Topošajiem studentiem

Topošajiem studentiem

 • Turība - darba devēju TOP 3 augstskola

  Biznesa augstskola Turība studēt gribētājiem piedāvā iepazīties ar augstskolas novērtējumu Latvijā un pasaulē, tādējādi skaidrojot studiju ieguvumus augstskolā.

   

  Vairāk

 • Organizācijas drošība - jauna profesionālā bakalaura studiju programma

  Turpmāk drošības jomas speciālisti varēs pakāpties līmeni augstāk, jo jaunajā studiju gadā Biznesa augstskolas Turība Juridiskajā fakultātē būs iespējams apgūt 2. līmeņa profesionālā bakalaura studiju programmu Organizācijas drošība. Vairāk

 • StartUp Akadēmija - studē uzņēmējdarbību darot!

  Iestājies StartUp Akadēmijā un iegūsti zināšanas no praktiskās pieredzes kādā no četrām Biznesa augstskolas Turība piedāvātajām StartUp Akadēmijas profesionālā bakalaura studiju programmām.

   

  Dodies uz startupakademija.lv

 • Iespēja apgūt žurnālistiku

  Biznesa augstskola Turība un mediju uzņēmums Diena noslēgusi sadarbības līgumu, lai veicinātu jaunu profesionāļu sagatavošanu žurnālistikā. Sadarbības līgums paredz nodrošināt profesionālā bakalaura programmas Žurnālistika un mediji realizāciju studiju virzienā Informācijas un komunikācijas zinātnes. Vairāk

 • Biznesa inkubators un praktiskās studijas

  Biznesa augstskola Turība piedāvā studentiem sākt biznesu jau studiju laikā! Augstskolā darbojas paplašināts un modernizēts Biznesa inkubators, kurā studenti var reģistrēt ne tikai sava uzņēmumu juridisko adresi, tajā strādāt, organizēt tikšanās un glabāt dokumentus, bet arī pilnveidot savu uzņēmumu piedāvātos pakalpojumus. Vairāk

 • Maģistrantūras studijas tūrismā

  Starptautiskā tūrisma fakultāte patlaban ir vienīgā, kas maģistrantūrā veic tik plašas nozares vajadzību izpētes Latvijā, tādēļ var apgalvot, ka maģistra studiju programma ir balstīta uz nozarē nepieciešamo kompetenču apgūšanu un iespēju studiju laikā veidot biznesa kontaktus ar jau nozarē praktizējošiem profesionāļiem, īpaši viesnīcu speciālistiem un vadītājiem. Vairāk

 • Turība - praktiski labākā augstskola Latvijā!

  Biznesa augstskola Turība ir praktiski labākā augstskola Latvijā, jo praktiskas studijas veido 60 % mācību laika, savukārt teorija - 40 %. Pasniedzēji ir jomas profesionāļi ar plašu praktisko pieredzi, kas papildu teorijai sniedz ieskatu konkrētās nozares pasaulē. Turības absolventu vidū ir mazākais bezdarbnieku skaits salīdzinājumā ar citām lielākajām Latvijas augstskolām. VIDEO

Aktualitātes

 • 24.10.2014

  Ansis Pūpols vadīs vieslekciju „Kā atmaskot viltīgus cilvēkus?” - 28. oktobrī Turībā (0)

  Otrdien, 28. oktobrī, plkst. 17.30, Biznesa augstskolas Turība C321. auditorijā Ansis Pūpols stāstīs, kā atmaskot viltīgus cilvēkus un to, kā top TV3 raidījuma Nekā personīga sižeti.

  Vairāk

  24.10.2014

  Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāne stažējās vienā no vadošajām tūrisma augstskolām Eiropā (0)

  No 12. līdz 18. oktobrim Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāne Agita Doniņa stažējās vienā no vadošajām tūrisma augstskolām Eiropā – Bornmutas Universitātē (Bournemouth University). Šādu iespēju nodrošināja UNWTO.TedQual - Faculty Exchange of Knowledge Initiative programma, kura tika iniciēta 2013.gadā TedQual augstskolu gadskārtējās tikšanās laikā.

