Topošajiem studentiem

Topošajiem studentiem

 • Turībā studenti iegūst starptautiski atzītus diplomus

  Biznesa augstskolā Turība īstenotās studiju programmas ir starptautiski atzītas un akreditētas. Tas nozīmē, ka topošie speciālisti studiju laikā var iesaistīties ne tikai trīs starptautiskās sadarbības programmās vai praktiskās iemaņas nostiprināt un stažēties  ārvalstu kompānijās, bet arī ar jau iegūto diplomu startēt darba tirgū visā pasaulē.

 • Turība - darba devēju TOP 3 augstskola

  Biznesa augstskola Turība studēt gribētājiem piedāvā iepazīties ar augstskolas novērtējumu Latvijā un pasaulē, tādējādi skaidrojot studiju ieguvumus augstskolā.

   

  Vairāk

 • Organizācijas drošība - jauna profesionālā bakalaura studiju programma

  Turpmāk drošības jomas speciālisti varēs pakāpties līmeni augstāk, jo jaunajā studiju gadā Biznesa augstskolas Turība Juridiskajā fakultātē būs iespējams apgūt 2. līmeņa profesionālā bakalaura studiju programmu Organizācijas drošība. Vairāk

 • StartUp Akadēmija - studē uzņēmējdarbību darot!

  Iestājies StartUp Akadēmijā un iegūsti zināšanas no praktiskās pieredzes kādā no četrām Biznesa augstskolas Turība piedāvātajām StartUp Akadēmijas profesionālā bakalaura studiju programmām.

   

  Dodies uz startupakademija.lv

 • Iespēja apgūt žurnālistiku

  Biznesa augstskola Turība un mediju uzņēmums Diena noslēgusi sadarbības līgumu, lai veicinātu jaunu profesionāļu sagatavošanu žurnālistikā. Sadarbības līgums paredz nodrošināt profesionālā bakalaura programmas Žurnālistika un mediji realizāciju studiju virzienā Informācijas un komunikācijas zinātnes. Vairāk

 • Biznesa inkubators un praktiskās studijas

  Biznesa augstskola Turība piedāvā studentiem sākt biznesu jau studiju laikā! Augstskolā darbojas paplašināts un modernizēts Biznesa inkubators, kurā studenti var reģistrēt ne tikai sava uzņēmumu juridisko adresi, tajā strādāt, organizēt tikšanās un glabāt dokumentus, bet arī pilnveidot savu uzņēmumu piedāvātos pakalpojumus. Vairāk

 • Maģistrantūras studijas tūrismā

  Starptautiskā tūrisma fakultāte patlaban ir vienīgā, kas maģistrantūrā veic tik plašas nozares vajadzību izpētes Latvijā, tādēļ var apgalvot, ka maģistra studiju programma ir balstīta uz nozarē nepieciešamo kompetenču apgūšanu un iespēju studiju laikā veidot biznesa kontaktus ar jau nozarē praktizējošiem profesionāļiem, īpaši viesnīcu speciālistiem un vadītājiem. Vairāk

 • Turība - praktiski labākā augstskola Latvijā!

  Biznesa augstskola Turība ir praktiski labākā augstskola Latvijā, jo praktiskas studijas veido 60 % mācību laika, savukārt teorija - 40 %. Pasniedzēji ir jomas profesionāļi ar plašu praktisko pieredzi, kas papildu teorijai sniedz ieskatu konkrētās nozares pasaulē. Turības absolventu vidū ir mazākais bezdarbnieku skaits salīdzinājumā ar citām lielākajām Latvijas augstskolām. VIDEO

Aktualitātes

 • 21.11.2014

  Aicina uz diskusiju par jaunu un perspektīvu ienākošā tūrisma tirgu attīstības iespējām Latvijā (0)

  2014. gada 26. novembrī plkst. 15.30 Biznesa augstskolas Turība mācību telpā StartUp Hotel, C302 notiks Tūrisma pētniecības centra organizētā diskusija par jaunu un perspektīvu ienākošā tūrisma tirgu attīstības iespējām Latvijā. Īpaši aicināti piedalīties Biznesa augstskolas Turība ārvalstu studenti un citi interesenti! Diskusija notiks angļu valodā.

