Topošajiem studentiem

Topošajiem studentiem

 • Turība - darba devēju TOP 3 augstskola

  Biznesa augstskola Turība studēt gribētājiem piedāvā iepazīties ar augstskolas novērtējumu Latvijā un pasaulē, tādējādi skaidrojot studiju ieguvumus augstskolā.

   

  Vairāk

 • Studē ar draugu un saņem 15% atlaidi

  Diviem draugiem, kuri uzsāk studijas Biznesa augstskolā Turība 1. studiju gadā un reizē noslēdz studiju līgumu, tiek piemērota 15% atlaide studiju maksai.

   

  Uzzini vairāk par studiju maksas atlaidēm

 • Atvērto durvju dienas Turībā

  Nāc un iepazīsti Turību! Tuvākie datumi:
  - 2. augustā plkst. 12.00
  - 5. augustā plkst. 19.00 (īpaši maģistrantūras interesentiem)

   

  Augstskolā interesentus ciemos gaidīs līdz pat augustam.

   

  Vairāk

 • Turība - praktiski labākā augstskola Latvijā!

  Biznesa augstskola Turība ir praktiski labākā augstskola Latvijā, jo praktiskas studijas veido 60 % mācību laika, savukārt teorija - 40 %. Pasniedzēji ir jomas profesionāļi ar plašu praktisko pieredzi, kas papildu teorijai sniedz ieskatu konkrētās nozares pasaulē. Turības absolventu vidū ir mazākais bezdarbnieku skaits salīdzinājumā ar citām lielākajām Latvijas augstskolām. VIDEO

 • Maģistrantūras studijas tūrismā

  Starptautiskā tūrisma fakultāte patlaban ir vienīgā, kas maģistrantūrā veic tik plašas nozares vajadzību izpētes Latvijā, tādēļ var apgalvot, ka maģistra studiju programma ir balstīta uz nozarē nepieciešamo kompetenču apgūšanu un iespēju studiju laikā veidot biznesa kontaktus ar jau nozarē praktizējošiem profesionāļiem, īpaši viesnīcu speciālistiem un vadītājiem. Vairāk

 • Biznesa inkubators un praktiskās studijas

  Biznesa augstskola Turība piedāvā studentiem sākt biznesu jau studiju laikā! Augstskolā darbojas paplašināts un modernizēts Biznesa inkubators, kurā studenti var reģistrēt ne tikai sava uzņēmumu juridisko adresi, tajā strādāt, organizēt tikšanās un glabāt dokumentus, bet arī pilnveidot savu uzņēmumu piedāvātos pakalpojumus. Vairāk

 • Starptautiska vide

  Turība piedāvā studēt kopā ar studentiem no visas pasaules vai doties pieredzes apmaiņā ārpus Latvijas! Biznesa augstskolā Turība studē jaunieši no 26 pasaules valstīm un pieteikušies studijām gandrīz visos augstskolas realizētajos studiju līmeņos, apgūstot zinības bakalaura, maģistra un doktora studiju programmās, un to skaits ik gadu sasniedz vidēji 7% no kopējā studējošo skaita augstskolā.

 • Iespēja apgūt žurnālistiku

  Biznesa augstskola Turība un mediju uzņēmums Diena noslēgusi sadarbības līgumu, lai veicinātu jaunu profesionāļu sagatavošanu žurnālistikā. Sadarbības līgums paredz nodrošināt profesionālā bakalaura programmas Žurnālistika un mediji realizāciju studiju virzienā Informācijas un komunikācijas zinātnes. Vairāk

 • StartUp Akadēmija - studē uzņēmējdarbību darot!

  Iestājies StartUp Akadēmijā un iegūsti zināšanas no praktiskās pieredzes kādā no četrām Biznesa augstskolas Turība piedāvātajām StartUp Akadēmijas profesionālā bakalaura studiju programmām.

   

  Dodies uz startupakademija.lv

 • Absolventu salidojums 2014

  Jau 2014. gada 9. augustā Biznesa augstskola Turība ielūdz uz absolventu salidojumu, kas vienkopus pulcēs ne tikai sen neredzētos studiju biedrus, bet arī draugus un kolēģus, lai kopīgi dalītos atmiņās un piedzīvojumos par augstskolā aizvadītajiem studiju gadiem.

