Topošajiem studentiem

Topošajiem studentiem

 • MBA programma veselības aprūpes iestāžu vadības speciālistiem un vadītājiem

  UVF izsludina ziemas uzņemšanu profesionālā maģistra studiju programmai (MBA) Uzņēmējdarbības vadība veselības aprūpes iestāžu vadības speciālistiem un vadītājiem.

   

  Pieteikties studijām iespējams līdz 30. janvārim. Vairāk

 • Turībā studenti iegūst starptautiski atzītus diplomus

  Biznesa augstskolā Turība īstenotās studiju programmas ir starptautiski atzītas un akreditētas. Tas nozīmē, ka topošie speciālisti studiju laikā var iesaistīties ne tikai trīs starptautiskās sadarbības programmās vai praktiskās iemaņas nostiprināt un stažēties  ārvalstu kompānijās, bet arī ar jau iegūto diplomu startēt darba tirgū visā pasaulē.

 • Turība - darba devēju TOP 3 augstskola

  Biznesa augstskola Turība studēt gribētājiem piedāvā iepazīties ar augstskolas novērtējumu Latvijā un pasaulē, tādējādi skaidrojot studiju ieguvumus augstskolā.

   

  Vairāk

 • Turība - praktiski labākā augstskola Latvijā!

  Biznesa augstskola Turība ir praktiski labākā augstskola Latvijā, jo praktiskas studijas veido 60 % mācību laika, savukārt teorija - 40 %. Pasniedzēji ir jomas profesionāļi ar plašu praktisko pieredzi, kas papildu teorijai sniedz ieskatu konkrētās nozares pasaulē. Turības absolventu vidū ir mazākais bezdarbnieku skaits salīdzinājumā ar citām lielākajām Latvijas augstskolām. VIDEO

 • Maģistrantūras studijas tūrismā

  Starptautiskā tūrisma fakultāte patlaban ir vienīgā, kas maģistrantūrā veic tik plašas nozares vajadzību izpētes Latvijā, tādēļ var apgalvot, ka maģistra studiju programma ir balstīta uz nozarē nepieciešamo kompetenču apgūšanu un iespēju studiju laikā veidot biznesa kontaktus ar jau nozarē praktizējošiem profesionāļiem, īpaši viesnīcu speciālistiem un vadītājiem. Vairāk

 • Biznesa inkubators un praktiskās studijas

  Biznesa augstskola Turība piedāvā studentiem sākt biznesu jau studiju laikā! Augstskolā darbojas paplašināts un modernizēts Biznesa inkubators, kurā studenti var reģistrēt ne tikai sava uzņēmumu juridisko adresi, tajā strādāt, organizēt tikšanās un glabāt dokumentus, bet arī pilnveidot savu uzņēmumu piedāvātos pakalpojumus. Vairāk

 • Iespēja apgūt žurnālistiku

  Biznesa augstskola Turība un mediju uzņēmums Diena noslēgusi sadarbības līgumu, lai veicinātu jaunu profesionāļu sagatavošanu žurnālistikā. Sadarbības līgums paredz nodrošināt profesionālā bakalaura programmas Žurnālistika un mediji realizāciju studiju virzienā Informācijas un komunikācijas zinātnes. Vairāk

 • StartUp Akadēmija - studē uzņēmējdarbību darot!

  Iestājies StartUp Akadēmijā un iegūsti zināšanas no praktiskās pieredzes kādā no četrām Biznesa augstskolas Turība piedāvātajām StartUp Akadēmijas profesionālā bakalaura studiju programmām.

