Topošajiem studentiem

Topošajiem studentiem

 • Tuvākās Atvērto durvju dienas Turībā

  Nāc un iepazīsti Turību!
  - 14. aprīlis plkst. 18.00
  - 14. maijs plkst. 18.00
  - 6. jūnijs plkst. 12.00

   

  Uzņemšana līdz 31. augustam.

  Vairāk

 • Turība - darba devēju TOP 3 augstskola

  Biznesa augstskola Turība studēt gribētājiem piedāvā iepazīties ar augstskolas novērtējumu Latvijā un pasaulē, tādējādi skaidrojot studiju ieguvumus augstskolā.

   

  Vairāk

 • Turībā studenti iegūst starptautiski atzītus diplomus

  Biznesa augstskolā Turība īstenotās studiju programmas ir starptautiski atzītas un akreditētas. Tas nozīmē, ka topošie speciālisti studiju laikā var iesaistīties ne tikai trīs starptautiskās sadarbības programmās vai praktiskās iemaņas nostiprināt un stažēties  ārvalstu kompānijās, bet arī ar jau iegūto diplomu startēt darba tirgū visā pasaulē.

 • Turība - praktiski labākā augstskola Latvijā!

  Biznesa augstskola Turība ir praktiski labākā augstskola Latvijā, jo praktiskas studijas veido 60 % mācību laika, savukārt teorija - 40 %. Pasniedzēji ir jomas profesionāļi ar plašu praktisko pieredzi, kas papildu teorijai sniedz ieskatu konkrētās nozares pasaulē. Turības absolventu vidū ir mazākais bezdarbnieku skaits salīdzinājumā ar citām lielākajām Latvijas augstskolām. VIDEO

 • Organizācijas drošība - jauna profesionālā bakalaura studiju programma

  Turpmāk drošības jomas speciālisti varēs pakāpties līmeni augstāk, jo jaunajā studiju gadā Biznesa augstskolas Turība Juridiskajā fakultātē būs iespējams apgūt 2. līmeņa profesionālā bakalaura studiju programmu Organizācijas drošība. Vairāk

 • StartUp Akadēmija - studē uzņēmējdarbību darot!

  Iestājies StartUp Akadēmijā un iegūsti zināšanas no praktiskās pieredzes kādā no četrām Biznesa augstskolas Turība piedāvātajām StartUp Akadēmijas profesionālā bakalaura studiju programmām.

   

  Dodies uz startupakademija.lv

 • Iespēja apgūt žurnālistiku

  Biznesa augstskola Turība un mediju uzņēmums Diena noslēgusi sadarbības līgumu, lai veicinātu jaunu profesionāļu sagatavošanu žurnālistikā. Sadarbības līgums paredz nodrošināt profesionālā bakalaura programmas Žurnālistika un mediji realizāciju studiju virzienā Informācijas un komunikācijas zinātnes. Vairāk

 • Biznesa inkubators un praktiskās studijas

  Biznesa augstskola Turība piedāvā studentiem sākt biznesu jau studiju laikā! Augstskolā darbojas paplašināts un modernizēts Biznesa inkubators, kurā studenti var reģistrēt ne tikai sava uzņēmumu juridisko adresi, tajā strādāt, organizēt tikšanās un glabāt dokumentus, bet arī pilnveidot savu uzņēmumu piedāvātos pakalpojumus. Vairāk

 • Maģistrantūras studijas tūrismā

  Starptautiskā tūrisma fakultāte patlaban ir vienīgā, kas maģistrantūrā veic tik plašas nozares vajadzību izpētes Latvijā, tādēļ var apgalvot, ka maģistra studiju programma ir balstīta uz nozarē nepieciešamo kompetenču apgūšanu un iespēju studiju laikā veidot biznesa kontaktus ar jau nozarē praktizējošiem profesionāļiem, īpaši viesnīcu speciālistiem un vadītājiem. Vairāk

Aktualitātes

 • 26.03.2015

  Biznesa augstskolas Turība Attīstības padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis ievēlēts par LTRK prezidentu (0)

  Aigars Rostovskis nomainīs patlaban LTRK prezidenta amatā esošo Gundaru Strautmani.