  Vairāk

  23.10.2014

  Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubators – spēcīgs atbalsts pirmajiem soļiem biznesā (2)

  Viens no Biznesa augstskolas Turība mērķiem ir sniegt studentiem un absolventiem iespējas viņu biznesa ideju realizēšanai. Kopš 2006. gada augstskolā darbojas Biznesa inkubators, kurā ir viss nepieciešamais, lai nonāktu no idejas līdz pat veiksmīgai biznesa attīstībai.

  Vairāk

  23.10.2014

  Komunikācijas studenti vada radošu lekciju Teikas vidusskolēniem (0)

  Trešdien, 22. oktobrī, Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultātes sabiedrisko attiecību un starptautiskās komunikācijas vadības 1. studiju gada studenti organizēja lekciju Teikas vidusskolēniem, lai kopīgi mēģinātu izprast veiksmīgas verbālās un neverbālās komunikācijas veidus un piemērus.

  Vairāk

  23.10.2014

  Turības studenti - veselīga dzīvesveida vēstneši! (0)

  Mēs, sabiedrisko attiecību maģistra studiju programmas studenti Ilze, Baiba, Danija un Kalvis, aicinām ikvienu Turības studentu šo svētdien, 26. oktobrī, plkst. 10.30 doties uz Arēna Rīga, lai atklātu Lattelecom Rīgas maratona Adidas ziemas sezonas skrējienu.

  Vairāk

  22.10.2014

  Student, piesakies Tiesas procesa izspēlēs! (2)

  Biznesa augstskolas Turība Juridiskā fakultāte sadarbībā ar augstskolas Studējošo pašpārvaldi izsludina Tiesas procesa izspēles! Šī gada izspēļu tēma – Cilvēktiesības. Savu dalību pieteikt var ikviens interesents. Dalībai izspēlēs var pieteikties komandas, kurās ir ne vairāk kā trīs dalībnieki.

  Vairāk
 • 22.10.2014

  Studējošo pašpārvalde: Konkurss – izaicinām erudītākos! (0)

  Arī šogad Akadēmiskā mēneša ietvaros 3. novembrī plkst. 17.00 Biznesa augstskolā Turība notiks BAT SP organizētais konkurss ”Erudīts”.

  Vairāk

  22.10.2014

  Studējošo pašpārvalde: Zināmi Learn English turnīra 1. kārtas uzvarētāji! (1)

  Vakar, 21. oktobrī, BATISā ikvienam Biznesa augstskolas Turība studentam bija iespēja piedalīties Learn English turnīra 1. kārtā. Lielu paldies sakām ikvienam studentam, kas veltīja 20 minūtes sava laika!

  Vairāk

  22.10.2014

  23. oktobrī notiks Indras Melbārdes un Artūra Zeltiņa vieslekcija „Mācība par personīgo meistarību” (0)

  Ceturtdien, 23. oktobrī, plkst.17.30, Biznesa augstskolas Turība C214. auditorijā norisināsies vieslekcija „Mācība par personīgo meistarību”.

  Vairāk

  22.10.2014

  Turībā notiks diskusija par patērētāju tiesībām un to nozīmi izejošajā tūrismā (0)

  Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes Tūrisma pētniecības centrs aicina uz šī studiju gada otro diskusiju, kas notiks 29. oktobrī, plkst. 15.30 Biznesa augstskolas Turība mācību telpā StartUp hotel. Diskusijas tēma ir „Patērētāju tiesības un to nozīme izejošajā tūrismā”.

  Vairāk

  21.10.2014

  Turība tiks pārstāvēta Ženēvas miera konferencē (0)

  Komunikācijas fakultātes dekāns, asoc. profesors Andris Pētersons piektdien, 24. oktobrī, piedalīsies Ženēvas miera konferencē Apvienoto Nāciju organizācijas mītnē Ženēvā (Šveicē).