   

  Dodies uz startupakademija.lv

 • Organizācijas drošība - jauna profesionālā bakalaura studiju programma

  Turpmāk drošības jomas speciālisti varēs pakāpties līmeni augstāk, jo jaunajā studiju gadā Biznesa augstskolas Turība Juridiskajā fakultātē būs iespējams apgūt 2. līmeņa profesionālā bakalaura studiju programmu Organizācijas drošība. Vairāk

Aktualitātes

 • 29.01.2015

  Studējošo pašpārvalde: Sasildījām daudzas jo daudzas sirdis! (0)

  Jau devīto gadu labdarības akcijas „Ticot, mīlot, gaidot…” ietvaros Biznesa augstskolas Turība studenti tiek lūgti ziedot grāmatas, galda spēles, rotaļlietas, kancelejas preces un citas mantas. Arī šogad studenti ir izrādījuši milzīgu atbalstu un saziedojuši lielu daudzumu dažādu noderīgu mantu, liekot citu sirsniņām iepukstēties straujāk!

  Vairāk

  28.01.2015

  Līdz 20. februārim piesakies dalībai Rīgas maratonā „Turība TURBO” komandas sastāvā! (0)

  „Turība TURBO” arī šogad piedalīsies Rīgas maratonā, startējot mini maratona distancē (5 km), bet ja Tev pa spēkam ir pieveikt 10 km distanci, komandas „Turība TURBO” godu vari aizstāvēt arī tajā! Šogad aktīva dzīvesveida piekritējus maratons pulcēs 17. maijā.

  Vairāk

  28.01.2015

  VIAA aicina pieteikties Ķīnas Tautas Republikas valdības piedāvātajām stipendijām (0)

  Ķīnas Tautas Republikas (ĶTR) valdība piedāvā Latvijas studentiem un akadēmiskajam personālam trīspadsmit stipendijas studijām un pētniecībai Ķīnā 2015./2016. akadēmiskajā gadā. Pieteikšanās termiņš – 2015. gada 16. marts.

  Vairāk

  27.01.2015

  Juris Ulmanis: Vārda brīvība cieņas robežās (1)

  Alpīnists, Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultātes lektors Dr. Juris Ulmanis savās lekcijās ar studentiem pārrunā dažādas aktuālas tēmas – preses un vārda brīvību, mediju ietekmi uz sabiedrisko domu, kā arī indivīdu spēju analizēt saņemto informāciju. Pēdējā laika notikumi Latvijā un pasaulē vēlreiz atgādina, cik šie jautājumi ir būtiski.

  Vairāk

  26.01.2015

  Asins donoru diena Turībā 4. februārī (0)

  Valsts asinsdonoru centrs (VADC) regulāri dodas izbraukumos pie donoriem visā valstī. Arī šogad viens no galamērķiem ir Biznesa augstskola Turība. Pie mums „Donoru diena” būs 4.februārī, laikā no plkst. 10.00 līdz 14.00, C korpusa otrajā stāvā. „Donoru dienas” ietvaros ikviens var ziedot asinis nelaimē nonākušajiem.

  Vairāk

  26.01.2015

  Komunikācijas fakultātes dekāns piedalās starptautiska jauniešu sacerējumu konkursa žūrijā (0)

  Komunikācijas fakultātes dekāns, asoc. profesors Andris Pētersons ir uzaicināts piedalīties Eiropas sacerējumu konkursa "Tik līdzīgas, tik atšķirīgas, tik eiropeiskas" žūrijas komisijā. Konkurss, kurā var piedalīties arī ikviens Turības students, paredzēts jauniešiem vecumā no 18-25 gadiem un norisināsies līdz šī gada 27. februārim.

  Vairāk
 • 22.01.2015

  27. janvārī Toms Grēviņš vadīs vieslekciju „Dod Pieci!” (1)

  Otrdien, 27. janvārī, plkst. 17.30 Biznesa augstskolas Turība C321. auditorijā norisināsies populārā DJ Toma Grēviņa vieslekcija „Dod Pieci!”.

  Vairāk

  22.01.2015

  Diskusija par pasākumu kvalitāti – veiksmīgs sadarbības sākums (0)

  21. janvārī Biznesa augstskolas Turība mācību telpā StartUp Hotel norisinājās Starptautiskā tūrisma fakultātes Tūrisma pētniecības centra rīkotā diskusija par publisko pasākumu kvalitātes nozīmi pilsētas kultūras dzīves pilnveidē „Pasākumu kvalitāte un to ietekmējošie faktori”.