  Vairāk

  26.03.2015

  15. aprīlī notiks seminārs „Cik daudz savā autordarbā vari izmantot COPY – PASTE!” (0)

  Trešdien, 15. aprīlī plkst. 17.00, Biznesa augstskolas Turība 323. auditorijā notiks Juridiskās fakultātes dekānes, asociētās profesores Ingrīdas Veikšas vadītais seminārs par autordarbu izmantošanas pamatnoteikumiem.

  Vairāk

  26.03.2015

  Biznesa augstskolā Turība norisināsies pirmā Veselības un labsajūtas diena (0)

  Sestdien, 18. aprīlī, Biznesa augstskolas Turība telpās visas dienas garumā norisināsies Latvijā pirmā Veselības un labsajūtas diena, kuras ietvaros veselīga un apzināta dzīvesveida entuziasti varēs noklausīties vairākas izglītojošas lekcijas, piedalīties praktiskajos semināros, kā arī izmēģināt dažādas aktuālas prakses pašsajūtas uzlabošanai. 

  Vairāk

  26.03.2015

  Piesakies Atvērto durvju nedēļai Nordea bankā (0)

  Nordea banka iesaistās Latvijā vērienīgākajā jauniešu projektā – Atvērto durvju nedēļā –, kas šogad visā Latvijā notiks 13.-17. aprīlī.  Banka uzņems vairāk nekā 260 skolēnu un studentu, lai jauniešiem atklātu dažādu speciālistu darba ikdienu un palīdzētu pieņemt pārdomātu nākotnes karjeras izvēli.

  Vairāk

  26.03.2015

  PĀRCELTS: “Iepeldi sesijā” Līvu Akvaparkā! (9)

  Kā informē Studējošo paspārvalde, pasākums „Iepeldi sesijā” Līvu Akvaparkā tiek pārcelts uz nenoteiktu laiku. BATSP atvainojas ikvienam par sagādātajām neērtībām. Šīs dienas laikā tiks sniegta informācija par datumu, uz kuru pārcelsies pasākums, kā arī paskaidrojošie iemesli no Līvu Akvaparka puses par pasākuma atcelšanu.

  Vairāk

  25.03.2015

  Turības studenti atgriezušies no konkursā „Telavivas reklāmas kampaņa” iegūtā ceļojuma uz Izraēlu (0)

  Biznesa augstskolas Turība Lietišķo un rekreatīvo pasākumu vadības 4. kursa studentes – Arnita Beinaroviča, Santa Petroviča un Ieva Kazaka, pateicoties iegūtajai 1. vietai Izraēlas vēstniecības Latvijā rīkotajā konkursā „Telavivas reklāmas kampaņa”, no 7. līdz 11. februārim devās ceļojumā uz Izraēlu.

  Vairāk
 • 25.03.2015

  Biznesa augstskolā Turība notiks Latvijas Studentu apvienības 20. Kongress (0)

  28. martā plkst. 11.00 Biznesa augstskolā Turība norisināsies Latvijas Studentu apvienības 20. Kongress. LSA Kongress ir gada notikums Studentijā. Kongress ir organizācijas augstākā lēmējinstitūcija, kas sastāv no LSA biedru, studējošo pašpārvalžu, deleģētiem pārstāvjiem.

  Vairāk

  24.03.2015

  Biznesa augstskolas Turība komanda kļūst par Latvijas Studentu basketbola līgas čempioniem (0)

  Sīvā cīņā Studentu basketbola līgas finālā ar rezultātu 90:79 tika pieveikti Latvijas Universitātes basketbolisti. Biznesa augstskolas Turība basketbolisti parādīja lielisku komandas garu, precīzi tika izpildīti trenera norādījumi un spēles plāns.

