Topošajiem studentiem

Topošajiem studentiem

 • Tuvākās Atvērto durvju dienas Turībā

  Nāc un iepazīsti Turību!
  - 10. marts plkst. 18.00
  - 14. aprīlis plkst. 18.00
  - 14. maijs plkst. 18.00

   

  Uzņemšana līdz 31. augustam.

  Vairāk

 • Turība - darba devēju TOP 3 augstskola

  Biznesa augstskola Turība studēt gribētājiem piedāvā iepazīties ar augstskolas novērtējumu Latvijā un pasaulē, tādējādi skaidrojot studiju ieguvumus augstskolā.

   

  Vairāk

 • Turībā studenti iegūst starptautiski atzītus diplomus

  Biznesa augstskolā Turība īstenotās studiju programmas ir starptautiski atzītas un akreditētas. Tas nozīmē, ka topošie speciālisti studiju laikā var iesaistīties ne tikai trīs starptautiskās sadarbības programmās vai praktiskās iemaņas nostiprināt un stažēties  ārvalstu kompānijās, bet arī ar jau iegūto diplomu startēt darba tirgū visā pasaulē.

 • Turība - praktiski labākā augstskola Latvijā!

  Biznesa augstskola Turība ir praktiski labākā augstskola Latvijā, jo praktiskas studijas veido 60 % mācību laika, savukārt teorija - 40 %. Pasniedzēji ir jomas profesionāļi ar plašu praktisko pieredzi, kas papildu teorijai sniedz ieskatu konkrētās nozares pasaulē. Turības absolventu vidū ir mazākais bezdarbnieku skaits salīdzinājumā ar citām lielākajām Latvijas augstskolām. VIDEO

 • Organizācijas drošība - jauna profesionālā bakalaura studiju programma

  Turpmāk drošības jomas speciālisti varēs pakāpties līmeni augstāk, jo jaunajā studiju gadā Biznesa augstskolas Turība Juridiskajā fakultātē būs iespējams apgūt 2. līmeņa profesionālā bakalaura studiju programmu Organizācijas drošība. Vairāk

 • StartUp Akadēmija - studē uzņēmējdarbību darot!

  Iestājies StartUp Akadēmijā un iegūsti zināšanas no praktiskās pieredzes kādā no četrām Biznesa augstskolas Turība piedāvātajām StartUp Akadēmijas profesionālā bakalaura studiju programmām.

   

  Dodies uz startupakademija.lv

 • Iespēja apgūt žurnālistiku

  Biznesa augstskola Turība un mediju uzņēmums Diena noslēgusi sadarbības līgumu, lai veicinātu jaunu profesionāļu sagatavošanu žurnālistikā. Sadarbības līgums paredz nodrošināt profesionālā bakalaura programmas Žurnālistika un mediji realizāciju studiju virzienā Informācijas un komunikācijas zinātnes. Vairāk

 • Biznesa inkubators un praktiskās studijas

  Biznesa augstskola Turība piedāvā studentiem sākt biznesu jau studiju laikā! Augstskolā darbojas paplašināts un modernizēts Biznesa inkubators, kurā studenti var reģistrēt ne tikai sava uzņēmumu juridisko adresi, tajā strādāt, organizēt tikšanās un glabāt dokumentus, bet arī pilnveidot savu uzņēmumu piedāvātos pakalpojumus. Vairāk

 • Maģistrantūras studijas tūrismā

  Starptautiskā tūrisma fakultāte patlaban ir vienīgā, kas maģistrantūrā veic tik plašas nozares vajadzību izpētes Latvijā, tādēļ var apgalvot, ka maģistra studiju programma ir balstīta uz nozarē nepieciešamo kompetenču apgūšanu un iespēju studiju laikā veidot biznesa kontaktus ar jau nozarē praktizējošiem profesionāļiem, īpaši viesnīcu speciālistiem un vadītājiem. Vairāk

Aktualitātes

 • 27.02.2015

  5. martā Turībā notiks starptautiska diskusija „Vai tautas vēlēts prezidents?” (0)

  5. martā plkst. 14.00 Biznesa augstskolā Turība norisināsies augstskolas un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras rīkota starptautiska diskusija „Vai tautas vēlēts prezidents?”.