  Vairāk

  21.11.2014

  Student, novērtē un sniedz komentārus par savu TURĪBU! (0)

  Ikviena Biznesa augstskolas Turība studenta vērtējums ir nozīmīgs gan augstskolas attīstībai, gan studiju vides uzlabošanai. Lai kopīgi meklētu iespējas turpmākai studiju procesa pilnveidošanai, lūdzam Tevi izteikt savu vērtējumu un ierosinājumus augstskolas darbam!

  Vairāk

  21.11.2014

  Var pieteikties studiju un studējošo kredītu dzēšanai no valsts budžeta līdzekļiem (2)
  Valdība 19. novembrī apstiprināja rīkojumus par studiju un studējošo kredītu dzēšanu no valsts budžeta līdzekļiem. Tie nosaka profesiju sarakstu un speciālistu skaitu, kuriem valsts garantēto kredītu sāks dzēst šogad. Kopumā kredītu dzēšanai no 2014. gada valsts budžeta ir atvēlēti 1 698 989 eiro. Vairāk

  20.11.2014

  Studējošo pašpārvalde rīko Sesijas semināru! (0)

  Kā katru gadu, arī šogad pirms sesijas Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde rīko Sesijas semināru. Aicinām arī Tevi 26. novembrī plkst. 17.00 uz Sesijas semināru, kurā varēsi uzzināt vairāk par sesiju un tās norisi. Tā būs lieliska iespēja uzzināt atbildes uz Tev interesējošajiem jautājumiem.

  Vairāk

  20.11.2014

  Ēriks Lingebērziņš: Kā panākt, lai plānotais ceļojums būtu tāds, kādu patērētājs to iecerējis (0)

  Oktobra nogalē Biznesa augstskolas Turība mācību telpā StartUp hotel notika Starptautiskās tūrisma fakultātes Tūrisma pētniecības centra organizētā diskusija „Patērētāju tiesības un to nozīme izejošajā tūrismā”. Atšķirībā no citām, iepriekšējām diskusijām, šoreiz diskusijas dalībnieku, studentu un augstskolas mācībspēku uzmanība tika veltīta izejošajam tūrismam.

  Vairāk

  19.11.2014

  Starptautiskā tūrisma fakultāte aicina pieteikties AHLEI kursiem un iegūt starptautisku sertifikātu (0)

  2013. gada februāri Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultāte noslēdza līgumu ar Amerikas viesnīcu un naktsmītņu izglītības institūtu (AHLEI) par AHLEI kursu organizēšanu studentiem. 

  Vairāk
 • 19.11.2014

  Studējošo pašpārvaldes pirmssesijas pasākums „[NE]NOPIETNĀ SESIJA” (0)

  Novembris jau pusē un nozīmē tikai vienu – straujiem soļiem tuvojas sesija. Arī šogad Studējošo pašpārvalde palīdzes Tev šajā saspringtajā laikā nomierināties un iegūt enerģiju sesijai.

  Vairāk

  17.11.2014

  Sveicam Latvijas svētkos! (0)

  Sveicam visus Turības studentus un darbiniekus Latvijas proklamēšanas 96. gadadienā un vēlam ikvienam sirdī, domās un darbos būt kopā ar Latviju!

  Vairāk

  14.11.2014

  Renārs Zeltiņš vadīs vieslekciju „Par sportu, šovu un dzīvi” (0)

  Ceturtdien, 20. novembrī, plkst. 17.30 Biznesa augstskolas Turība C321. auditorijā norisināsies televīzijas sejas Renāra Zeltiņa vieslekcija „Par sportu, šovu un dzīvi”.