  Vairāk

  23.03.2015

  31. martā Agneses Kleinas vieslekcija “Cik svarīgs ir Kāpēc.” (0)

  Otrdien, 31. martā, plkst. 17.30 Biznesa augstskolas Turība C321.auditorijā notiks vizuālās žurnālistes Agneses Kleinas vieslekcija “Cik svarīgs ir Kāpēc.”.

  Vairāk

  23.03.2015

  Turībā norisinās 29. Eiropas Studentu konvents (0)

  No šī gada 20. līdz 23. martam Rīgā norisinās 29. Eiropas Studentu konvents, pulcējot 100 studentu līderus no visas Eiropas, lai diskutētu par augstāko izglītību. Eiropas Studentu konventu organizē Latvijas Studentu apvienība (LSA) sadarbībā ar Eiropas Studentu apvienību (ESU).

  Vairāk

  20.03.2015

  Aicinām apmeklēt EBSCO datubāzes lietotāju apmācības semināru (0)

  24. martā no plkst. 14.00 līdz 16.00 Biznesa augstskolas Turība bibliotēkas Klusajā lasītavā notiks EBSCO datubāzes lietotāju apmācības seminārs.

  Vairāk

  19.03.2015

  Biznesa augstskola Turība paraksta līgumu ar AIESEC (0)

  19. martā Biznesa augstskola Turība parakstīja sadarbības līgumu ar pasaulē lielāko starptautisko jauniešu vadīto organizāciju AIESEC.

  Vairāk
 • 18.03.2015

  24. martā Jāņa Birģeļa vieslekcija „Ievads digitālajā mārketingā un Google produktos” (1)

  Otrdien, 24. martā, no pkst. 11.50 līdz 13.20, Biznesa augstskolas Turība C321.auditorijā notiks Jāņa Birģeļa vieslekcija „Ievads digitālajā mārketingā un Google produktos”.

  Vairāk

  17.03.2015

  Top kopīga starptautiskā studiju programma Tiesību zinātnēs (0)

  13. martā Biznesa augstskolas Turība rektors kopā ar Juridiskās fakultātes pārstāvjiem viesojās Kazimira Simanoviča Universitātē (Kazimieras Simonavičiaus University) Viļņā, kur parakstīja sadarbības līgumu.

  Vairāk

  16.03.2015

  Hosams Abu Meri vadīs vieslekciju “Mēs esam tas, ko mēs ēdam!” - 23. martā (1)
  Pirmdien, 23. martā, plkst. 17.30 Biznesa augstskolas Turība C321. auditorijā notiks gastroenterologa Hosama Abu Meri vieslekcija “Mēs esam tas, ko mēs ēdam!”. Vairāk

  16.03.2015

  Aicinām atbalstīt BK Turība basketbolistus cīņā par SBL čempionu titulu (0)

  Biznesa augstskolas Turība basketbola komanda ir izcīnījusi tiesības pretendēt uz Studentu basketbola līgas čempionu titulu. Atbildīgā finālspēle notiks 23. martā plkst. 20.00 Meža skolā, Brīvības gatvē 384a.

  Vairāk

  16.03.2015

  Turībā norisinājās uzņēmējdarbības simulācijas spēle „TRACTION” (3)

  Biznesa augstskola Turība ar ASV vēstniecības atbalstu piedāvāja unikālu iespēju – pārbaudīt savus spēkus uzņēmējdarbībā, piedaloties simulācijas spēlē „Traction”.

  Vairāk

  13.03.2015

  Noslēdzies konkurss par studijām dubulta diploma programmās 2015./2016.studiju gadam (0)

  Ir noslēdzies konkurss par studijām dubulta diploma programmās 2015./2016.studiju gadam. Pateicamies visiem interesentiem par lielo atsaucību. Kā arī apsveicam visus zemāk nosauktos uzvarētājus, kuri ieguvuši iespēju studēt mūsu partneraugstskolā!