  Vairāk

  27.02.2015

  Apmeklē Turības stendu izstādē „Skola 2015”, atver durvis un ielūkojies aizraujošajā studiju procesā! (0)

  Izstāde „Skola 2015” norisināsies no 27. februāra līdz 1. martam Starptautiskajā izstāžu centrā „Ķīpsala”. Izstādes darba laiks: 27.-28. februārī 10.00–18.00, savukārt, 1. martā 10.00–17.00.

  Vairāk

  26.02.2015

  Izludināts konkurss studijām dubultā diploma programmā 2015./2016. studiju gadā (0)

  Saskaņā ar Nolikuma par studiju kārtību dubultā diploma programmās 2.5.punktu tiek izsludināts konkurss uz 15 studiju vietām dubultā diploma programmās 2015./2016. studiju gadā.

  Vairāk

  26.02.2015

  Izsludināts konkurss studijām divpusējās apmaiņas programmās 2015./2016. studiju gada 1.semestrī (0)

  Saskaņā ar noslēgtajiem divpusējiem starpaugstskolu līgumiem un „Nolikuma par studiju kārtību dubultā diploma un divpusējās apmaiņas programmās” 2.6.punktu tiek izsludināts konkurss uz 18 studiju vietām divpusējās apmaiņas programmās 2015./2016. studiju gada 1.semestrī.

  Vairāk

  25.02.2015

  Izsludināts konkurss studijām Erasmus+ programmā 2015./2016. studiju gada 1.semestrī (0)

  Saskaņā ar Nolikuma par studijām un praksi Erasmus+ programmā 2.6.punktu tiek izsludināts konkurss uz 30 studiju vietu un stipendiju Erasmus+ programmā 2015./2016. studiju gada 1.semestrī.

  Vairāk

  24.02.2015

  Komunikācijas fakultāte aicināta uz forumu „PR-Kvetka 2015” Baltkrievijā (0)

  Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultātes dekāns, asoc. profesors Andris Pētersons ir ielūgts uzstāties Baltkrievijas Valsts universitātes Žurnālistikas institūta organizētajā VIII starptautiskajā studentu forumā „PR-Kvetka 2015”, kas notiks 26. - 28. martā Minskā.

  Vairāk
 • 24.02.2015

  Žurnālistikas nodarbība Lielupes vidusskolā (0)

  25. februārī Lielupes vidusskolā skolēniem notiks nodarbība žurnālistikā, kuru vadīs Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultātes dekāns Andris Pētersons un Žurnālistikas programmas direktors Lauris Zvejnieks.

  Vairāk

  24.02.2015

  Studējošo pašpārvalde aicina uzzināt par prakses iespējām Latvijā un ārzemēs! (0)

  4. martā plkst. 17.20 Biznesa augstskolas Turība C321. auditorijā notiks seminārs par prakses iespējām Latvijā un ārzemēs. Studējoši pašpārvalde aicina ierasties un noskaidrot visu Tev svarīgāko informāciju par gaidāmo praksi. Padomus studentiem sniegs izglītības projektu koordinatore Iveta Uzula, kas pārstāv lielāko karjeras portālu Latvijā – prakse.lv.

  Vairāk

  23.02.2015

  25. februārī Kristīnes Luīzes Avotiņas vieslekcija “Radošums – panākumu atslēga gan mākslā, gan biznesā!” (0)

  Trešdien, 25. februārī, plkst. 17.30 Biznesa augstskolas Turība C322.auditorijā notiks mākslinieces, gleznotājas Kristīnes Luīzes Avotiņas vieslekcija “Radošums – panākumu atslēga gan mākslā, gan biznesā!”

  Vairāk

  23.02.2015

  Aicina apmeklēt turku-latviešu kultūras vakaru 25. februārī (0)

  Biedrība Cultural Fount, restorānu tīkls TurKebab un TurKafe ielūdz tevi uz turku-latviešu kultūras vakaru. Nāc un iepazīsti turku kultūru un atrodi draugus. Satiec turkus, kas dzīvo Rīgā, turku studentus, kas ir atbraukuši studiju apmaiņā, latviešus, kas dzīvo Turcijā, kā arī tos, kam vārds TURCIJA silda sirdi, liek smaidīt un atcerēties skaistos ceļojuma mirkļus. 

