Topošajiem studentiem

Topošajiem studentiem

 • Studē ar draugu un saņem 15% atlaidi

  Diviem draugiem, kuri uzsāk studijas Biznesa augstskolā Turība 1. studiju gadā un reizē noslēdz studiju līgumu, tiek piemērota 15% atlaide studiju maksai.

   

  Uzzini vairāk par studiju maksas atlaidēm

 • Turība - praktiski labākā augstskola Latvijā!

  Biznesa augstskola Turība ir praktiski labākā augstskola Latvijā, jo praktiskas studijas veido 60 % mācību laika, savukārt teorija - 40 %. Pasniedzēji ir jomas profesionāļi ar plašu praktisko pieredzi, kas papildu teorijai sniedz ieskatu konkrētās nozares pasaulē. Turības absolventu vidū ir mazākais bezdarbnieku skaits salīdzinājumā ar citām lielākajām Latvijas augstskolām.

 • Atvērto durvju dienas Turībā

  Nāc un iepazīsti Turību! Tuvākie datumi:
  - 15. maijā plkst. 18.00
  - 4. jūnijā plkst. 18.00

   

  Augstskolā interesentus ciemos gaidīs līdz pat augustam.

   

  Vairāk

 • StartUp Akadēmija - studē uzņēmējdarbību darot!

  Iestājies StartUp Akadēmijā un iegūsti zināšanas no praktiskās pieredzes kādā no četrām Biznesa augstskolas Turība piedāvātajām StartUp Akadēmijas profesionālā bakalaura studiju programmām.

   

  Dodies uz startupakademija.lv

 • Iespēja apgūt žurnālistiku

  Biznesa augstskola Turība un mediju uzņēmums Diena noslēgusi sadarbības līgumu, lai veicinātu jaunu profesionāļu sagatavošanu žurnālistikā. Sadarbības līgums paredz nodrošināt specializācijas Žurnālistika realizāciju studiju virzienā Informācijas un komunikācijas zinātnes sākot no 2013./2014. studiju gada. Vairāk

 • Darba tirgus

  Ekonomiskās izaugsmes nākotne lielā mērā ir jauno speciālistu rokās, tāpēc to spēja veiksmīgi iekļauties darba tirgū ir viens no svarīgākajiem faktoriem.
  Vislabāk darba tirgū Latvijā sevi pierādījuši Biznesa augstskolas Turība absolventi! Starp lielākajām Latvijas augstskolām tieši Turības absolventu vidū pēdējos gados ir viszemākais bezdarba līmenis.

 • Starptautiska vide

  Turība piedāvā studēt kopā ar studentiem no visas pasaules vai doties pieredzes apmaiņā ārpus Latvijas! Biznesa augstskolā Turība studē jaunieši no 26 pasaules valstīm un pieteikušies studijām gandrīz visos augstskolas realizētajos studiju līmeņos, apgūstot zinības bakalaura, maģistra un doktora studiju programmās, un to skaits ik gadu sasniedz vidēji 7% no kopējā studējošo skaita augstskolā.

 • Biznesa inkubators un praktiskās studijas

  Biznesa augstskola Turība piedāvā studentiem sākt biznesu jau studiju laikā! Augstskolā darbojas paplašināts un modernizēts Biznesa inkubators, kurā studenti var reģistrēt ne tikai sava uzņēmumu juridisko adresi, tajā strādāt, organizēt tikšanās un glabāt dokumentus, bet arī pilnveidot savu uzņēmumu piedāvātos pakalpojumus. Vairāk

 • 20 000 EUR Turības studentam

  Lai iedvesmotu un iedrošinātu Latvijas uzņēmīgākos jauniešus sekot savam dzīves aicinājumam, Turība rīko ideju konkursu „20 000 EUR Turības studentam’’.