  Vairāk

  21.10.2014

  Komunikācijas fakultātes studenti vadīs nodarbību Teikas vidusskolas skolēniem (1)

  Trešdien, 22. oktobrī plkst. 10.00 Komunikācijas fakultātes studenti sagaida viesus – sešdesmit Teikas vidusskolas desmitās un vienpadsmitās klašu skolēnus. Starptautiskās komunikācijas vadības un Sabiedrisko attiecību programmu studenti vadīs skolēniem pašu sagatavotu lekciju par verbālo un neverbālo komunikāciju.

  Vairāk
 • 21.10.2014

  Noslēdzies starptautiskās partnerības projekts „eCuisine – A model for interactive e-learning to enhance vocational conversation and to arouse intercultural awareness in the hospitality sector” (0)

  Sekmīgi noslēdzies Leonardo da Vinci projekts eCuisine – A model for interactive e-learning to enhance vocational conversation and to arouse intercultural awareness in the hospitality sector” (Projekta Nr. 2012-1-AT1-LEO05-06979).

  Vairāk

  20.10.2014

  Šonedēļ Turībā notiek viesprofesora Lova Sjeva Thiama lekciju kurss „East Asian Business” (0)

  No 20. oktobra līdz 24. oktobrim, Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātē notiek lekciju kurss „East Asian Business”, kuru vada viesprofesors no Singapūras – Lovs Sjevs Thiams (Low Siew Thiam).

  Vairāk

  20.10.2014

  Pateicība komunikācijas studentiem par līdzdalību 12. Starptautiskā biznesa kontaktu foruma organizēšanā (2)

  Komunikācijas fakultāte ir saņēmusi pateicību no International Business Networking Consortium padomes vadītāja Tālivalža Kreislera par Starptautiskās komunikācijas vadības studiju programmas un Sabiedrisko attiecību studiju programmas studentu līdzdalību 12. Starptautiskā biznesa kontaktu foruma organizēšanā.

  Vairāk

  20.10.2014

  Bibliotēku informācijas sistēmā ALISE veidotajam katalogam pieejama mobilā versija (0)

  Informējam, ka bibliotēku informācijas sistēmas ALISE (BIS ALISE) klientiem ieviesta bibliotēku e-katalogu mobilā versija. Tagad lasītājiem un bibliotēku darbiniekiem katalogs būs ērti pieejams lietošanai jebkurā diennakts laikā no dažādām mobilām ierīcēm, t.sk. viedtālruņiem un planšetdatoriem, un neatkarīgi no atrašanās vietas ir iespēja izmantot katalogu, lai veiktu grāmatu meklēšanu un pasūtīšanu.

  Vairāk

  20.10.2014

  Par “Firmas noslēpums” uzvarētāju kļūst Turības absolvente Diāna Urtāne (0)

  19. oktobra vakarā LTV1 ēterā noslēdzās ceturtā jauno uzņēmēju TV sacensību “Firmas noslēpums” sezona, kurā par uzvarētāju žūrija atzina Biznesa augstskolas Turība absolventi Diānu Urtāni. Viņa astoņu raidījumu ciklā attīstīja jauno māmiņu apģērba biznesa projektu “Silk&Milk”.

  Vairāk

  20.10.2014

  Iedzīvotāju forums „Kopā savam pagalmam!” (0)

  2014. gada 26. oktobrī no plkst. 11.00 līdz 13.00 Rīgā Festivāla ielas 2,4,6 un Aviācijas ielas 25 māju pagalmā notiks pasākums jebkuram daudzstāvu mājas iedzīvotājam „Kopā savam pagalmam!”,  kuru organizē Ķengaraga daudzdzīvokļu namu pagalma aktīvisti un Biznesa augstskolas Turība sabiedrisko attiecību maģistrantūras programmas studenti Indra Trofimoviča, Dzintars Rudaks un Eduards Kalve.

  Vairāk
 • 17.10.2014

  TV spēli „Es varu būt premjerministrs” pamet Vladlens Kovaļevs un Kārlis Apalups (0)

  Ceturtdienas, 16. oktobra, vakarā Latvijas Televīzijas (LTV1) skatītāji varēja sekot līdzi spraigajiem notikumiem otrajā spēles "Es varu būt premjerministrs" raidījumā. Pēc trīs uzdevumu izpildes žūrija lēma, ka spēle jāpamet diviem dalībniekiem – Vladlenam Kovaļevam no Mārupes un Kārlim Apalupam no Vecpiebalgas.