  Vairāk

  20.02.2015

  Bibliotēka aicina izmantot noderīgas elektroniskās datu bāzes (0)

  E-Marefa - arābu tiešsaistes datubāze, kas piedāvā 1400 akadēmisko un statistikas žurnālu pieeju angļu, arābu un franču. Gale datubāze piedāvā kolekcijas Hospitality, Tourism and Leisure Collection bezmaksas izmēģinājumu. Lai veicas Turības bibliotēkas piedāvāto elektronisko resursu izmantošanā!

  Vairāk

  19.02.2015

  Vēl tikai nedēļu iespējams pieteikties konkursam „Biznesa nakts” (0)

  Februāra pirmajā pusē tika izsludināta pieteikšanās realitātes šova cienīgam konkursam „Biznesa nakts”, kurš norisināsies 5. un 6. martā Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatorā, Graudu ielā 68, Rīgā. Vēl tikai nedēļu – līdz 25. februārim, komandas trīs cilvēku sastāvā aicinātas pieteikt savu dalību konkursā, lai cīnītos par galveno balvu – 700 EUR no Swedbank.

  Vairāk
 • 17.02.2015

  Uzņēmējdarbības vadības studenti viesojās SIA „Signum” (0)

  13. februārī Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes studenti studija kursa „Komandas veidošana” ietvaros viesojās uzņēmumā SIA „Signum” (Jelgavā).

  Vairāk

  16.02.2015

  Studiju procesā izstrādā attīstības stratēģiju Liepājas Karostai (0)

  Biznesa augstskolas Turība maģistra programmas „Tūrisma stratēģiskā vadība” studenti ir apņēmušies izstrādāt Karostas tūrisma attīstības stratēģiju sadarbībā ar bakalaura studiju programmas „Lietišķo un rekreatīvo pasākumu vadība” studentiem, kuri izstrādā Karostā īstenojamu pasākumu konceptus.

  Vairāk

  13.02.2015

  19. februārī Inta Teterovska vieslekcija “Brīvprātība - iespēja šeit un tagad!” (1)

  Ceturtdien, 19. februārī, plkst. 17.30 Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatorā norisināsies Inta Teterovska vieslekcija “Brīvprātība – iespēja šeit un tagad!”

  Vairāk

  13.02.2015

  Aizvadīta Biznesa augstskolas Turība Tūrisma pētniecības centra diskusija „Latgales tūrisma potenciāls starptautiskajos tirgos” (0)
  11. februārī Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes Tūrisma pētniecības centrs viesojās Daugavpils novadā, kur tikās ar reģiona tūrisma uzņēmējiem. Vairāk

  12.02.2015

  ASV vēstniecība izsludina pieteikšanos ASV studiju kursu programmai (SUSI) studentiem 2015. gadam (2)
  ASV vēstniecība aicina bakalaura līmeņa studentus pieteikties jaunai stipendijai programmā SUSI (Study of the U.S. Institutes) piecu nedēļu apmācības programmai ASV šī gada vasarā. Vairāk

  11.02.2015

  Sākas pieteikšanās realitātes šova cienīgam konkursam „Biznesa nakts” (0)

  Ar prieku paziņojam, ka realitātes šova cienīgais konkurss „Biznesa nakts” atgriežas! Konkurss norisināsies 5. un 6. martā Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatorā, Graudu ielā 68, Rīgā. Uzvarētāju komanda tiks pie naudas balvas – 700 EUR no Swedbank. Pieteikšanās līdz 25. februārim!

  Vairāk
 • 10.02.2015

  Biznesa augstskola Turība izsludina konkursu uz akadēmiskā personāla amatiem (1)
  Informējam, ka Biznesa augstskola Turība izsludina konkursu uz akadēmiskā personāla amatiem. Amatu pretendentiem nepieciešamie dokumenti jāiesniedz līdz 2015. gada 10. martam. Vairāk

  10.02.2015

  Tūrisma stratēģiskās vadības maģistrantūras studentiem iespēja apmeklēt Šveices profesora lekcijas (0)

  No 16. līdz 22. februārim Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes Tūrisma stratēģiskās vadības maģistrantūras studentiem būs iespēja apmeklēt Šveices profesora Ursa Vagenseila (Urs Wagenseil) lekcijas.

