Topošajiem studentiem

Topošajiem studentiem

 • Turība - darba devēju TOP 3 augstskola

  Biznesa augstskola Turība studēt gribētājiem piedāvā iepazīties ar augstskolas novērtējumu Latvijā un pasaulē, tādējādi skaidrojot studiju ieguvumus augstskolā.

   

  Vairāk

 • Organizācijas drošība - jauna profesionālā bakalaura studiju programma

  Turpmāk drošības jomas speciālisti varēs pakāpties līmeni augstāk, jo jaunajā studiju gadā Biznesa augstskolas Turība Juridiskajā fakultātē būs iespējams apgūt 2. līmeņa profesionālā bakalaura studiju programmu Organizācijas drošība. Vairāk

 • StartUp Akadēmija - studē uzņēmējdarbību darot!

  Iestājies StartUp Akadēmijā un iegūsti zināšanas no praktiskās pieredzes kādā no četrām Biznesa augstskolas Turība piedāvātajām StartUp Akadēmijas profesionālā bakalaura studiju programmām.

   

  Dodies uz startupakademija.lv

 • Iespēja apgūt žurnālistiku

  Biznesa augstskola Turība un mediju uzņēmums Diena noslēgusi sadarbības līgumu, lai veicinātu jaunu profesionāļu sagatavošanu žurnālistikā. Sadarbības līgums paredz nodrošināt profesionālā bakalaura programmas Žurnālistika un mediji realizāciju studiju virzienā Informācijas un komunikācijas zinātnes. Vairāk

 • Biznesa inkubators un praktiskās studijas

  Biznesa augstskola Turība piedāvā studentiem sākt biznesu jau studiju laikā! Augstskolā darbojas paplašināts un modernizēts Biznesa inkubators, kurā studenti var reģistrēt ne tikai sava uzņēmumu juridisko adresi, tajā strādāt, organizēt tikšanās un glabāt dokumentus, bet arī pilnveidot savu uzņēmumu piedāvātos pakalpojumus. Vairāk

 • Maģistrantūras studijas tūrismā

  Starptautiskā tūrisma fakultāte patlaban ir vienīgā, kas maģistrantūrā veic tik plašas nozares vajadzību izpētes Latvijā, tādēļ var apgalvot, ka maģistra studiju programma ir balstīta uz nozarē nepieciešamo kompetenču apgūšanu un iespēju studiju laikā veidot biznesa kontaktus ar jau nozarē praktizējošiem profesionāļiem, īpaši viesnīcu speciālistiem un vadītājiem. Vairāk

 • Turība - praktiski labākā augstskola Latvijā!

  Biznesa augstskola Turība ir praktiski labākā augstskola Latvijā, jo praktiskas studijas veido 60 % mācību laika, savukārt teorija - 40 %. Pasniedzēji ir jomas profesionāļi ar plašu praktisko pieredzi, kas papildu teorijai sniedz ieskatu konkrētās nozares pasaulē. Turības absolventu vidū ir mazākais bezdarbnieku skaits salīdzinājumā ar citām lielākajām Latvijas augstskolām. VIDEO

Aktualitātes

 • 01.10.2014

  Izsludināts konkurss studijām Erasmus+ programmā (0)

  Saskaņā ar Nolikuma par studijām un praksi Mūžizglītības programmas augstākā izglītība (Erasmus) apakšprogrammā 2.6.punktu tiek izsludināts konkurss uz 13 studiju vietu un stipendiju Erasmus+ programmā 2014./2015. studiju gada 2.semestrī.

  Vairāk

  30.09.2014

  Turības doktorante Sintija Stipre aizstāvēs promocijas darbu par Latvijas valsts apbalvojumiem un to tiesisko regulējumu (0)

  Trešdien, 1. oktobrī, plkst. 14.00 Biznesa augstskolas Turība C108. auditorijā, Graudu ielā 68, Rīgā, notiks Biznesa augstskolas Turība Promocijas padomes atklātā sēde, kurā promocijas darbu tiesību zinātņu doktora zinātniskā grāda iegūšanai aizstāvēs  Sintija Stipre.

