Topošajiem studentiem

Topošajiem studentiem

 • Tuvākās Atvērto durvju dienas Turībā

  Nāc un iepazīsti Turību!
  - 14. maijs plkst. 18.00
  - 6. jūnijs plkst. 12.00
  - 16. jūnijs plkst. 18.00

   

  Uzņemšana līdz 31. augustam.

  Vairāk

 • Turība - darba devēju TOP 3 augstskola

  Biznesa augstskola Turība studēt gribētājiem piedāvā iepazīties ar augstskolas novērtējumu Latvijā un pasaulē, tādējādi skaidrojot studiju ieguvumus augstskolā.

   

  Vairāk

 • Turībā studenti iegūst starptautiski atzītus diplomus

  Biznesa augstskolā Turība īstenotās studiju programmas ir starptautiski atzītas un akreditētas. Tas nozīmē, ka topošie speciālisti studiju laikā var iesaistīties ne tikai trīs starptautiskās sadarbības programmās vai praktiskās iemaņas nostiprināt un stažēties  ārvalstu kompānijās, bet arī ar jau iegūto diplomu startēt darba tirgū visā pasaulē.

 • Turība - praktiski labākā augstskola Latvijā!

  Biznesa augstskola Turība ir praktiski labākā augstskola Latvijā, jo praktiskas studijas veido 60 % mācību laika, savukārt teorija - 40 %. Pasniedzēji ir jomas profesionāļi ar plašu praktisko pieredzi, kas papildu teorijai sniedz ieskatu konkrētās nozares pasaulē. Turības absolventu vidū ir mazākais bezdarbnieku skaits salīdzinājumā ar citām lielākajām Latvijas augstskolām. VIDEO

 • Organizācijas drošība - jauna profesionālā bakalaura studiju programma

  Turpmāk drošības jomas speciālisti varēs pakāpties līmeni augstāk, jo jaunajā studiju gadā Biznesa augstskolas Turība Juridiskajā fakultātē būs iespējams apgūt 2. līmeņa profesionālā bakalaura studiju programmu Organizācijas drošība. Vairāk

 • StartUp Akadēmija - studē uzņēmējdarbību darot!

  Iestājies StartUp Akadēmijā un iegūsti zināšanas no praktiskās pieredzes kādā no četrām Biznesa augstskolas Turība piedāvātajām StartUp Akadēmijas profesionālā bakalaura studiju programmām.

   

  Dodies uz startupakademija.lv

 • Studē žurnālistiku

  Biznesa augstskola Turība un mediju uzņēmums Diena noslēgusi sadarbības līgumu, lai veicinātu jaunu profesionāļu sagatavošanu žurnālistikā. Sadarbības līgums paredz nodrošināt profesionālā bakalaura programmas Žurnālistika un mediji realizāciju studiju virzienā Informācijas un komunikācijas zinātnes. Vairāk

 • Biznesa inkubators un praktiskās studijas

  Biznesa augstskola Turība piedāvā studentiem sākt biznesu jau studiju laikā! Augstskolā darbojas paplašināts un modernizēts Biznesa inkubators, kurā studenti var reģistrēt ne tikai sava uzņēmumu juridisko adresi, tajā strādāt, organizēt tikšanās un glabāt dokumentus, bet arī pilnveidot savu uzņēmumu piedāvātos pakalpojumus. Vairāk

 • Maģistrantūras studijas tūrismā

  Starptautiskā tūrisma fakultāte patlaban ir vienīgā, kas maģistrantūrā veic tik plašas nozares vajadzību izpētes Latvijā, tādēļ var apgalvot, ka maģistra studiju programma ir balstīta uz nozarē nepieciešamo kompetenču apgūšanu un iespēju studiju laikā veidot biznesa kontaktus ar jau nozarē praktizējošiem profesionāļiem, īpaši viesnīcu speciālistiem un vadītājiem. Vairāk

Aktualitātes

 • 20.04.2015

  Turības absolventu gada balva "Brīvība. Uzņēmība. Kompetence." (0)

  Biznesa augstskola Turība lepojas ar saviem absolventiem un viņu panākumiem. Lai vēl vairāk stiprinātu saikni ar augstskolas absolventiem un novērtētu viņu panākumus, tiek aizsākta jauna tradīcija - Turības absolventu gada balva "Brīvība. Uzņēmība. Kompetence.".

  Vairāk

  20.04.2015

  Notiks starptautiska diskusija „Latvijas eksporta tirgi: pieredze un alternatīvas” (2)
  Biznesa augstskola Turība, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un eksporta konsultāciju uzņēmums „Gateway Baltic” kopīgi rīko starptautisku diskusiju „Latvijas eksporta tirgi: pieredze un alternatīvas”, kas norisināsies 29. aprīlī plkst. 13.00. Vairāk

  20.04.2015

  Donbass un Krima bija Ukrainas enerģētiskās neatkarības atslēga (0)

  Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes studenta Bogdana Ribkas (Bohdan Rybka) veikts pētījums par kara ietekmi uz Ukrainas ekonomisko situāciju.