  Vairāk
 • 13.03.2015

  Noslēdzies konkurss par studijām divpusējās apmaiņas programmā 2015./2016.studiju gada rudens semestrī (0)

  Ir noslēdzies konkurss par studijām divpusējās apmaiņas programmā 2015./2016.studiju gada rudens semestrī. Pateicamies visiem interesentiem par atsaucību. Kā arī apsveicam visus zemāk nosauktos uzvarētājus, kuri ieguvuši iespēju studēt rudens semestrī kādā no mūsu partneraugstskolām!

  Vairāk

  12.03.2015

  Noslēdzies konkurss studijām Erasmus+ programmā 2015./2016.studiju gada rudens semestrī (0)

  Ir noslēdzies konkurss par studijām Erasmus+ programmā 2015./2016.studiju gada rudens semestrī. Pateicamies visiem interesentiem par atsaucību. Kā arī apsveicam visus zemāk nosauktos uzvarētājus, kuri ieguvuši iespēju studēt rudens semestrī kādā no mūsu partneraugstskolām!

  Vairāk

  12.03.2015

  Konkurss jaunajiem kino entuziastiem „Mūsu 4. maija deklarācija” (0)

  Valsts kanceleja un Valsts izglītības satura centrs (VISC) aicina skolēnus un studējošos veidot video par 1990. gada 4. maijā pieņemto Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas deklarāciju, tās vēstījumiem un nozīmi mūsdienu sabiedrībai.

  Vairāk

  12.03.2015

  Turības komandas basketbolists Arnis Ate – Studentu basketbola līgas vērtīgākas spēlētājs februārī (0)
  Kā liecina Latvijas Basketbola savienības dati, Arnis vidēji spēlē aizvadīja 23 minūtes 24 sekundes, ar augstu metienu precizitāti (67,6%) no spēles vidēji mačā iemeta 11 punktus, izcīnīja 3.4 atlekušās bumbas, un 2,8 reizes rezultatīvi piespēlēja, sasniegdams vidējo efektivitātes koeficientu 13,20. Vairāk

  12.03.2015

  Finanšu izglītības nedēļas ietvaros lekcijā pie studentiem viesojās Baltijas Apdrošināšanas Nama pārstāvis (0)

  12. martā Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes un Starptautiskā tūrisma fakultātes studentiem bija iespēja noklausīties Baltijas Apdrošināšanas Nama Apdrošināšanas departamenta direktora Uģis Ieviņš lasa lekciju „Apdrošināšanas loma mūsdienu ekonomikā”.

  Vairāk

  11.03.2015

  Piedalies aizraujošā uzņēmējdarbības simulācijas spēlē “TRACTION” (0)

  Biznesa augstskola Turība piedāvā unikālu iespēju – pārbaudīt savus spēkus uzņēmējdarbībā, piedaloties simulācijas spēlē “Traction”.

  Vairāk
 • 11.03.2015

  Konkursā „Biznesa nakts” uzvar ideja par ikdienā noderīgas aplikācijas izveidi (0)

  Laikā no 5. līdz 6. martam Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatorā norisinājās 24 stundu ilgs realitātes šova cienīgs konkurss Biznesa nakts. Konkursa galveno balvu – 700 EUR no Swedbank ieguva komanda LABRĪT, kura izstrādāja inovatīvu aplikāciju, kas palīdzētu taupīt laiku un atvieglotu ikdienas darbu izpildi. Četras komandas saņēma simpātijas balvas.

  Vairāk

  11.03.2015

  Biznesa augstskola Turība parakstīs sadarbības līgumu ar Kazimira Simanoviča Universitāti Viļņā (0)

  13. martā Biznesa augstskolas Turība rektors viesosies Kazimira Simanoviča Universitātē (Kazimieras Simonavičiaus University) Viļņā, lai parakstītu augstskolu sadarbības līgumu.