  Vairāk

  17.10.2014

  Turība piedalās Eiropas Žurnālistikas observatorijas rudens sesijā (0)

  Šī gada 16. un 17. oktobrī Lugāno, Šveices itāliešu universitātē norisinās starptautiskās bezpeļņas organizācijas Eiropas Žurnālistikas observatorija (European Journalism Observatory, EJO) rudens sesija, kuras laikā tiekas mediju pētnieki no vairāk nekā desmit Eiropas valstīm un ASV. Latviju pārstāv Biznesa augstskola Turība.

  Vairāk

  17.10.2014

  Turībā iespējams apgūt austrumu cīņas mākslas veidu – Tang Soo Do (0)

  Lai atvairītu rudens nogurumu un pelēcību visiem kopā jātiekas Turībā, lai iepazītos ar Latvijā ienākošo jauno austrumu cīņas mākslas veidu - Tang Soo Do!

  Vairāk

  17.10.2014

  Piedāvājam studentiem bez maksas pieslēgties elektroniskai datu bāzei Emerald eBook Series Collections (2)

  Līdz šī gada 7. novembrim ir dota iespēja bez maksas pieslēgties elektroniskai datu bāzei Emerald eBook Series Collections. Aicinām izmantot jaunās elektroniskās datu bāzes.

  Vairāk

  17.10.2014

  Studējošo pašpārvalde: Learn English turnīrs – cik daudz zini Tu? (0)

  Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde sadarbībā ar Valodu katedru rīko angļu valodas turnīru „Learn English”, kurā ikvienam Turības studentam būs iespēja pārbaudīt un uzlabot savas angļu valodas zināšanas.

  Vairāk

  17.10.2014

  Noslēdzies konkurss par studijām divpusējās apmaiņas programmā 2014./2015.studiju gada pavasara semestrī (0)

  Ir noslēdzies konkurss par studijām divpusējās apmaiņas programmā 2014./2015.studiju gada pavasara semestrī. Pateicamies visiem interesentiem par atsaucību. Kā arī apsveicam visus zemāk nosauktos uzvarētājus, kuri ieguvuši iespēju studēt pavasara semestrī kādā no mūsu partneraugstskolām!

  Vairāk
 • 17.10.2014

  Noslēdzies konkurss par studijām dubulta diploma programmās 2014./2015.studiju gada pavasara semestrim (0)

  Ir noslēdzies konkurss par studijām dubulta diploma programmās 2014./2015.studiju gada pavasara semestrim. Pateicamies visiem interesentiem par lielo atsaucību. Kā arī apsveicam visus zemāk nosauktos uzvarētājus, kuri ieguvuši iespēju studēt mūsu partneraugstskolā!

  Vairāk

  16.10.2014

  Studējošo pašpārvalde: Ieritinies savā siltajā segā un lasi – oktobra „SP Formāts”! (0)
  Rudens ir atpūtis mums jauno oktobra „SP Formātu”. Kas jauns Turībā un ārpus tās? To lasi Studējošo pašpārvaldes ikmēneša izdevumā. Vairāk

  16.10.2014

  Turībā notiks vieslekcija „Cik tālu cilvēku var novest sociālie tīkli?!” (4)

  Pirmdien, 20. oktobrī, pulksten 13.50 Biznesa augstskolas Turība A207. auditorijā pa ceļam no Olu Universitātes (Somijā) uz Kembridžu Bostonā (ASV) ar vieslekciju apstāsies izcilais cilvēku uzvedības pētnieks, Komunikācijas fakultātes un Dinamiskās domas darbnīcas draugs PhD Agnis Stibe.