  Vairāk

  20.04.2015

  Studējošo pašpārvalde: Aicina aizpildīt aptauju! (0)
  No 16. aprīļa līdz 18. maijam ieej savā BATIS profilā, aizpildi aptauju un izsaki savas domas – kam, Tavuprāt, veltīt vairāk uzmanības nākošajā gadā. Vairāk

  18.04.2015

  BK Turība aicina jaunos basketbolistus pievienoties treniņu procesam (0)

  Basketbola klubs „Biznesa augstskola Turība” aicina sporta skolu un vidējās izglītības iestāžu vecāko klašu audzēkņus, absolventus un citu augstskolu studentus pievienoties treniņu procesam.

  Vairāk

  17.04.2015

  PĀRCELTS uz 23. aprīli: “Iepeldi sesijā” Līvu Akvaparkā! (12)

  Biznesa augstskolas Turība Studējošo Pašpārvalde aicina ikvienu studentu 23. aprīļa laikā no 18.00 līdz 22.00 apmeklēt ikgadējo pasākumu „Iepeldi sesijā” Līvu Akvaparkā.

  Vairāk
 • 17.04.2015

  22. aprīlī notiks Dr.hist. Gunta Zemīša publiskā lekcija (0)

  22. aprīlī plkst. 10.10 C321. auditorijā notiks Latvijas vēstures institūta vadošā pētnieka, institūta direktora, Biznesa augstskolas Turība profesora Dr.hist. Gunta Zemīša publiskā lekcija „Valstiskuma attīstība Latvijas teritorijā no vissenākajiem laikiem līdz valsts dibināšanai 1918. gada 18. novembrī”.

  Vairāk

  17.04.2015

  Aptuveni 80% studentu ir nodarbināti (1)

  Statistikas dati liecina, ka aizvadītajā gadā nodarbinātības līmenis valstī ir pieaudzis, un šāda tendence tiek prognozēta arī 2015. gadā. Biznesa augstskola Turība veica aptauju, lai noskaidrotu, cik daudzi no augstskolas studentiem ir nodarbināto lokā.

  Vairāk

  16.04.2015

  Aicina pieteikties Studentu zinātnisko darbu konkursā (0)

  Biedrība „Latvijas Ekonomikas attīstības forums” (LEAF) sadarbībā ar Augstākās izglītības padomi jau 15. reizi organizē Studentu zinātnisko darbu konkursu.

  Vairāk

  15.04.2015

  Veselības un labsajūtas diena 18. aprīlī (2)

  Šo sestdien, 18. aprīlī, Biznesa augstskolas Turība telpās visas dienas garumā norisināsies Latvijā pirmā Veselības un labsajūtas diena. Tās ietvaros veselīga un apzināta dzīvesveida entuziasti ir aicināti noklausīties vairākas izglītojošas lekcijas, piedalīties praktiskajos semināros, kā arī izmēģināt dažādus jogas veidus, apgūt mandalu deju un izmēģināt Streļņikovas elpošanas metodi.

  Vairāk

  14.04.2015

  16. aprīlī notiks Valda Zatlera vieslekcija “Kas es esmu” (0)

  Ceturtdien, 16. aprīlī plkst. 17.30, Biznesa augstskolas Turība C321.auditorijā notiks bijušā Latvijas Valsts prezidenta Valda Zatlera vieslekcija “Kas es esmu”.

  Vairāk

  14.04.2015

  Noslēdzies konkurss Erasmus+ prakses stipendijām 2014./2015. gada pavasara/vasaras praksēm (0)

  Ir noslēdzies konkurss Erasmus+ prakses stipendijām 2014./2015. gada pavasara/vasaras praksēm. Pateicamies par lielo atsaucību un apsveicam uzvarētājus!

  Vairāk
 • 14.04.2015

  Nasdaq Baltic izsludina Stipendiju konkursu 2015 (0)

  Lai godinātu labākos bakalaura un maģistra darbus Baltijā vērtspapīru tirgus jomā, Nasdaq Baltic biržas izsludina Stipendiju konkursu 2015.

  Vairāk

  13.04.2015

  15. aprīlī notiks seminārs „Cik daudz savā autordarbā vari izmantot COPY – PASTE!” (0)

  Trešdien, 15. aprīlī plkst. 17.00, Biznesa augstskolas Turība 323. auditorijā notiks Juridiskās fakultātes dekānes, asociētās profesores Ingrīdas Veikšas vadītais seminārs par autordarbu izmantošanas pamatnoteikumiem.