  Vairāk

  09.02.2015

  Studējošo pašpārvalde aicina uz sporta konferenci „Mīli sevi! Sporto un ēd veselīgi” (0)

  Trešdien, 25. februārī, plkst.17.30 Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatora telpās norisināsies sporta konference „Mīli sevi! Sporto un ēd veselīgi”, kuras ietvaros uzstāsies trīs sabiedrībā zināmi cilvēki – Aigars Rostovskis, Kristaps Vilde un Mārtiņš Zvīdriņš.

  Vairāk

  09.02.2015

  Daugavpilī notiks Turības Tūrisma pētniecības centra diskusija „Latgales tūrisma potenciāls starptautiskajos tirgos” (0)

  11. februārī Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes Tūrisma pētniecības centrs viesosies Daugavpilī, lai tiktos ar Daugavpils novada un pilsētas tūrisma uzņēmējiem.

  Vairāk

  06.02.2015

  Studentu zinātniskā konference „Uzņēmējdarbības izaicinājumi globālajā tirgū” (0)

  2. aprīlī Biznesa augstskolā Turība notiks Studentu zinātniskā konference „Uzņēmējdarbības izaicinājumi globālajā tirgū”.

  Vairāk

  06.02.2015

  Aicinām studentus izmantot Gale/Cengage Learning datubāzes resursus (0)

  Informējam, ka līdz 8. martam ir iespējams izmēģināt Gale/Cengage Learning datubāzes resursus. Datubāze pieejama arī attālināti, izmantojot BATIS sadaļu "Informācijas resursi" vai mājas lapā am.turiba.lv 

  Vairāk
 • 05.02.2015

  Balvas „Žurnālistikas cerība 2015” nonāk pie jaunajiem talantiem (0)

  5. februārī Biznesa augstskolā Turība 22. reizi tika pasniegtas ikgadējās Latvijas Žurnālistu savienības (LŽS) balvas sekmīgākajiem jaunajiem žurnālistiem. Balvu iegūšanas galvenie kritēriji ir publikāciju tematikas aktualitāte, formas un stila meistarība, valodas precizitāte, informācijas avotu daudzveidīgums u.c.

  Vairāk

  05.02.2015

  Studējošo pašpārvalde: Donoru diena Turībā – kopā 50 drosmīgi asins donori! (0)
  Šī gada 4.februārī Biznesa augstskolā Turība kopā ar Valsts asins donoru centra darbiniekiem tika aizvadīta Donoru diena. 50 cilvēku atmiņās šī būs bijusi īpaša diena, jo viņi nenobijās un ieradās C korpusa otrā stāva 215. un 216. kabinetā, lai ziedotu asinis un tādējādi glābtu daudzas jo daudzas dzīvības. Vairāk

  03.02.2015

  Komunikācijas fakultātes dekāns piedalās starptautiska jauniešu sacerējumu konkursa žūrijā (0)

  Komunikācijas fakultātes dekāns, asoc. profesors Andris Pētersons ir uzaicināts piedalīties Eiropas sacerējumu konkursa "Tik līdzīgas, tik atšķirīgas, tik eiropeiskas" žūrijas komisijā. Konkurss, kurā var piedalīties arī ikviens Turības students, paredzēts jauniešiem vecumā no 18-25 gadiem un norisināsies līdz šī gada 27. februārim.

  Vairāk

  03.02.2015

  Turībā tiks pasniegtas balvas „Žurnālistikas cerība 2015” (0)

  5. februārī Biznesa augstskolā Turība 22. reizi tiks pasniegtas ikgadējās Latvijas Žurnālistu savienības (LŽS) balvas „Žurnālistikas cerība 2015” sekmīgākajiem jaunajiem žurnālistiem. Balvu iegūšanas galvenie kritēriji ir publikāciju tematikas aktualitāte, formas un stila meistarība, valodas precizitāte, informācijas avotu daudzveidīgums u.c.