  Vairāk

  30.09.2014

  Studējošo pašpārvalde: ERASMUS – Tava pievienotā vērtība! (0)

  Trešdien, 1. oktobrī, plkst.17.00 C321.auditorijā norisināsies ERASMUS seminārs, ko ik pusgadu rīko Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde, piedāvājot studentiem iespēju noskaidrot visu aktuālo informāciju par ERASMUS programmas iespējām.

  Vairāk

  30.09.2014

  Komunikācijas fakultātes studenti veiks balsotāju aptauju (0)

  Komunikācijas fakultāte sadarbojas ar aģentūru Baltic News Service, veicot balsotāju aptauju pie iecirkņiem visā Latvijā Saeimas vēlēšanu dienā 4. oktobrī. Sadarbības mērķis ir noskaidrot vēlēšanu iespējamos rezultātus vēl pirms iecirkņu slēgšanas.

  Vairāk

  30.09.2014

  Iesniedz savu ideju konkursam "Ideju kauss 2014" – balvu fonds 17 000 eiro (0)

  Pašlaik aktīvi norisinās konkursa "Ideju kauss 2014" 1. kārta, kurā savas biznesa idejas var iesniegt jebkurš Latvijas iedzīvotājs. Labāko ideju autori balvā saņems ne tikai ievērības cienīgu finansiālu atbalstu, bet arī vērtīgus padomus un iemaņas biznesa plānu gatavošanā.

  Vairāk

  30.09.2014

  Vēlies sevi redzēt uz kino ekrāna - piesakies! (0)

  FreshStep Productions Biznesa augstskolas Turība studentiem piedāvā piedalīties režisores Agneses Laizānes topošajā īsmetrāžas spēlfilmā “Spoguļvīrs”. Tiek meklēti cilvēki, kas vēlās piedalīties masu skatos.

  Vairāk
 • 29.09.2014

  Seminārs par prakses, studiju un pētniecības stipendijām ASV (0)

  Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds (BAFF) sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība ielūdz studentus uz semināru par fonda piedāvātajām stipendijām praksei, studijām vai pētniecībai ASV. Seminārs notiks 6. oktobrī, plkst. 17.30 Turības C321. auditorijā.

  Vairāk

  29.09.2014

  Turības Biznesa inkubatorā notiks seminārs „TOP paņēmieni pārdevējiem” (0)

  Otrdien, 30. septembrī, plkst. 18.00 – 19.30 Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatorā biznesa psihologa Jāņa Rozes vadībā norisināsies seminārs par pārdošanu „TOP paņēmieni pārdevējiem”.

  Vairāk

  29.09.2014

  Komunikācijas fakultātes studenti dosies mācību ekskursijā uz izdevniecību „Santa” (0)
  Komunikācijas fakultātes Žurnālistikas programmas studenti trešdien, 1. oktobrī, dosies mācību ekskursijā uz izdevniecību „Santa”. Ekskursijas laikā paredzēts iepazīt izdevniecības un žurnālista darbu un diskutēt ar žurnāla „Klubs” galveno redaktoru Aivaru Pastalnieku. 
  Vairāk

  29.09.2014

  Studējošo pašpārvalde: BAT SP Atvērto durvju nedēļa – ŠONEDĒĻ! (0)

  Mēs, Studējošo pašpārvalde, bariņš mazliet ķertu, idejām un enerģijas pārpilnu jauniešu, aicinām  ikvienu Turības studentu ielūkoties BAT SP ikdienā! Šogad BAT SP Atvērto durvju dienas norisināsies veselas nedēļas garumā, tāpēc gaidīsim Tevi ciemos no 29. septembra līdz 3. oktobrim katru dienu no plkst. 10.00 līdz 18.30.