   

  Vairāk

Aktualitātes

 • 30.07.2014

  Turības jaunie žurnālisti stāstīs par Izraēlu (0)

  Jaunie žurnālisti no Turības Komunikācijas fakultātes šodien, 30. jūlijā, festivāla “Telavivas pludmale Rīgā – mūzika, deja, mode, sports, tūrisms, bizness, kulinārija” atklāšanas dienā, kad festivāls vēl nav pieejams plašākai publikai, intervē uzņēmējus un slavenības no Izraēlas un Latvijas pārstāvjus, kuri vēlas sadarboties ar Izraēlu. 

  Vairāk

  28.07.2014

  Uzņemšana Biznesa augstskolā Turība notiek līdz 31. augustam (0)

  Kā katru gadu, Biznesa augstskolā Turība uzņemšana notiek līdz pat 31. augustam. Kā skaidro Studiju informācijas centra vadītāja Iluta Ernstsone, „Turības priekšrocība ir iespēja reflektantus, kuri vidējo izglītību ieguvuši šogad un vēl tikai gatavojas pieteikties studijām, uzņemt līdz pat vasaras beigām. Tie studēt gribētāji, kuri vēlas iestāties koledžas, maģistra un doktora studiju programmās, var pieteikties arī pēc 31. augusta”.

  Vairāk

  28.07.2014

  VIDEO: Studente Ilze Gasiņa stāsta par studijām pasākumu organizēšanas programmā Turībā (0)
  Studējot pasākumu vadību, apgūsi prasmes plānot, organizēt, veidot lietišķos pasākumus – gan pasaules mēroga kongresus, gan nelielas konferences. Apgūsi veselību veicinošo un SPA pasākumu pārvaldību, lietišķo etiķeti, ētiku, psiholoģija un līderību, izdzīvošanas prasmes brīvā dabā. Apgūsi prasmes veidot komunikāciju ar medijiem, kas ir svarīgi, kontaktējoties ar žurnālistiem. Vairāk

  26.07.2014

  Turība piedāvā iespēju studēt par brīvu (0)

  Biznesa augstskola Turība ik gadu piedāvā iespēju studēt par brīvu, gadījumā, ja topošais students uzvarējis konkursā par budžeta vietām. Pastāv arī vesels klāsts citu veidu, kā izmantot iespējas studēt lētāk. Studiju maksas atlaides un stipendijas paredzētas arī studentiem par izciliem sasniegumiem, labām sekmēm un lojalitāti augstskolai.

  Vairāk

  26.07.2014

  Starptautiskā tūrisma fakultātes studenti cīnīsies par balvu Telavivas festivālā (0)

  No 1. augusta līdz 3. augustam Rīgā norisinās festivāls “Telavivas pludmale Rīgā – mūzika, deja, mode, sports, tūrisms, bizness, kulinārija”. Vērienīga festivāla ietvaros būs iespēja iepazīt daudzveidīgo Izraēlas kultūras mozaīku, tostarp mākslu, mūziku un deju, modi, ēdienus, tradicionālos sporta veidus, kā arī aktīvi piedalīties meistarklasēs, degustācijās un citos pasākumos. Īpašā biznesa kafejnīcā uzņēmējiem būs iespēja organizēt privātās tikšanās un sarunas.

  Vairāk

  22.07.2014

  Studē Komunikācijas fakultātē, darbojies masu medijā un saņem līdz 500 eiro mēnesī (7)

  Komunikācijas fakultāte un biedrība ChaulaTV piedāvā ikvienam pirmā kursa studentam, kurš Turībā studēs sabiedriskās attiecības, starptautiskās komunikācijas vadību vai žurnālistiku, jau kopš pirmās studiju dienas darboties biedrībā ChaulaTV par ziņu moderatoru, TV operatoru, reportieri, reklāmas pārdevēju, redaktoru vai citā vakantā amatā un pretendēt uz līdz 500 eiro lielu stipendiju mēnesī.

  Vairāk
 • 22.07.2014

  Piesaki savu uzņēmumu Turības kalendāram līdz 31. jūlijam (0)

  Biznesa augstskola Turība regulāri izdod kalendāru, ko ik gadu dāvanā saņem augstskolas darbinieki, sadarbības partneri un draugi. Šogad par galvenajiem kalendāra varoņiem kļuvuši augstskolas studentu un absolventu ražoti produkti lietošanai ikdienā un svētkos, iedvesmojot jauniem panākumiem visu 2014. gadu.

  Vairāk

  18.07.2014

  Studējošo pašpārvalde: Pirmkursniek, iesoļo Turībā! (0)

  Jau augusta beigās, no 25. līdz 26. augustam, septīto gadu pēc kārtas norisināsies Biznesa augstskolas Turība topošo pirmkursnieku integrācijas seminārs "Iesoļo Turībā", ko tradicionāli organizē Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde. Kā atzīst paši pasākuma organizatori, kas paši reiz ir bijuši šī divu dienu piedzīvojuma dalībnieki, tur ir jābūt ikvienam, jo tur sākas Turības studenta studiju gadi!