  Vairāk

  02.02.2015

  Studējošo pašpārvalde: Gada sirsnīgākais „SP Formāts” numurs ir iznācis! (0)

  Numurā vari iepazīties ar jaunievēlētās Studējošo pašpārvaldes valdes sastāvu, kā arī izlasīt interviju ar tās priekšsēdētāju Jāni Gavaru. Uzziniet, ko šobrīd dara „SP Formāts” iepriekšējā redaktore Eleonora Matule.

  Vairāk

  29.01.2015

  Juris Ulmanis: Vārda brīvība cieņas robežās (1)

  Alpīnists, Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultātes lektors Dr. Juris Ulmanis savās lekcijās ar studentiem pārrunā dažādas aktuālas tēmas – preses un vārda brīvību, mediju ietekmi uz sabiedrisko domu, kā arī indivīdu spēju analizēt saņemto informāciju. Pēdējā laika notikumi Latvijā un pasaulē vēlreiz atgādina, cik šie jautājumi ir būtiski.

  Vairāk
 • 29.01.2015

  Asins donoru diena Turībā 4. februārī (0)

  Valsts asinsdonoru centrs (VADC) regulāri dodas izbraukumos pie donoriem visā valstī. Arī šogad viens no galamērķiem ir Biznesa augstskola Turība. Pie mums „Donoru diena” būs 4.februārī, laikā no plkst. 10.00 līdz 14.00, C korpusa otrajā stāvā. „Donoru dienas” ietvaros ikviens var ziedot asinis nelaimē nonākušajiem.

  Vairāk

  28.01.2015

  Līdz 20. februārim piesakies dalībai Rīgas maratonā „Turība TURBO” komandas sastāvā! (0)

  „Turība TURBO” arī šogad piedalīsies Rīgas maratonā, startējot mini maratona distancē (5 km), bet ja Tev pa spēkam ir pieveikt 10 km distanci, komandas „Turība TURBO” godu vari aizstāvēt arī tajā! Šogad aktīva dzīvesveida piekritējus maratons pulcēs 17. maijā.

  Vairāk

  28.01.2015

  VIAA aicina pieteikties Ķīnas Tautas Republikas valdības piedāvātajām stipendijām (0)

  Ķīnas Tautas Republikas (ĶTR) valdība piedāvā Latvijas studentiem un akadēmiskajam personālam trīspadsmit stipendijas studijām un pētniecībai Ķīnā 2015./2016. akadēmiskajā gadā. Pieteikšanās termiņš – 2015. gada 16. marts.

  Vairāk

  28.01.2015

  Studējošo pašpārvalde: Sasildījām daudzas jo daudzas sirdis! (0)

  Jau devīto gadu labdarības akcijas „Ticot, mīlot, gaidot…” ietvaros Biznesa augstskolas Turība studenti tiek lūgti ziedot grāmatas, galda spēles, rotaļlietas, kancelejas preces un citas mantas. Arī šogad studenti ir izrādījuši milzīgu atbalstu un saziedojuši lielu daudzumu dažādu noderīgu mantu, liekot citu sirsniņām iepukstēties straujāk!

  Vairāk

  22.01.2015

  27. janvārī Toms Grēviņš vadīs vieslekciju „Dod Pieci!” (1)

  Otrdien, 27. janvārī, plkst. 17.30 Biznesa augstskolas Turība C321. auditorijā norisināsies populārā DJ Toma Grēviņa vieslekcija „Dod Pieci!”.

  Vairāk

  22.01.2015

  Diskusija par pasākumu kvalitāti – veiksmīgs sadarbības sākums (0)

  21. janvārī Biznesa augstskolas Turība mācību telpā StartUp Hotel norisinājās Starptautiskā tūrisma fakultātes Tūrisma pētniecības centra rīkotā diskusija par publisko pasākumu kvalitātes nozīmi pilsētas kultūras dzīves pilnveidē „Pasākumu kvalitāte un to ietekmējošie faktori”.

  Vairāk