  Vairāk

  14.10.2014

  Starptautiskā tūrisma fakultātes absolventiem vēlreiz ir iespēja stažēties Apvienotajā Karalistē (2)

  Īstenojot augstskolas un Starptautiskā tūrisma fakultātes (STF) ilgtermiņa sadarbību ar absolventiem, STF beidzējiem vēlreiz ir iespēja ES Mūžizglītības programmas Leonardo da Vinci apakšprogrammas atbalstītā projekta „BAT absolventu profesionālā pilnveide Apvienotajā Karalistē” ietvaros iziet 2 nedēļu praksi tūrisma un viesmīlības uzņēmumos.

  Vairāk

  14.10.2014

  Sintija Stipre aizstāv promocijas darbu par Latvijas valsts apbalvojumiem un to tiesisko regulējumu (0)

  1. oktobrī Biznesa augstskolā Turība Juridiskās fakultātes doktorante Sintija Stipre aizstāvēja promocijas darbu tiesību zinātnē „Latvijas valsts apbalvojumi un to tiesiskais regulējums”.

  Vairāk

  14.10.2014

  Noslēdzies konkurss par studijām Erasmus+ programmā 2014./2015.studiju gada pavasara semestrī (0)

  Ir noslēdzies konkurss par studijām Erasmus+ programmā 2014./2015.studiju gada pavasara semestrī. Pateicamies visiem interesentiem par atsaucību. Kā arī apsveicam visus zemāk nosauktos uzvarētājus, kuri ieguvuši iespēju studēt pavasara semestrī kādā no mūsu partneraugstskolām!

  Vairāk
 • 14.10.2014

  Veiksmīgi aizvadīta Draudzības talka Āraišos (2)

  11. un 12. oktobrī norisinājās ikgadējā Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultātes Draudzības talka Āraišos. Šogad par par talkas simbolu tika izvēlēts zirgs, jo šis ir Zirga gads. Talku organizēja Komunikācijas fakultātes 1.kursa studenti.

  Vairāk

  14.10.2014

  Zelta rudeni Turībā sagaidīja arī dejotāji! (0)

  Nedēļas nogalē, 11. un 12. oktobrī, Biznesa augstskolā Turība norisinājās tradicionālās sporta deju sacensības „Zelta Rudens” Latvijas dejotājiem vecumā no 5 līdz 18 gadiem. Piecām no 22 sacensību grupām notika Latvijas kausu sacensību posmi.

  Vairāk

  13.10.2014

  Turībā notiks pasaules līmeņa ekspertu atvērtā lekcija „Dažādības pievienotā vērtība biznesam” (0)

  Šā gada 15. oktobrī, plkst. 17.00 Biznesa augstskolā Turība uzstāsies pasaules līmeņa eksperti Marianne Abib-Pech un Serge C.H. Borg ar atvērto lekciju „Dažādības pievienotā vērtība biznesam”.

  Vairāk

  13.10.2014

  “Expo 2015” Latvijas birojs sadarbosies ar Biznesa augstskolu Turība studentu piesaistīšanā darbam Milānā (0)

  10.oktobrī komandītsabiedrības “Expo 2015” valdes loceklis Ģirts Majors un Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis parakstījuši nodomu protokolu par studentu piesaisti Latvijas paviljona darba nodrošināšanai.

  Vairāk

  11.10.2014

  Turībā notiks vieslekcija par Latvijas tēla un zīmola veidošanu (0)

  Š. g. 15. oktobrī plkst. 15.30 Biznesa augstskolas Turība A101. auditorijā notiks vieslekcija „Latvijas tēla un zīmola veidošana”. Vieslekciju vadīs Latvijas Institūta sabiedrisko attiecību speciālists Krišjānis Ozols.

  Vairāk

  11.10.2014

  Izsludināts konkurss studijām divpusējās apmaiņas programmās (0)

  Saskaņā ar noslēgtajiem divpusējiem starpaugstskolu līgumiem un „Nolikuma par studiju kārtību dubultā diploma un divpusējās apmaiņas programmās” 2.6.punktu tiek izsludināts konkurss uz 18 studiju vietām divpusējās apmaiņas programmās 2014./2015. studiju gada 2.semestrī.

  Vairāk