  Vairāk

  16.07.2014

  Starptautiskā tūrisma fakultātes studente Agnese Jurkina iegūst AHLEI prestižo sertifikātu (0)

  Starptautiskā tūrisma fakultātes Tūrisma un viesmīlības uzņēmumu vadības 2. studiju gada studente Agnese Jurkina ir pirmā Turībā, kura sekmīgi nokārtojusi Amerikas viesnīcu un naktsmītņu izglītības institūta (AHLEI - American Hotel & Lodging Educational Institute) kursu eksāmenu un ieguvusi sertifikātu, kas tiek atzīts Eiropā un visā pasaulē.

  Vairāk

  16.07.2014

  Turība augsti novērtēta Latvijas un pasaules mērogā (0)

  Karjeras portāla Prakse.lv un Latvijas Darba devēju konfederācijas veidotajā darba devēju ieteiktāko izglītības iestāžu topā šogad augstskola piedzīvojusi kāpumu par vienu vietu un ierindojas labāko Latvijas augstskolu trijniekā. Arī studiju programmas visos studiju virzienos ierindojas starp darba devēju labāk novērtētajām.

  Vairāk

  16.07.2014

  Aicinājums piedalīties apmācībās par miera žurnālistiku (0)

  “Rethinking Journalism” ir 7 dienu ilgs apmācību treniņš par miera žurnālistiku un konflikta atspoguļošanu medijos, kas norisināsies Berlīnē, Vācijā 14.-21. septembrī. Projektā piedalīsies 32 jauni žurnālisti un mediju jomā strādājošie no Eiropas, Tuvajiem Austrumiem, Ziemeļāfrikas.

  Vairāk

  14.07.2014

  Pasākumu vadības studenti gūst pieredzi Pasaules kora olimpiādes organizēšanā (0)

  Vērienīgā festivāla organizēšanā iesaistījušies un praktisku pieredzi gūst arī Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes studenti, kuri augstskolā apgūst pasākumu organizēšanu studiju programmā „Lietišķo un rekreatīvo pasākumu vadība”. Kā viņiem veicas, uzzināsim pēc olimpiādes noslēguma.

  Vairāk
 • 10.07.2014

  Absolventu salidojums - 9. augustā (5)
  Jau 2014. gada 9. augustā Biznesa augstskola Turība ielūdz uz absolventu salidojumu, kas vienkopus pulcēs ne tikai sen neredzētos studiju biedrus, bet arī draugus un kolēģus, lai kopīgi dalītos atmiņās un piedzīvojumos par augstskolā aizvadītajiem studiju gadiem. Vairāk

  10.07.2014

  Izsludināta pieteikšanās otrai mentoringa programmai (0)

  Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ir sākusi pieteikšanos otrai šī gada bezmaksas mentoringa programmai, kurā topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem būs iespēja saņemt mentora – pieredzējuša uzņēmēja padomu un atbalstu.

  Vairāk

  10.07.2014

  Basketbola klubs aicina vidusskolu un sporta skolu absolventus pievienoties treniņu procesam! (0)

  Basketbola klubs „Biznesa augstskola Turība” aicina vidusskolu un sporta skolu absolventus pievienoties treniņu procesam! Atvērtie treniņi Latvijas U-18 trenera Raimonda Feldmaņa vadībā notiks 15. un 16. jūlijā plkst.14.30 kluba treniņu bāzē Rīgā, Graudu ielā 68.

  Vairāk

  10.07.2014

  Par atlaides „Studējošo pašpārvalde” piešķiršanu (0)

  Izskatot iesniegtās Studentu pašpārvaldes motivāciju vēstules par studiju maksas atlaides piemērošanu pašpārvaldes biedriem 2014./2015. studiju gadam, par 2013./2014. gada sasniegumiem Studējošo pašpārvaldē ierosināts piešķirt studiju maksas atlaidi studentiem.

  Vairāk

  10.07.2014

  Zināmi rezultāti par atlaides „Publicitāte” piešķiršanu (0)

  Kā katru gadu, arī šogad līdz 1.jūlijam bija iespējams jebkuram Biznesa augstskolas Turība studentam iesniegt Attīstības daļas direktorei iesniegumu ar lūgumu piešķirt studiju maksas atlaidi par panākumiem augstskolas pozitīvā popularizēšanā (veidojot publikācijas, iesaistoties studentu žurnāla B formāts tapšanā, piedaloties projektā Jauno profesionāļu skola u. c.).