  Vairāk

  29.09.2014

  Vēl tikai 2 dienas studenti var pieteikties dalībai DEMOLA rudens projektos (0)
  Līdz 30. septembrim izsludināta pieteikšanās augstākās izglītības iestāžu studentiem inovāciju platformas Demola Latvia rudens semestrim, kura laikā dalībniekiem būs iespēja iegūt inovāciju projektu pieredzi, kā arī iespēju strādāt ar reāliem biznesa projektiem. Vairāk

  26.09.2014

  ANO PTO ģenerālsekretāra Taleb Rifai apsveikums Starptautiskajā tūrisma dienā (0)

  Tuvojoties Starptautiskajai tūrisma dienai, ANO PTO ģenerālsekretārs Taleb Rifai sagatavojis sveicienu visai nozarei.

  Vairāk
 • 25.09.2014

  Aicinām Tevi žurnāla B formāts komandā! (0)
  Vai esi radošs un aktīvs? Vai Tev patīk rakstīt vai fotografēt? Vai vēlies iegūt atlaidi „Publicitāte” studiju maksai nākamajam gadam? Ja kaut uz vienu jautājumu vari atbildēt ar pārliecinošu „jā”, piesakies Biznesa augstskolas Turība studentu žurnāla B formāts radošajā komandā! Vairāk

  24.09.2014

  Sākas reģistrēšanās Starptautiskajam zinātnes un biznesa forumam (0)

  Sākas reģistrēšanās Biznesa augstskolas Turība, Latvijas Universitātes, Dev Sanskriti Universitātes (Indija), Madras Universitātes (Indija), Manipal Universitātes (Indija) kopīgi organizētajam Starptautiskajam zinātnes un biznesa forumam. Forums norisināsies no 2015. gada 29. līdz 30. maijam.

  Vairāk

  24.09.2014

  Komunikācijas studenti aicināti uz pirmo tikšanos Chaula TV (0)

  Komunikācijas fakultātes studenti, kuri vēlas praktizēties Chaula TV un pretendēt uz stipendiju, ir aicināti uz tikšanos ar Chaula TV vadītāju Jāni Vaišļu. Tikšanās notiks piektdien, 26. septembrī, pulksten 10.00 Maskavas ielā 459.

  Vairāk

  23.09.2014

  Līdz 30. septembrim turpinās pieteikšanās studijām Biznesa augstskolā Turība (0)

  Vēl joprojām iespējams pieteikties studijām neklātienē, vakarā un starptautiskajā grupā Biznesa augstskolā Turība. Studēt gribētāji, kuri vēl tikai gatavojas iestāties bakalaura un maģistra studiju programmās vai plāno studēt angļu valodā, tiek gaidīti augstskolā līdz pat 30. septembrim.

  Vairāk

  23.09.2014

  Šodien Turībā notiks diskusija "Drošība tūrismā un pasākumos!" (0)

  Trešdien, 24. septembrī, Biznesa augstskolas Turība mācību telpā StartUp hotel tiks ievadīts šī gada diskusiju cikls profesionāļiem un topošajiem tūrisma un viesmīlības speciālistiem. Pirmās diskusijas tēma ir „Drošība tūrismā un pasākumos”.

  Vairāk

  23.09.2014

  STF studenti viesojas Gaismas pilī (0)

  Biznesa augstskola Turība var lepoties, ka nesen atvērtās Nacionālās bibliotēkas (Gaismas pils) konferenču centru vada Turības absolvente un divu augstskolas diplomu īpašniece Ineta Krankale. Augstskolā iegūtā daudzpusīgā izglītība, pieredze nozarē un jaunie izaicinājumi iedrošināja uzņemties šo atbildīgo amatu.