  Vairāk

  20.01.2015

  Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubators – spēcīgs atbalsts pirmajiem soļiem biznesā (2)

  Viens no Biznesa augstskolas Turība mērķiem ir sniegt studentiem un absolventiem iespējas viņu biznesa ideju realizēšanai. Kopš 2006. gada augstskolā darbojas Biznesa inkubators, kurā ir viss nepieciešamais, lai nonāktu no idejas līdz pat veiksmīgai biznesa attīstībai.

  Vairāk

  20.01.2015

  Komunikācijas fakultātes studenti tiek aicināti par brīvprātīgajiem Pasaules preses brīvības dienā (0)

  Komunikācijas fakultātes studenti ir aicināti iesaistīties Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizācijas (UNESCO) Pasaules preses brīvības dienas (PPBD) organizēšanā, kas notiks 2015. gada 2. – 4. maijā Rīgā.

  Vairāk

  20.01.2015

  Starptautiskā tūrisma fakultāte līdz 26. janvārim aicina pieteikties AHLEI kursiem (0)

  2013. gada februārī Starptautiskā tūrisma fakultāte noslēdza līgumu ar Amerikas viesnīcu un naktsmītņu izglītības institūtu (AHLEI) par AHLEI kursu organizēšanu studentiem. Līgums paredz tiesības organizēt AHLEI kursus gan Turības studentiem, gan nozares pārstāvjiem par tēmām, kas ir svarīgas strādājot tūrisma un viesmīlības nozarē.

  Vairāk

  19.01.2015

  Roberta Zīles vieslekcija „Eiropas Savienības izaicinājumi un Latvijas loma tajos” 22. janvārī (0)

  Ceturtdien, 22. janvārī Biznesa augstskolas Turība C321. auditorijā, plkst. 17.30 notiks Roberta Zīles vieslekcija „Eiropas Savienības izaicinājumi un Latvijas loma tajos”.

  Vairāk
 • 19.01.2015

  Tūrisma pētniecības centrs aicina piedalīties diskusijā „Pasākumu kvalitāte un to ietekmējošie faktori” (0)

  Starptautiskā tūrisma fakultātes Tūrisma pētniecības centrs 21. janvārī plkst. 14.00 aicina piedalīties diskusijā par publisko pasākumu kvalitātes nozīmi pilsētas kultūras dzīves pilnveidē. Diskusija notiks mācību telpā StartUp Hotel (C302.aud.).

  Vairāk

  19.01.2015

  Studenti tiek aicināti piedalīties sacerējumu konkursā (0)

  Aicinām Biznesa augstskolas Turība studentus piedalīties starptautiskā Eiropas sacerējumu konkursā "Tik līdzīgas, tik atšķirīgas, tik eiropeiskas."!

  Vairāk

  15.01.2015

  Aicinām uz Singapūras Bankas Mārketinga un izpētes daļas vadītāja vieslekciju (0)

  22. janvārī plkst. 10.10 Biznesa augstskolas Turība A207. auditorijā notiks Singapūras Bankas Mārketinga un izpētes daļas vadītāja Džona Ng (John Ng) vieslekcija. Lekciju apmeklēt īpaši aicināti Uzņēmējdarbības vadības fakultātes studenti!

  Vairāk

  15.01.2015

  Gala saraksti valsts finansētajām stipendijām un studiju maksas atlaidei „Sekmība” (2)

  Informējam, ka ir publicēti gala saraksti valsts finansētajām stipendijām un studiju maksas atlaidei "Sekmība" 2014./2015. gada 2. semestrim.

  Vairāk

  15.01.2015

  Biznesa augstskola Turība pievienojusies Eiropas kultūras galvaspilsētu universitāšu tīklam (1)

  Biznesa augstskola Turība kopš 2014.gada oktobra ir pievienojusies organizācijai „Eiropas kultūras galvaspilsētu universitāšu tīkls” (The University Network of the European Capitals of Culture), kura kopumā apvieno 45 universitātes visā Eiropā.