  Vairāk

  10.07.2014

  Ādažu vidusskolas audzēkņi iepazīst tūrisma aizkulises (1)

  Četrus mēnešus, no februāra līdz maija beigām, Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultāte Ādažu  vidusskolā īstenoja Ādažu novada domes atbalstīto profesionālās izglītības programmu „Tūrisms” 80 stundu apjomā.

  Vairāk
 • 09.07.2014

  Aicina uz Atvērto durvju dienu Turībā, kas veltīta studijām StartUp Akadēmijā (0)
  Interesenti, kuri vēlas iegūt plašāku informāciju, laipni gaidīti apmeklēt speciāli šim studiju piedāvājumam veltītas Atvērto durvju dienas, kas notiks 16. jūlijā plkst. 18. 00 augstskolas Biznesa inkubatorā, Graudu ielā 68, Rīgā. Vairāk

  09.07.2014

  Komunikācijas fakultātes ārvalstu studenti ieguvuši valdības stipendijas turpmākām studijām Latvijā (0)

  Trīs Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultātes ārvalstu studenti  izturējuši konkursu un ieguvuši Latvijas valdības stipendijas. Stipendijas 2014./2015. studiju gadam par labiem sasniegumiem studijās saņēmuši divi Turības studenti Ismayil Gasanav (Azerbaidžāna), Vusal Babayev (Azerbaidžāna) un Sukhrob Norbekov (Uzbekistāna).

  Vairāk

  08.07.2014

  Publicēti gala saraksti uz budžeta vietām un stipendijām un uz studiju maksas atlaidi "Sekmība" (4)
  Publicējam gala sarakstus uz budžeta vietām un stipendijām, kā arī uz studiju maksas atlaidi "Sekmība". Atgādinām, ka atlaides ‘’Budžeta vieta’’ un ‘’Sekmība’’ ieguvējiem jānāk uz SIC pārslēgt Maksājuma grafiks! Augstskolas stipendiju ieguvējiem jānāk uz SIC pārslēgt Maksājuma grafiku vai uzrakstīt iesniegumu par Stipendijas izmaksu! Vairāk

  08.07.2014

  Maģistra studijas tūrismā ir loģisks turpinājums profesionālajai izaugsmei (0)

  Ilgtermiņa tūrisma biznesa pamatā ir entuziasms, oriģinalitāte, spēja pielietot savu radošo potenciālu un izdomu, cilvēku un nozares vajadzības izprašana, vēlme iet līdzi laikam – tas viss kombinācijā ar stratēģisku pieeju, padziļināti izpratni likumsakarībām ir garants veiksmīgam biznesa tūrismā.

  Vairāk

  07.07.2014

  Piesaki savu uzņēmumu Turības 2015. gada kalendāram! (0)

  Esam saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju par augstskolas 2014. gada kalendāru – par to paldies sakām arī visiem absolventiem un studentiem, kuri iesaistījās tā tapšanā.

  Vairāk

  04.07.2014

  VIDEO: Konkursa „20 000 EUR Turības studentam” fināls (0)
  Noskaties video, kā notika konkursa "20 000 EUR Turības studentam" fināls, kurā 14 studenti sacentās par iespēju saņemt konkursa balvu - 20 000 EUR! Vairāk
 • 03.07.2014

  Inovatīva vēja turbīnas ideja iegūst EUR 20 000 Turības ideju konkursā (1)

  Biznesa augstskolā Turība norisinājies konkursa „20 000 EUR Turības studentam” fināls. Kompetentas žūrijas priekšā stājās 14 finālisti, kuri savas biznesa idejas prezentēja klātienē. Par labāko tika atzīta Uzņēmējdarbības vadības 1. studiju gada studenta Ritvara Ganuļeviča vēja turbīnas ideja Milda 1.

  Vairāk

  01.07.2014

  Pretendentu saraksti uz budžeta vietām un stipendiju un uz studiju maksas atlaidi "Sekmība" (30)
  Publicējam pretendentu sarakstu uz budžeta vietām un stipendiju 2014./2015. studiju gadam, kā arī pretendentu sarakstu uz studiju maksas atlaidi "Sekmība" 2014./2015. studiju gada 1.semestrim. 08.07.2014 tiks publiskoti galīgie saraksti, kuri nav apstrīdami. Vairāk

  30.06.2014

  Turība saņem ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual sertifikātus par akreditāciju uz maksimālo termiņu (0)

  Starptautiskā tūrisma fakultātes īstenotā profesionālā bakalaura studiju programma „Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība” un profesionālā maģistra studiju programma „Tūrisma stratēģiskā vadība” ir saņēmušas ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual sertifikātu par iegūto starptautisko akreditāciju uz maksimālo laiku – četriem gadiem.

