ar migrāciju, konfliktiem, kas sakņojas kultūras un reliģiskajās atšķirībās, kiberuzbrukumiem un citiem draudiem mūsu drošībai. Tādēļ arvien aktuālāk izglītības iestādēm ir sagatavot spējīgus un zinošus drošības speciālistus, kas spēj cīnīties ar šiem jaunajiem draudiem un izaicinājumiem.

Kurss sniedz ieskatu tādās tēmās kā drošības teorija, individuālā un organizācijas drošība, globalizācija, stresa menedžments krīzes situācijās, komandas vadība, kiberdrošība, datu aizsardzība un citās tēmās. Caur lekcijām un praktiskām nodarbībām studenti pilnveido savas zināšanas un iemaņas dažādās ar drošību saistītās jomās.

Kurss norisinās Turībā jau otro gadu. Arī šogad kursā piedalīsies bakalaura un maģistrantūras studenti no Latvijas, Lietuvas un Somijas. Lekcijas, diskusijas, grupu darbu un lomu spēles vadīs pieredzējuši pasniedzēji un profesionāļi no visām dalībaugstskolām un partnervalstīm. Studenti kursa ietvaros piedalīsies studiju vizītēs, klausīsies lekcijas un nokārtojot noslēguma eksāmenu par dalību kursā saņems 3 ECTS.

Projekta akadēmiskais vadītājs:
Biznesa augstskolas Turība studiju programmas „ Organizācijas drošība” direktors
Vilnis Veinbergs
e-pasts: vilnis.veinbergs@turiba.lv

Juridiskās fakultātes prodekāne
Ivita Kīsnica
e-pasts: ivita.kisnica@turiba.lv

Projekta administratīvā vadītāja:
Starptautisko projektu vadītāja
Kristīne Tihanova
tālr.: +371 67625371
e-pasts: kristine.tihanova@turiba.lv

Projekts tiek realizēts ar NORDPLUS augstākās izglītības programmas atbalstu. Projekta numurs: NPHE-2018/10238.

Aicinām skatīti video un studentu atsauksmes no pagājušā gada kursa šeit.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!