  Vairāk
 • 23.09.2014

  Dr.paed. I.Lūka uzstājās Starptautiskajā akadēmiskajā konferencē „Education, Culture and Society 2014” (0)

  No 15. līdz 18. septembrim, Polijā, Vroclavas Universitātē notika starptautiskā jauno zinātnieku akadēmiskā konference „Education, Culture and Society 2014”. Konferences mērķis bija veicināt Eiropas jauno zinātnieku akadēmisko darbību, atpazīstamību un veidot starpdisciplināru starptautisku akadēmisko sabiedrību.

  Vairāk

  22.09.2014

  Studējošo pašpārvalde: Strītbola MIX turnīrs jau šo trešdien! (0)

  Arī šogad Biznesa augstskola Turība piedāvā iespēju piedalīties Strītbola MIX turnīrā, kas ik gadu notiek vismaz divas reizes. Tā kā šis studiju gads nav izņēmums, tad Studējošo pašpārvalde aicina Tevi veidot trīs cilvēku komandu, kurā būtu vismaz viena meitene, un pieteikt to Strītbola MIX turnīram, kas notiks 24. septembrī no plkst. 17.00 Turības sporta zālē.

  Vairāk

  20.09.2014

  Jāņa Skuteļa vieslekcija „Korporatīvā improvizācija vai Ko runāt, kad nav ko runāt” (13)

  Otrdien, 23. septembrī, plkst.17.30, Biznesa augstskolas Turība Konferenču zālē norisināsies Karaliskā improvizācijas teātra (KIT) vadītāja, Stand Up un TV komiķa Jāņa Skuteļa vieslekcija „Korporatīvā improvizācija vai Ko runāt, kad nav ko runāt.”

  Vairāk

  19.09.2014

  Turība un LU paraksta sadarbības līgumu ar "JA-YE Latvija" (0)

  Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis un Latvijas Universitātes (LU) rektors Mārcis Auziņš vakar parakstīja sadarbības līgumu ar biznesa izglītības biedrību "Junior Achievement-Young Enterprise Latvija" ("JA-YE Latvija").

  Vairāk

  18.09.2014

  Turība aicina vidusskolēnus piedalīties profesionālās pilnveides programmā Panākumu Universitāte (0)

  Jau otro gadu Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar Eiropas Tālmācības vidusskolu un karjeras portālu Prakse.lv aicina Tevi un jauniešus no visas Latvijas piedalīties profesionālās pilnveides programmā Panākumu Universitāte.         

  Vairāk

  18.09.2014

  Prakses iespējas Komunikācijas fakultātes studentiem Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē (0)
  Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padome saskaņā ar līgumu, kas noslēgts ar Turības Komunikācijas fakultāti, aicina pieteikties praksei komunikācijas studentus. Vairāk
 • 17.09.2014

  Studējošo pašpārvalde: Caur džungļiem uz augstskolu – Fukši! (2)

  Caur džungļiem uz augstskolu! Jau 19. septembrī norisināsies tradicionālās Biznesa augstskolas Turība pirmā kursa studentu iesvētības – Fukši! Sākot no plkst. 10.00 ikviens pirmkursnieks varēs izdzīvot dažādus pārbaudījumus īstu džungļu atmosfērā. Konkrēti fukšu iesvētību laiki pa grupām skatāmi zemāk.

  Vairāk

  17.09.2014

  Turībā notiks JCI pasaules prezidenta Shine Bhaskaran vieslekcija (0)

  Šodien, 17. septembrī, Biznesa augstskolā Turība viesojas starptautiskās organizācijas JCI (Junior Chamber International) 2014. gada prezidents Šains Baškarans (Shine Bhaskaran), kas pārstāv JCI Indija. Viņš augstskolā ieradies, lai lasītu vieslekciju "Social&Corporate responsibility", kas paredzēta topošajiem uzņēmējiem - Uzņēmējdarbības vadības fakultātes 3. studiju gada studentiem un StartUp Akadēmijas dalībniekiem.