   

  Vairāk

Aktualitātes

 • 23.04.2014

  Iespēja Latvijas Universitātē apmeklēt vieslekciju ar pasaules līmeņa mentoru, uzņēmēju no Silīcija ielejas - Fadi Bisharu (0)
  Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes Biznesa inkubatoram ir tas gods vieslekcijā uzņemt uzņēmēju, starptautiska mēroga mentoru un investoru ar 20 gadu pieredzi uzņēmējdarbībā gan Silīcija ielejā, gan citur pasaulē - Fadi Bisharu. Vieslekcijā Fadi stāstīs par "First steps to start a successful business" un minēs dažādus piemērus no savas pieredzes veiksmīgu uzņēmumu būvēšanā. Vairāk

  22.04.2014

  Konkursā „Izveido SWOT analīzi Latvijai” augstāko žūrijas novērtējumu un EUR 1000 izcīna students no Francijas (0)

  Ceturtdien, 17. aprīlī, Biznesa augstskolā Turība norisinājās studentu konkurss „Izveido SWOT analīzi Latvijai” fināls, kur bakalaura, maģistra un doktora studiju programmu studenti prezentēja studiju procesā izstrādāto skatījumu par turpmākām valsts attīstības iespējām nākamo 15 - 20 gadu periodā.

  Vairāk

  22.04.2014

  Vasaras izlaidums 13. jūnijā! (1)

  Ar prieku paziņojam par vasaras izlaiduma tuvošanos! Šogad izlaidums notiks 13. jūnijā.

  Vairāk

  22.04.2014

  Turība paraksta sadarbības līgumu ar Ņižņijnovgorodas Valsts Tehnisko universitāti (0)

  Trīs dienas, no 15. līdz 17. aprīlim, Biznesa augstskolā Turība viesojās delegācija no Krievijas, Ņižņijnovgorodas apgabala Rūpniecības un tirdzniecība palātas un Ņižņijnovgorodas Valsts Tehniskās universitātes. Vizītes mērķis bija sadarbības līguma parakstīšana un turpmāku sadarbības soļu pārrunāšana.

  Vairāk

  22.04.2014

  Notiks diskusija „Eksports – attīstības iespējas vai nepieciešamība Latvijas uzņēmumiem?” (0)

  Trešdien, 23. aprīlī, 15.30 Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatora telpās norisināsies diskusija „Eksports – attīstības iespējas vai nepieciešamība Latvijas uzņēmumiem?”. Diskusijā tiks runāts par eksportēšanas iespējām, risinājumiem, iespējamo atbalstu un problēmām.

  Vairāk

  22.04.2014

  Jaunos uzņēmējus un mentorus aicina pieteikties mentoringa programmai (1)

  Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) izsludina pieteikšanos bezmaksas mentoringa programmai, kurā topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem būs iespēja saņemt mentora - pieredzējuša uzņēmēja padomu un atbalstu.

  Vairāk
 • 22.04.2014

  Studējošo pašpārvalde: Dodamies talkot – iesaisties arī Tu! (0)

  Sestdien, 26. aprīlī, Lielās Talkas ietvaros Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes un Ekonomikas un kultūras augstskolas Studentu pašpārvaldes jaunieši steigs palīgā dabai un dosies uz Latvijas Etnogrāfisko brīvdabas muzeju, lai pieliktu roku muzeja apkārtnes sakopšanas darbos.

  Vairāk

  22.04.2014

  Šonedēļ Rīgā notiks Nicholas Kralev mediju seminārs esošajiem un topošajiem žurnālistiem (0)
  Piektdien, 25. aprīlī, plkst. 9.30  restorāna “Čarlstons”  konferenču zālē jaunatnes mediju kustība “Young Media Sharks” sadarbībā ar ASV vēstniecību organizē semināru par reportāžu un interviju veikšanas un rakstīšanas tehnikām, kā arī atbildīgas žurnālistikas praktizēšanu, kas balstīta uz faktiem un profesionālismu. Semināra galvenais lektors ir pieredzējušais diplomātijas un starptautisko attiecību speciālists Nicholas Kralev. Vairāk

  17.04.2014

  Priecīgas Lieldienas! (0)

  Lai saulainās un košās krāsās labās domas ikviena sirdī un dvēselē zied!