  Vairāk

  14.11.2014

  Turībā notiks Vācijas profesora Thomas Liebetruth lekcijas "Application of logistical methods in tourism" (0)

  Divas dienas, 17. un 20. novembrī, Biznesa augstskolā Turība viesosies profesors Thomas Liebetruth no Regensburgas Universitātes Vācijā (University of Regensburg). Viesprofesors vadīs lekcijas topošajiem tūrisma un viesmīlības speciālistiem - "Application of logistical methods in tourism".

  Vairāk

  13.11.2014

  Diena: Turības Komunikācijas fakultātes studenti raksta laikrakstā (1)

  A/S Diena sadarbojas ar Biznesa augstskolu Turība studiju programmas Žurnālistika un mediji īstenošanā. Šīs programmas 1. studiju gada studenti pievērsušies vairāku 2014. gada rudens notikumu kultūrā, ekonomikā un sabiedrības dzīvē aprakstīšanai, uzklausot dažādus aptaujāto cilvēku viedokļus par aktualitātēm.

  Vairāk

  13.11.2014

  Jaunā Erasmus+ projekta partneru pirmā tikšanās Dubrovnikos (0)
  Erasmus+ projekta „Key Skills for European Union Hotel Staff” (projekta Nr.: 2014-1-HR01-KA2014-007224) partneru pirmā tikšanās notika Horvātijas pilsētā Dubrovniki no šī gada 3. līdz 4. novembrim. Vairāk
 • 13.11.2014

  STF Absolventu kluba entuziasti tiekas Gaismas pilī (0)

  Pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar Biznesa augstskolas Turība absolventiem, Starptautiskā tūrisma fakultātes (STF) Absolventu klubam radās iespēja piekto satikšanos noorganizēt ievērojamākajā kultūras objektā Latvijas Nacionālās bibliotēkas (Gaismas pils) Konferenču centrā.

  Vairāk

  12.11.2014

  STF studenti viesojas Madonas tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumos (0)

  Uzcītīgie un izturīgie Starptautiskā tūrisma fakultātes pirmā kursa studenti, abpusēji vienojoties ar pasniedzēju R. Žvals, lekciju kursa ,,Tūrisms un viesmīlība” ietvaros devās mācību ekskursijā ar mērķi praktiski iepazīties ar Latvijas ziemas galvaspilsētas Madonas un Ērgļu viesmīlības uzņēmumu darbību.

  Vairāk

  12.11.2014

  STF studenti piedalās talkā Bērnu klīniskajā slimnīcā (0)

  Šogad talka norisinājās 31. oktobrī, kur  īpašu atsaucību demonstrēja ārvalstu studenti, kas kopā ar kursa biedriem no Latvijas čakli strādāja un no lapām attīrīja slimnīcas teritoriju Olīvu ielā.

  Vairāk

  11.11.2014

  Svinēsim Latvijas dzimšanas dienu arī Turībā! (0)

  Par godu valsts svētkiem – Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas proklamēšanas 96.  gadadienai – no 11. līdz 18. novembrim Biznesa augstskola Turība aicina Latvijas svētkus ienestu arī augstskolas telpās, būt vienotiem, patriotiskiem un godināt šo mums visiem tik nozīmīgo jubileju, tāpēc šogad saviem studentiem un darbiniekiem sarūpējusi pie apģērba piespraužamas lentītes Latvijas valsts karoga krāsās.

  Vairāk

  11.11.2014

  Izsludināts konkurss par apmaksātu praksi “McCANN Consulting” komunikācijas studentiem (0)
  Komunikācijas vadības konsultāciju uzņēmums “McCANN Consulting” komunikācijas studentiem piedāvā iespēju iegūt praktiskās zināšanas “McCANN Consulting talantu skolā” un pēc tam aģentūrā iziet apmaksātu praksi. Vairāk

  11.11.2014

  Absolventiem: Lasi novembra a-formāta ziņu lapas! (0)

  Nenoliedzami novembris ir patriotiskākais gada mēnesis, kad katrs latvietis jūtas pacilāts. Rudenī laiks kļūst aizvien tumšāks un drēgnāks, bet tas ir iemests iedegt sveces un sildīties ģimenes lokā vai draugu kompānijā.  Novembrī novēlam sajust Latviju sirdī un aicinām pie mēteļa atloka piespraust sarkanbaltsarkano lentīti, tā vēlreiz apliecinot savu mīlestību pret Latviju.