  Vairāk

  13.04.2015

  Jauno Komersantu skolu absolvēja 12 topošie uzņēmēji (0)

  Kā ierasts, jau ceturto gadu pēc kārtas, Liepājā tiek rīkota Jauno Komersantu skola, kas aicina ikvienu vidusskolēnu piedalīties un noklausīties lekciju kursu par biznesa plāna izveidi. Lekcijas tiek izklāstītas jauniešiem saprotamā un interesantā veidā un tās vada kompetenti Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiāles lektori.

  Vairāk

  13.04.2015

  Aicina apmeklēt Latvijas Pasākumu forumu (0)

  Latvijas Pasākumu foruma organizatori aicina radošo studiju programmu studentus, kuri savu profesionālo nākotni plāno saistīt ar kultūras menedžmentu, pasākumu vai izklaides industriju, piedalīties eseju konkursā. Katras augstskolas labākā darba autoram tiks piešķirta iespēja bez dalības maksas piedalīties Latvijas Pasākumu forumā, kādā no tematiskajām programmām pēc izvēles.

  Vairāk

  13.04.2015

  Sveicam Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāles absolventus (1)

  28. martā Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiālē notika izlaidums, kurā pēc cītīgām studijām septiņiem Tiesību zinātņu programmas absolventiem tika izsniegti 1. līmeņa augstākās profesionālās izglītības diplomi un piešķirta kvalifikācija - jurista palīgs.

  Vairāk

  10.04.2015

  Promocijas darbu vadībzinātnes doktora zinātniskā grāda iegūšanai aizstāvēs Heinz-Axel Kirchwehm (0)

  2015. gada 28. aprīlī plkst. 15.00 Biznesa augstskolā Turība, A217.telpā notiks Biznesa augstskolas Turība Promocijas padomes atklātā sēde, kurā promocijas darbu vadībzinātnes doktora zinātniskā grāda iegūšanai aizstāvēs Heinz-Axel Kirchwehm.

  Vairāk
 • 10.04.2015

  Piesakies uzņēmējdarbības sacensībām „Zibens Bizness 2015” (0)

  Līdz š.g. 12. aprīlim Tev ir iespēja pieteikties dalībai 3 dienu uzņēmējdarbības sacensībās „Zibens Bizness”, kas šogad norisināsies no 17. līdz 19. aprīlim!

  Vairāk

  10.04.2015

  Rīgas ostas 815.gadu jubilejas zīmē izsludina konkursu studentiem (0)

  Atzīmējot Rīgas ostas 815. jubilejas gadu un akcentējot ostas nozīmi pilsētas attīstībā, Rīgas Brīvosta izsludina ikgadējo – jau ceturto – radošo darbu konkursu studentiem “Osta pilsētai”.

  Vairāk

  10.04.2015

  „Patvērums „Drošā māja”” aicina uz pasākumiem aprīlī un maijā (0)

  Jauniešu nevalstiskā organizācija „Patvērums „Drošā māja”” (Shelter „Safe House”) organizēs virkni pasākumu, lai veicinātu jauniešu, kuri nāk no "trešās pasaules" valstīm, iekļaušanos Latvijas sabiedrībā, kā arī rosinātu vietējo iedzīvotāju izpratni par šo jauniešu pārstāvēto kultūru dažādību.

  Vairāk

  09.04.2015

  Mārketinga un tirdzniecības vadības studentu pētījumi saņem atzinību (0)

  Uzņēmējdarbības vadības fakultātes Mārketinga un tirdzniecības vadība programmas 2. kursa studenti studiju kursa “Pētījumu metodes tirdzniecībā” ietvaros, pasniedzējas Ivetas Liniņas vadībā realizēja Latvijas Tirgotāju asociācijas pasūtītos pētījumus.

  Vairāk

  09.04.2015

  Studējošo pašpārvalde: Jaunais aprīļa „SP Formāts” numurs ir klāt! (0)

  Piedāvājam ielūkoties, kā ir gājis 20. Latvijas Studentu apvienības Kongresā un uzzināt, kurš ir kļuvis par apvienības jauno prezidentu. Numurā lasi arī par veiksmes stāstiem Biznesa naktī, kā arī par mūsu basketbola komandas vērienīgo sasniegumu.

  Vairāk

  08.04.2015

  Stipro skrējiens šogad notiks 3. maijā - īpašs piedāvājums studentiem (0)

  Jau septīto reizi Latvijā norisināsies “Stipro skrējiens”. Šogad 3. maijā, dienu pirms Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienas, kinopilsētā “Cinevilla” pulcēsies stiprākie ļaudis, lai apliecinātu savu drosmi, varēšanu un spēju pārvarēt grūtības neierastos apstākļos. 