  Vairāk

  17.04.2014

  Students Jānis Lukstiņš izcīna bronzas godalgu kikboksā Latvijas XXIV Universiādes sacensībās (0)

  12. aprīlī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā norisinājās Latvijas XXIV Universiādes sacensības kikboksā. Mūsu STA4D1 students Jānis Lukstiņš izcīnīja bronzas godalgu svara kategorijā līdz 94 kg.

  Vairāk

  16.04.2014

  Turības daudzfunkcionālā mācību telpa StartUp hotel saņem četras zvaigznes (0)
  Īsi pirms Lieldienām, 15. aprīlī, Biznesa augstskolā Turība svinīgi tika atklāta Starptautiskā tūrisma fakultātes daudzfunkcionāla mācību telpa StartUp hotel, kur turpmāk topošie tūrisma un viesmīlības speciālisti paralēli studijām savas prasmes varēs pilnveidot praktiski. Vairāk

  16.04.2014

  Jaunieši aicināti piedalīties konkursā "Piecas Turības Dienas" (0)
  Laikraksts Diena, Biznesa augstskola Turība un Latvijas Radio stacija Pieci.lv kopīgi organizē konkursu "Piecas Turības Dienas". Tā ir iespēja jauniešiem, kuriem interesē žurnālistika, pierādīt savas spējas un iegūt balvu, kas palīdzēs tās attīstīt. Vairāk
 • 15.04.2014

  Darba laiks svētkos! (0)

  Informējam par Studiju informācijas centra, bibliotēkas, kases, ēdnīcas "Nīke-E", Cafe Turiba darba laikiem svētku laikā

  Vairāk

  14.04.2014

  Studenti prezentēs ieteikumus turpmākai Latvijas attīstībai (0)

  17. aprīlī plkst. 16.00 – 18.00 Biznesa augstskolā Turība norisināsies studentu konkursa „Izveido SWOT analīzi Latvijai” fināls. Viens konkursa dalībnieks, kura veidotā SVID analīze Latvijai izcīnīs augstāko žūrijas novērtējumu, saņems naudas balvu EUR 1000.

  Vairāk

  11.04.2014

  15. aprīlī notiks pēdējā vieslekcija, gatavojoties konkursam „20 000 EUR Turības studentam” (0)

  Otrdien, 15. aprīlī, plkst. 17.30 Biznesa augstskolas Turība C321. auditorijā norisināsies pēdējā vieslekcija ideju konkursa „20 000 EUR Turības studentam” ietvaros. Vieslekciju, kas šoreiz veltīta tēmai par pārdošanas prasmēm un tam, kā prezentēt savas idejas  investoram,  vadīs riska kapitāla uzņēmuma „ZGI Capital” Investīciju direktors Rūdolfs Krese. 

  Vairāk

  11.04.2014

  Turībā tiks atklāta daudzfunkcionāla mācību telpa StartUp hotel topošajiem tūrisma un viesmīlības speciālistiem (3)
  Otrdien, 15. aprīlī, plkst. 15.00-16.30 Biznesa augstskolā Turība, Graudu ielā 68, Rīgā, notiks augstskolas Starptautiskā tūrisma fakultātes jaunās mācību telpas StartUp hotel atklāšanas svētki. Vairāk

  11.04.2014

  Turības doktorante Renāte Cāne aizstāv promocijas darbu par Latvijas dokumentālā kino komunikatīvo funkciju transformāciju (0)

  Šodien, 11. aprīlī, plkst. 11.00 Biznesa augstskolā Turība, Rīgā, Graudu ielā 68, A217. auditorijā notiks Biznesa augstskolas Turība Pastāvīgās promocijas padomes komunikācijas zinātnē atklātā sēde, kurā Renāte Cāne aizstāvēs promocijas darbu „Latvijas dokumentālā kino komunikatīvo funkciju transformācija (1944–1990)”.