  Vairāk
 • 11.11.2014

  Komunikācijas fakultātes dekāns piedalās DEMOLA žūrijā (0)

  Komunikācijas fakultātes dekāns, Dr.sc.soc. Andris Pētersons ir uzaicināts žūrijā, kas vērtēs sešu augstskolu studentu komandu darbu projekta DEMOLA Latvija posmā. Posma darbu skate notiks Rīgas domē 12. novembrī, bet fināls – 11. decembrī.

  Vairāk

  11.11.2014

  Darba laiki svētkos (0)

  Uzzini par Studiju informācijas centra, bibliotēkas, kases, Cafe Turība, ēdnīcas Nīke-E darba laikiem svētkos. Priecīgus Latvijas svētkus!

  Vairāk

  10.11.2014

  Studējošo pašpārvalde: Labdarības akcija „Ticot, mīlot un gaidot…” – sasildīsim sirdis! (0)

  Ziemassvētku laiks ir brīnumu laiks, tāpēc Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde (BAT SP) jau devīto gadu rīko labdarības akciju „Ticot, mīlot un gaidot…”, dāvājot prieku un sirds siltumu tiem, kam svētku laikā tas ir visvairāk vajadzīgs.

  Vairāk

  10.11.2014

  Konkurss labākajiem 2014. gada jaunajiem tulkotājiem (0)

  Biznesa augstskolas Turība (BAT) studentiem ir iespēja apliecināt savu valodu kompetenci, piedaloties jauno tulkotāju konkursā. Konkursu organizē valodu skola „Skrivanek Baltic” sadarbībā ar deviņām Latvijas augstskolām, tai skaitā Biznesa augstskolu Turība.

  Vairāk

  10.11.2014

  Komunikācijas studenti aicināti pietiekties mācību ekskursijai uz Ministru kabinetu (0)
  Komunikācijas fakultātes studenti aicināti doties mācību ekskursijā uz LR Ministru kabinetu un Valsts kanceleju. Mācību ekskursija notiks trešdien, 12. novembrī, plkst. 10.00 Rīgā, Brīvības bulvārī 36. Vairāk

  07.11.2014

  Studējošo pašpārvalde: Novembra “SP Formāts” vēstī – uzvarētāji, siltās zemes… (0)

  Novembris, kad gandrīz visiem kokiem lapas jau nobirušas, kad ielas paliek tukšākas, kad pazūd pierastā lapu čaboņa un gaiss piepildās ar savādu, tumšu klusumu… Laiks apsēsties siltumā, pie karstas tējas tases, ieelpot ingvera, dzērveņu un medus veldzējošo aromātu un apskatīties, kas jauns novembra “SP Formāta” numurā.

  Vairāk
 • 07.11.2014

  Studējošo pašpārvalde: Tu esi daļa no Latvijas! (0)

  Gaidot Latvijas svētkus, piedāvājam arī Tev sajust patriotiskās jūtas, tāpēc no 10. līdz 14. novembrim Latvijas nedēļas ietvaros Biznesa augstskolā Turība norisināsies dažādas aktivitātes patriotiskās noskaņās.

  Vairāk

  06.11.2014

  Turības profesoram Guntim Zemītim tiks piešķirts Latvijas Republikas valdības augstākais apbalvojums (1)

  Biznesa augstskolas Turība profesoram un vēsturniekam Dr.hist. Guntim Zemītim tiks piešķirts Latvijas Republikas valdības augstākais apbalvojums – Ministru kabineta balva.

  Vairāk

  06.11.2014

  Komunikācijas fakultātes pirmā kursa studenti aicināti piedalīties preses konferences simulācijas spēlē (1)

  Pirmdien, 10. novembrī, pulksten 18.15 Biznesa augstskolas Turība TV studijā notiks preses konferences simulācija, ko organizēs Komunikācijas fakultātes studenti. Viss notiks kā dzīvē - konference tiks filmēta, savukārt studenti varēs iejusties žurnālistu lomā. Kā treneri pieaicināti Komunikācijas fakultātes absolventi.