  Vairāk
 • 07.04.2015

  Biznesa augstskolas Turība studenti laiž klajā grāmatu (0)

  Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultātes studenti kursa “Alternatīvie marketinga projekti” (Alternative Marketing Projects) ietvaros, lektora Jura Ulmaņa vadībā izveidojuši noderīgu e-grāmatu “29 Social Media Tips to Promote Your Business”.

  Vairāk

  07.04.2015

  Studējošo pašpārvalde aicina: Neesi vienaldzīgs – „Izdari sirds darbu!” (0)

  Studenti līdz pat 17. aprīlim ir aicināti ziedot pavadas, bļodas, dzīvnieku barību, segas, spilvenus, dvieļus, granulas, spēļmantiņas un citas lietas ziedojumu kastēs, kas no 1. aprīļa tiks izvietotas visās skolās, kuras iesaistījušās projektā un vēlas palīdzēt.

  Vairāk

  07.04.2015

  Studējošo pašpārvalde ielūdz uz „Moonlight party” (0)

  „Moonlight party” notiks 16. aprīlī klubā Mai Tai sākot no plkst. 22.00 līdz pat pašam rītam! Tevi sagaida ne tikai tematikai atbilstoša atmosfēra, bet arī vairāki pārsteigumi un konkursi, kas palīdzēs Tev pilnībā sajust pavasara garšu! Tāpat būs iespēja nobaudīt īpašo „Moonlight party” kokteili, kas lieliski veldzēs slāpes pēc enerģiskām un trakām dejām.

  Vairāk

  03.04.2015

  Priecīgas Lieldienas! (0)

  Lai saulainās un košās krāsās labās domas ikviena sirdī un dvēselē zied!

  Vairāk

  31.03.2015

  Izsludināts konkurss prakses stipendijām Erasmus+ programmā 2014./2015. studiju gada 2.semestrī (5)

  Saskaņā ar Erasmus+ mobilitātes programmas Nolikuma 2.7.punktu tiek izsludināts konkurss uz 42 prakses stipendijām Erasmus programmā 2014./2015. studiju gada 2.semestrī.

  Vairāk

  31.03.2015

  Aicina izmēģināt e-grāmatu datu bāzi krievu valodā (1)

  Biznesa augstskolas Turība bibliotēkā līdz 30. aprīlim tiek nodrošināta izmēģinājuma pieeja LAN krievu e-grāmatu datubāzei.

  Vairāk
 • 30.03.2015

  Studentu zinātniskā konference „Uzņēmējdarbības izaicinājumi globālajā tirgū” (1)

  2. aprīlī no plkst. 9.30 visas dienas Biznesa augstskolā Turība notiks Studentu zinātniskā konference „Uzņēmējdarbības izaicinājumi globālajā tirgū”.

  Vairāk

  30.03.2015

  Aicina piedalīties pasākumā Nano Business Brunch (0)

  8. aprīlī plkst. 12.00 Raiņa bulvārī 19 (LU ēkā) norisināsies pasākums Nano Business Brunch, kura ietvaros studentiem būs iespēja iepazīties ar inovāciju uzņēmējiem, kuri drabojas nanotehnoloģiju un nanomateriālu laukā.

  Vairāk

  30.03.2015

  Biznesa augstskolā Turība norisināsies pirmā Veselības un labsajūtas diena (2)

  Sestdien, 18. aprīlī, Biznesa augstskolas Turība telpās visas dienas garumā norisināsies Latvijā pirmā Veselības un labsajūtas diena, kuras ietvaros veselīga un apzināta dzīvesveida entuziasti varēs noklausīties vairākas izglītojošas lekcijas, piedalīties praktiskajos semināros, kā arī izmēģināt dažādas aktuālas prakses pašsajūtas uzlabošanai. 

  Vairāk

  30.03.2015

  Latvijas Studentu apvienības prezidentes amatā ievēl Ilvu Grigorjevu (1)

  28. martā Biznesa augstskolā Turība norisinājās Latvijas Studentu apvienības 20.kongress. Viens no darba kārtības punktiem bija prezidenta vēlēšanas, kurās tika izvirzīti divi pretendenti - Artis Ozoliņš un Ilva Grigorjeva.

  Vairāk

  30.03.2015

  Darba laiks Lieldienu brīvdienās (0)
  Informējam par Studiju informācijas centra, bibliotēkas, kases, ēdnīcas "Nīke-E", Cafe Turiba darba laikiem svētku laikā. Vairāk

  28.03.2015

  31. martā Agneses Kleinas vieslekcija “Cik svarīgs ir Kāpēc.” (1)

  Otrdien, 31. martā, plkst. 17.30 Biznesa augstskolas Turība C321.auditorijā notiks vizuālās žurnālistes Agneses Kleinas vieslekcija “Cik svarīgs ir Kāpēc.”.

  Vairāk