  Vairāk

  11.04.2014

  Latvijas Zaļais punkts izsludina kārtējo konkursu augstskolām „Zaļā punkta kauss” (0)
  Lai noskaidrotu, kurā Latvijas augstskolā mīt zaļākie un radošākie studenti, Latvijas Zaļais punkts izsludina kārtējo konkursu augstskolām „Zaļā punkta kauss”, kura uzvarētājs saņems ceļojošo kausu „Labo nodomu koks” un 1000 eiro prēmiju. Konkursa pirmā kārta sākās jau 7.aprīlī, un tā noslēgsies 1. maijā plkst. 23.59. Vairāk
 • 11.04.2014

  19. un 20. aprīlī norisināsies pirmās Studentu komandu sacensības raftingā (0)

  Lai popularizētu aktīvo atpūtu dabā un ūdenstūrisma kustību jauniešu vidū, Latvijas Raftinga un Ūdenstūrisma federācija rīko pirmās Studentu komandu sacensības raftingā.

  Vairāk

  11.04.2014

  Turībā notiek American College lektora Andis Panayiotou vieslekcijas (2)
  Nākamnedēļ Turības Starptautiskā tūrisma fakultāte un Valodu katedra rīko American College (Kipra) lektora Andis Panayiotou vieslekcijas. Vieslekcijas apmeklēt aicināti visi interesenti, īpaši tie studenti, kuri dosies ārvalstu praksē Grieķijā un Kiprā! Vairāk

  10.04.2014

  Studējošo pašpārvalde: Klāt jaunais aprīļa „SP Formāta” numurs! (0)

  Šoreiz jaunajā SP formāta numurā lasi, kā aizvadījām „Iepeldi sesijā” Baywatch stilā, un cik gatavi esam eksāmenu nedēļai, kurš šogad uzvarēja Weekendbox strītbola turnīrā, un uzzini, kā veidot savu biznesu tepat, Turības Biznesa inkubatorā.

  Vairāk

  10.04.2014

  Junior Achievement 6. Starptautiskajā skolēnu mācību uzņēmumu festivālā Turība pasniedz balvu skolēnu mācību uzņēmumam „Koka tauriņi” (0)
  Trīs dienas, no 7. līdz 9. aprīlim, notika biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) 6. Starptautiskajā Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) festivāls, kur vienkopus pulcējās 15 valstu 400 jaunieši un 100 skolotāji. Vairāk

  10.04.2014

  Atvērto durvju diena Turībā (0)
  Otrdien, 15. aprīlī, plkst. 18.00 Biznesa augstskola Turība aicina uz Atvērto durvju dienu! Augstskolā interesentus ciemos gaidīs līdz pat augustam. Vairāk

  09.04.2014

  LEA: izcilā latviešu ekonomista Kārļa Baloža idejas jāpārraksta atbilstoši mūsdienu ekonomiskajām tendencēm (0)

  Pasaules klases demogrāfs, statistiķis un izcils ekonomists Kārlis Balodis nepelnīti zemu novērtēts, neierindojoties pat starp 100 izcilākajiem latviešiem – tā savos ziņojumos uzskatu un diskusiju secinājumos pauda ekonomikas zinātnieki un citi konferences dalībnieki.

  Vairāk
 • 08.04.2014

  Turībā noris ERASMUS Intensīvās programmas kurss par mediāciju (1)
  Šonedēļ Biznesa augstskolā Turība 30 studenti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Itālijas uzsāk mācības ERASMUS Intensīvās programmas kursā „Mediation in Civil and Criminal Cases to Foster European Wide Settlement of Disputes”. Vairāk

  07.04.2014

  Gunas Bīlandes vieslekcija „Mūsdienīgs un veselīgs uzturs – Tavas dzīves kvalitātes un enerģijas atslēga” (2)

  Trešdien, 9. aprīlī, plkst. 17.30 Biznesa augstskolas Turība C322. auditorijā norisināsies uztura konsultantes un ReCure centra dibinātājas Gunas Bīlandes vieslekcija „Mūsdienīgs un veselīgs uzturs – Tavas dzīves kvalitātes un enerģijas atslēga".

  Vairāk

  07.04.2014

  Studenti prezentē pētījumus par Latvijas un starptautisko uzņēmējdarbības vides attīstības iespējām un problēmām (0)

  3. aprīlī Turības Biznesa inkubatora telpās norisinājās UVF rīkotā ikgadējā Studentu zinātniskā konference "Uzņēmējdarbība kā valsts ekonomikas izrāviena virzītājspēks".