  Vairāk

  15.01.2015

  Sveicam jauno Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes valdi! (0)
  Vakar, 14. janvārī, notika Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes (SP) vēlēšanas, kurās tika ievēlēta jaunā 2015. gada Studējošo pašpārvaldes valde. Vairāk
 • 13.01.2015

  Studējošo pašpārvalde: Jauns gads – jauns „SP Formāta” dizains! (1)

  Klāt jauns gads, jaunas iespējas, piedzīvojumi un jauni sasniegumi. Kopā ar jaunu gadu, pie Tevis ir atceļojis arī pirmais šī gada „SP Formāts” izdevums. Turklāt, šogad - jaunā izskatā!

  Vairāk

  12.01.2015

  Čehijas Republikas valdības stipendijas čehu valodas vasaras kursiem (0)

  Čehijas Republikas Izglītības, jaunatnes lietu un fiziskās audzināšanas ministrija piedāvā Latvijas studentiem un akadēmiskajam personālam stipendijas dalībai čehu valodas un kultūras vasaras kursos 2015. gada vasarā. Pieteikšanās līdz 2015. gada 13. martam.

  Vairāk

  09.01.2015

  Biznesa augstskolas Turība Valodu katedra piedalās projektā, kas iegūst Kvalitātes balvu (0)

  Palīdzi samazināt bezdarba līmeni, radot pats savu darba vietu! Tāds bija viens no Leonardo da Vinci projekta RELESE „Uzņēmējdarbības prasmju nostiprināšana reintegrācijai darba tirgū” (RE-integration into Labour market through Entepreneurship) uzstādījumiem. 

  Vairāk

  08.01.2015

  Publicēti pretendentu saraksti valsts finansētajām stipendijām un studiju maksas atlaidei "Sekmība" 2014./2015.gada 2.semestrim (19)

  Informējam, ka ir publicēti pretendentu saraksti valsts finansētajām stipendijām un studiju maksas atlaidei "Sekmība" 2014./2015.gada 2.semestrim. Gala saraksti tiks publicēti 15.01.2014.

  Vairāk

  07.01.2015

  Pieejamas ziemas izlaiduma fotogrāfijas! (0)

  Fotogrāfijas no Biznesa augstskolas Turība ziemas izlaiduma, kas notika 13.decembrī, ir pieejamas un lejupielādējamas! Foto autori: I.Lūsis un Z.Bilzonis.

  Vairāk

  06.01.2015

  Sabiedrības integrācijas fonds organizē semināru pret naidu internetā (0)

  Biznesa augstskola Turība Komunikācijas fakultātes studenti aicināti apmeklēt Sabiedrības integrācijas fonda organizēto semināru "Vārda spēks internetā. Informēt, iedvesmot vai pazemot?”, kas notiks 14. janvārī Sabiedrības integrācijas fonda telpās (Brīvības ielā 39. 1.stāvā).

  Vairāk
 • 05.01.2015

  Lasi jauno Komunikācijas fakulātes studentu žurnālu „Spend it” (0)

  Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultātes žurnālistikas studenti Madara Samule, Sintija Zankovska, Baiba Miltiņa, Krists Lagzdiņš, ņemot par pamatu Latvijas Tirgotāju asociācijas žurnālu „Latvijas tirgotājs”, ir izveidojuši žurnālu „Spend it”.

  Vairāk

  05.01.2015

  Biznesa augstskolas Turība SP Valdes vēlēšanas 2015 (0)

  Trešdien, 14. janvārī, plkst. 18.00 notiks Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes (SP) vēlēšanas, kurās tiks ievēlēta jaunā SP valde. Vēlēšanas norisināsies Turības Konferenču zālē.