  Vairāk

  15.09.2014

  LIAA un Jēkabpils filiāle organizē apmācību kursu „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” (0)

  No šī gada 13. oktobra līdz 27. oktobrim Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiālē, Pasta ielā 1, Jēkabpilī, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiāli projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros organizē apmācību kursu „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”.

  Vairāk

  15.09.2014

  Studijas sākas Biznesa augstskolas Turība Talsu filiālē (0)

  Sestdien, 13. septembrī, Brīvības ielā 29, Talsu Valsts ģimnāzijas telpās, jauno studiju gadu uzsāka Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāles studenti. Arī šogad Talsos augstu popularitāti interesentu vidū saglabā studiju programmas Tiesību zinātnes un Finanses un grāmatvedība, kam seko arī filiālē piedāvātā studiju programma Mārketings un tirdzniecība.

  Vairāk

  12.09.2014

  Studējošo pašpārvalde: Septembra „SP Formāts’’ ir klāt! (0)

  Līdz ar pirmajām rudens lietus lāsēm klāt arī  arī jaunais šī studiju gada septembra „SP Formāta” numurs!

  Vairāk

  10.09.2014

  Iespēja pieteikties viesprofesora Lova Sjeva Thiama lekciju kursam „East Asian Business” (0)

  Uzņēmējdarbības vadības fakultāte aicina augstskolas studentus piedalīties lekciju kursā „East Asian Business”, kuru vadīs viesprofesors no Singapūras – Lovs Sjevs Thiams (Low Siew Thiam).

  Vairāk
 • 10.09.2014

  STF bakalaura programmas studenti var pieteikties praksei ANO PTO (0)
  Līdz 2014. gada 19. septembrim Starptautiskā tūrisma fakultātes bakalaura studiju programmas “Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība” studenti var pieteikties praksei ANO PTO Madridē, Spānijā. Prakses laiks ir seši mēneši, praktikantiem tiks maksāta stipendija. Vairāk

  09.09.2014

  Par valsts finansēto stipendiju piešķiršanu (0)
  Ar Biznesa augstskolas Turība rektora 2014. gada 28. augusta rīkojumu Nr.821/1 izveidotā komisija pieņēma lēmumu piešķirt valsts finansēto stipendiju 2014./2015. studiju gada 1. semestrim 2. līmeņa profesionālā bakalaura programmā „Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadībā” studentiem. Vairāk

  09.09.2014

  Studijas kuplā skaitā uzsāk studenti Cēsu filiālē (0)

  Sestdien, 6. septembrī, L. Paegles ielā 1, Cēsu Valsts ģimnāzijas telpās, jauno studiju gadu studentiem atklāja Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiālē. Savus studentus, kas šogad uz pirmo studiju dienu bija sapulcējušies kuplā skaitā, sveica Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis, Cēsu Valsts ģimnāzijas direktore Gunta Bērziņa un augstskolas filiāles vadītāja Inga Jurševska un pasniedzēji.

  Vairāk

  09.09.2014

  Studijas sāk Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiālē (0)
  Sestdien, 6. septembrī, Pasta ielā 1, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas telpās, jauno studiju gadu uzsāka Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiāles studenti. Kā stāsta filiāles vadītāja Zanda Skutele, Jēkabpils filiālē studijas šogad uzsāk 13 jauni studenti, kuri apgūs jurista palīga specialitāti. Vairāk

  08.09.2014

  Sveiciens visiem Biznesa augstskolas Turība studentiem! (0)

  Šodien, 8. septembrī, Biznesa augstskolas Turība studentiem sākas 2014./2015. studiju gada nodarbības!

  Vairāk

  08.09.2014

  Svinīgi atklāts studiju gads Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiālē (0)

  Sestdien, 6. septembrī, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas telpās jauno studiju gadu atklāja studentiem Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiālē. Studentus sveica Biznesa augstskolas Turība rektors Jānis Načisčionis un filiāles vadītāja Agnese Getaute-Zariņa.

  Vairāk