  Vairāk

  30.06.2014

  Jēkabpilieši piecās dienās iegūst vērtīgas zināšanas par biznesa uzsākšanu (0)

  Jūnija vidū noslēdzies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiāles organizētais bezmaksas apmācību kurss „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”. Kursa laikā Turības Uzņēmējdarbības vadības fakultātes pasniedzēji lasīja lekcijas un konsultēja projekta dalībniekus par viņu biznesa idejām.

  Vairāk

  27.06.2014

  Noskaidroti 15 finālisti Turības ideju konkursā „20 000 EUR Turības studentam” (6)

  Laikā no 17. līdz 23. jūnijam ikviens varēja piedalīties publiskajā balsojumā un vērtēt 29 Biznesa augstskolas Turība 2. kārtas dalībnieku idejas, nobalsojot par augstāk vērtētajām konkursa publiskajā balsojumā portālā Diena.lv. Konkursa finālā, kas norisināsies jau trešdien, 2. jūlijā, Biznesa augstskolā Turība savas ideju pārstāvēs un konkursa žūrijas priekšā stāsies 15 labāko ideju autori, kuru idejas saņēmušas lielāko balsu skaitu.

  Vairāk

  27.06.2014

  FOTO: Vasaras izlaidums 13.06.2014 (2)
  Informējam, ka absolventiem un viesiem iespējams lejupielādēt bildes no vasaras izlaiduma Biznesa augstskolā Turība, kas notika 13. jūnijā. Vairāk
 • 25.06.2014

  Līdz 1. jūlijam var pieteikties studiju maksas atlaidei "Publicitāte" (2)

  Biznesa augstskolas Turība studentiem ir iespēja saņemt līdz pat 40% atlaidi studiju maksai 2014./2015. studiju gadam par 2013./2014. studiju gada sasniegumiem Turības pozitīvas publicitātes veicināšanā. Atlaidei var pretendēt ar publikācijām, kas publicētas plašsaziņas līdzekļos, sākot no pagājušā gada 1. jūlija.

  Vairāk

  25.06.2014

  1.jūlijā - Atvērto durvju diena Turībā (0)
  Otrdien, 1. jūlijā, plkst. 18.00 Biznesa augstskola Turība aicina uz Atvērto durvju dienu! Ikvienam interesentam būs iespējams tikties ar jau esošajiem studentiem, pasniedzējiem, fakultāšu dekāniem, lai uzdotu jautājumus par studiju procesu, kā arī studentu dzīvi šajā augstskolā. Vairāk

  25.06.2014

  Aicina uz atkal saredzēšanos Biznesa augstskolas Turība absolventu salidojumā (0)

  Š. g. 9. augustā Biznesa augstskolā Turība norisināsies absolventu salidojums, kas vienkopus pulcēs ne vien sen neredzētos studiju biedrus, bet arī draugus un kolēģus, lai kopīgi dalītos atmiņās un piedzīvojumos par augstskolā aizvadītajiem studiju gadiem. Salidojumā piedalīsies arī augstskolas studentu iemīļotākā pasniedzēja Dr.sc.soc. Renāte Cāne.

  Vairāk

  20.06.2014

  Sveicieni Līgo svētkos! (1)

  Lai priekpilni un lustīgi Līgo svētki un gaišām domām piepildīta Jāņu diena! Studentus, absolventus un darbiniekus sveic Biznesa augstskola Turība!

  Vairāk

  20.06.2014

  FOTO: Grāmatu sērijas "Uz zaļa zara" atvēršanas svētki (0)

  Foto atskats no Turības izdevniecības jaunās grāmatu sērijas "Uz zaļa zara" pirmo trīs grāmatu atvēršanas svētkiem, kas norisinājās Biznesa augstskolas Turība telpās 18. jūnijā.

  Vairāk

  19.06.2014

  Iespēja iegūt četras budžeta vietas studijām Turībā, atbalstot drosmīgu jauniešu idejas (14)
  Laikā no 17. līdz 23. jūnijam interneta lapā www.diena.lv ikviens varēs iepazīties ar konkursā "20 000 EUR Turības studentam" iesniegtajām idejām un balsot par sev tīkamāko. Balsojumā tiks noteiktas 15 labākās idejas, kas tālāk tiks virzītas uz konkursa noslēdzošo kārtu. Vairāk