  Vairāk

  11.03.2015

  Stipendijas zināšanu apmaiņas veicināšanai ar ASV (0)
  Līdz aprīlim studenti, absolventi, zinātnieki, kā arī nevalstiskās un izglītības organizācijas aicinātas pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) stipendijām un atbalsta programmām, kas veicina zināšanu apmaiņu starp Baltijas valstīm un ASV. Vairāk

  09.03.2015

  Biznesa augstskolas Turība studenti piedalās tūrisma profesionāļu konferencē (0)

  Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes maģistra studiju programmas „Tūrisma stratēģiskā vadība” studenti apmeklēja starptautisko tūrisma izstādi „ITB” Berlīnē un piedalījās īpašajā konferences programmā - ITB Convention.

  Vairāk

  06.03.2015

  Biznesa augstskolā Turība noritēja diskusija „Vai tautas vēlēts prezidents?” (1)

  5. martā Biznesa augstskolā Turība norisinājās augstskolas un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras rīkotā starptautiskā diskusija „Vai tautas vēlēts prezidents?”.

  Vairāk

  06.03.2015

  Studējošo pašpārvalde aicina apmeklēt semināru par studiju darba rakstīšanu (0)

  Biznesa augstskolas Turība studējošo pašpārvalde sniedz Tev iespēju iepazīties ar studiju darba rakstīšanas procesu, kas norisināsies 18. martā plkst. 17.20 C321. auditorijā.

  Vairāk
 • 06.03.2015

  Studējošo pašpārvalde: Pavasara pirmais “SP Formāta” numurs ir klāt! (0)

  Jaunākajā numurā lasiet atskatu par Sporta konferenci un iedvesmojaties! Rakstā Tu vari smelties iedvesmojošas atziņas no konferences „Mīli sevi! Sporto un ēd veselīgi!” dalībniekiem.

  Vairāk

  06.03.2015

  Projekts ''Radām novadam''- iespēja biznesa idejām bagātiem studentiem (0)

  Projekta ''Radām novadam'' sniedz iespēju studentiem realizēt biznesa idejas 17 Latvijas novados. Studentiem tā ir lieliska iespēja ne tikai iegūt pieredzi un jaunus kontaktus, bet arī pretendēt uz balvu un grantu fondu (kopējais balvu fonds - 50 000 EUR).

  Vairāk

  05.03.2015

  Aicina apmeklēt vieslekciju „Tiešsaistes datu vākšana un analīze izmantojot Webropol: Ziemeļvalstu pieredze un pielietojuma piemēri” (0)

  6. martā plkst. 18.15 Biznesa augstskolā Turība norisināsies vieslekcija „Tiešsaistes datu vākšana un analīze izmantojot Webropol: Ziemeļvalstu pieredze un pielietojuma piemēri”.

  Vairāk

  04.03.2015

  Konkursa „Biznesa nakts” dalībnieki prezentē savas biznesa idejas (0)

  5. un 6. martā Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatorā norisināsies realitātes šova cienīgs konkurss „Biznesa nakts”. Konkursa ietvaros 15 radošas un apņēmības pilnas komandas divdesmit četru stundu laikā izstrādās biznesa idejas, radot risinājumu vienai no piedāvātajām problēmsituācijām, un cīnīsies par konkursa galveno balvu – 700 EUR naudas balvu no Swedbank.

  Vairāk

  04.03.2015

  Viesprofesors no Singapūras uzņēmējdarbības vadības maģistrantūras studentiem vada lekciju kursu „East Asian Business” (0)

  No 2. marta līdz 20. martam Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes maģistrantūras studentiem notiek lekciju kurss „East Asian Business”, kuru vada viesprofesors no Singapūras – Lovs Sjevs Thiams (Low Siew Thiam).

  Vairāk

  03.03.2015

  Izsludināta aptauja „Latvijas gada monēta 2014” (0)

  Latvijas Banka sadarbībā ar vairākiem partneriem no 3. līdz 24. martam rīko ikgadējo aptauju "Latvijas gada monēta", kas ir būtiskākais gada notikums Latvijas numismātikā, jo sniedz sabiedrības vērtējumu par paveikto kolekcijas monētu jomā – kādas tēmas, mākslinieciskie risinājumi tai šķiet pievilcīgākie.

  Vairāk