  Vairāk

  04.04.2014

  LLP/Erasmus stipendijas ārvalstu praksei (0)

  Visiem studentiem, kas iziet šī studiju gada praksi ārvalstīs (ES, Norvēģija, Šveice, Turcija, Īslande) ir iespēja pieteikties Erasmus prakses stipendijai.

  Vairāk

  04.04.2014

  Turpinās meklēt jaunu premjerministru (0)

  Latvijas Televīzija (LTV1) un pieci.lv aicina aktīvus un erudītus jauniešus no visas Latvijas piedalīties mediju spēlē „Es varu būt premjerministrs!”, kas norisināsies no 2014. gada 24. aprīļa līdz 30. oktobrim.

  Vairāk

  03.04.2014

  Steidzami: Jaunas prakses iespējas ārvalstīs - tikai STF studentiem! (0)
  Biznes augstskolas Turības Starptautiskā tūrisma fakultāte piedāvā jaunas un interesantas prakses iespējas Kiprā un Itālijā.
  Vairāk
 • 02.04.2014

  Notiks Studentu zinātniskā konference "Uzņēmējdarbība kā valsts ekonomikas izrāviena virzītājspēks" (0)

  2014. gada 3. aprīlī Biznesa augstskolā Turība notiks Studentu zinātniskā konference "Uzņēmējdarbība kā valsts ekonomikas izrāviena virzītājspēks". Aicinām visus studējošos uz pieredzes, pētījumu rezultātu un atziņu apmaiņu!

  Vairāk

  01.04.2014

  STF studiju programmas saņem kārtējo starptautisko novērtējumu un akreditāciju uz maksimālo iespējamo termiņu (0)
  Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes īstenotā profesionālā bakalaura studiju programma „Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība” un profesionālā maģistra studiju programma „Tūrisma stratēģiskā vadība” ir saņēmušas ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual akreditāciju uz maksimālo laiku – četriem gadiem. Vairāk

  01.04.2014

  Turības bibliotēkā skatāma "National Geographic Latvija" fotoizstāde (0)

  No 31. marta Biznesa augstskolas Turība bibliotēkā skatāma žurnāla "National Geographic Latvija" fotoizstāde. Izstādē aplūkojamas desmit krāšņas dabas fotogrāfijas.

  Vairāk

  01.04.2014

  Turībā norisināsies Latvijas Ekonomistu asociācijas Kārļa Baloža 150 gadu jubilejai veltīta konference (0)

  Piektdien, 4. aprīlī, Biznesa augstskolas Turība telpās Rīgā, Graudu ielā 68, Latvijas Ekonomistu asociācija sadarbībā ar Latvijas Zinātņu akadēmiju un Biznesa augstskolu Turība rīko 5. ikgadējo konferenci “Ekonomikas zinātnes loma sociālās vides veidošanā un uzņēmējdarbībā”.

  Vairāk

  01.04.2014

  Līdz 24. aprīlim jaunieši var pieteikties praksē EP vēlēšanu iecirkņos (0)

  2014. gada Eiropas Parlamenta vēlēšanās Centrālā vēlēšanu komisija sadarbībā ar portālu Prakse.lv īsteno projektu, kura ietvaros 16 līdz 25 gadu veciem jauniešiem ir iespēja pieteikties praksē EP vēlēšanu iecirkņos.

  Vairāk

  01.04.2014

  Pievienojies stiprākajiem studentiem Stipro skrējienā! (0)

  Jau sesto reizi kinopilsētā Cinevilla Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienā, 4. maijā, norisināsies Stipro skrējiens. Šis būs adrenalīna un pozitīvu emociju pilns skrējiens – kāpt, rāpties, rāpot, peldēt, sakost zobus, pārvarēt un pierādīt sev, ka Tu to spēj, ar uzvarošu, gandarījuma pilnu smaidu ieskriet finišā.

  Vairāk