  Vairāk

  02.01.2015

  Student, novērtē un sniedz komentārus par savu TURĪBU! (0)

  Ikviena Biznesa augstskolas Turība studenta vērtējums ir nozīmīgs gan augstskolas attīstībai, gan studiju vides uzlabošanai. Lai kopīgi meklētu iespējas turpmākai studiju procesa pilnveidošanai, lūdzam Tevi izteikt savu vērtējumu un ierosinājumus augstskolas darbam!

  Vairāk

  30.12.2014

  Biznesa augstskola Turība vēl radošu un sasniegumiem bagātu Jauno gadu! (0)

  2014.gada nogalē tapis Biznesa augstskolas Turība kalendārs, ko dāvanā saņems augstskolas darbinieki, sadarbības partneri un draugi. Izmantojot kalendāru katru mēnesi būs iespējams iepazīties ar augstskolas absolventu veiksmes formulām, atrast iedvesmu savu ieceru realizēšanai un uzzināt, kādus pakalpojumus piedāvā absolventu uzņēmumi.

  Vairāk

  29.12.2014

  Sveicam svētkos! (0)

  Sveicam svētkos un novēlam, lai Jaunais gads ir radošs un sasniegumiem bagāts, kā arī izdodas piepildīt savus sapņus un pārdrošākās ieceres!

  Vairāk

  19.12.2014

  Darba laiki svētkos (0)

  Uzzini par Studiju informācijas centra, bibliotēkas, kases, Cafe Turība, ēdnīcas Nīke-E darba laikiem svētkos. Priecīgus svētkus!

   

  Vairāk
 • 18.12.2014

  Izveidota Biznesa augstskolas Turība Sociālo zinātņu profesoru padome (2)

  Augstākās izglītības padome ir iekļāvusi profesoru padomju sarakstā Biznesa augstskolas Turība Sociālo zinātņu profesoru padomi.

  Vairāk

  17.12.2014

  Absolventiem: 2014.gada Absolventu žurnāls ir klāt! (0)

  2014. gads tuvojas noslēgumam, un klāt ir kārtējais Absolventu žurnāla numurs, kurā var iepazīties ar Biznesa augstskolas Turība spilgtākajiem gada notikumiem un augstskolas absolventu sasniegumiem. Arī šogad lepojamies ar augstskolas un absolventu panākumiem, kas nebūt nav mazi!

  Vairāk

  15.12.2014

  Sākusies ziemas uzņemšana Latvijā un Baltijā vienīgajā MBA programmā veselības aprūpē (0)
  Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultāte (UVF) izsludina ziemas uzņemšanu starptautiski akreditētai profesionālā maģistra studiju programmai (MBA) Uzņēmējdarbības vadība veselības aprūpes iestāžu vadības speciālistiem un vadītājiem. Vairāk

  15.12.2014

  Starptautiskā tūrisma fakultātes absolventi pilnveido prasmes Apvienotajā Karalistē (0)

  Īstenojot Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes ilgtermiņa sadarbību ar absolventiem, četri fakultātes tūrisma nozares profesionāļi – Ineta Krankale, Sabīne Timma, Jānis Vilciņš un Ritvars Freimanis no 23. novembra līdz 6. decembrim piedalījās divu nedēļu praksē gleznainās ostas pilsētas Portsmutas tūrisma uzņēmumos.

  Vairāk

  12.12.2014

  Iespēja veikt brīvprātīgo darbu Latvijas prezidentūras Eiropas Savienībā pasākumos (0)

  Latvijas Jaunatnes padome aicina jauniešus iesaistīties LJP brīvprātīgā darba grupā un iegūt pieredzi nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu organizēšanā un koordinēšanā.

  Vairāk

  12.12.2014

  Līdz 19. decembrim notiek referātu pieteikšana Starptautiskajam zinātnes un biznesa forumam (0)

  2015. gada pirmā puse iezīmējas ar Latvijas prezidentūru Eiropas Savienībā, kas ir ne tikai atbildīgs pienākums, bet arī iespēja radoši un skaidri paust savu viedokli par jautājumiem, kas svarīgi Eiropas Savienības valstīm, sabiedrībai un ikvienam cilvēkam.

  Vairāk