  Vairāk

  06.11.2014

  Piesakies Austrijas Republikas stipendijām 2015./2016. akadēmiskajam gadam (0)

  Austrijas Starptautiskās sadarbības izglītībā un pētniecībā aģentūras tīmekļa vietnē atrodama Austrijas stipendiju datu bāze vācu un angļu valodā, kurā Latvijas studenti un akadēmiskais personāls var atrast informāciju par Austrijas stipendijām 2015./2016. akadēmiskajam gadam.

  Vairāk

  06.11.2014

  Aicina apmeklēt sertificēta kouča Gunāra Ķīša praktisko semināru „Ievads koučingā un tā izmantošana uzņēmējdarbībā” (3)

  Trešdien, 12.novembrī, plkst. 11.50 Biznesa augstskolā Turība norisināsies praktiskais seminārs „Ievads koučingā un tā izmantošana uzņēmējdarbībā”.

  Vairāk

  05.11.2014

  Piedalies Europass viral video konkursā un dodies ceļojumā uz savu sapņu pilsētu Eiropā (0)

  Vai vēlies izaicināt sevi un iegūt lielisku balvu? Vēlies doties ceļojumā uz savu sapņu pilsētu Eiropā? Ja tā, tad kādēļ gan nepiedalīties konkursā Europass viral video 2014?

  Vairāk
 • 05.11.2014

  Turība tika pārstāvēta starptautiskā tūrisma konferencē Kijevā (0)

  No 23. līdz 24. oktobrim Kijevas Nacionālajā ekonomikas universitātē (Ukrainā) norisinājās starptautiska zinātniskā un praktiskā konference „Tūrisms: stabilas attīstības perspektīvas un reālijas” („Tourism: realias and prospects of stable development”), kurā piedalījās arī Biznesa augstskola Turība.

  Vairāk

  04.11.2014

  Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubators – spēcīgs atbalsts pirmajiem soļiem biznesā (2)

  Viens no Biznesa augstskolas Turība mērķiem ir sniegt studentiem un absolventiem iespējas viņu biznesa ideju realizēšanai. Kopš 2006. gada augstskolā darbojas Biznesa inkubators, kurā ir viss nepieciešamais, lai nonāktu no idejas līdz pat veiksmīgai biznesa attīstībai.

  Vairāk

  31.10.2014

  Studējošo pašpārvalde: Turības Karalis un Karaliene 2014 – KONKURSS! (1)

  Tāltālos laikos Biznesa augstskolā Turība tika kronēts karalis un karaliene. Šodien šī pasaka atkal kļūst par īstenību! Tev, Turības student, ir iespēja tikt kronētam par Turības Karali vai Karalieni!

  Vairāk

  31.10.2014

  Studējošo pašpārvalde: Galda tenisa turnīrs – studentiem un pasniedzējiem! (0)

  Trešdien,  5. novembrī  plkst. 17.30 Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatora telpās notiks atklātais turnīrs galda tenisā. Turnīrs notiks jau otro gadu pēc kārtas, un arī šogad tas sola daudz pārsteigumu.

  Vairāk

  31.10.2014

  STF Absolventu klubs aicina uz tikšanos Gaismas pilī (0)

  Turības Starptautiskā tūrisma fakultāte aicina savus absolventus uz kopīgu Absolventu kluba sanākšanu, kas notiks 7. novembrī plkst. 18.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (Gaismas pilī), Mūkusalas ielā 3, Rīgā.

  Vairāk

  31.10.2014

  TV spēlē „Es varu būt premjerministrs” uzvar Edmunds Jurēvics (0)

  Ceturtdienas vakarā par televīzijas spēles „Es varu būt premjerministrs” uzvarētāju kļuva un galveno balvu – vienu premjera mēnešalgu saņēma tukumnieks Edmunds Jurēvics.

  Vairāk