Topošajiem studentiem

Topošajiem studentiem

 • Studē ar draugu un saņem 15% atlaidi

  Diviem draugiem, kuri uzsāk studijas Biznesa augstskolā Turība 1. studiju gadā un reizē noslēdz studiju līgumu, tiek piemērota 15% atlaide studiju maksai.

   

  Uzzini vairāk par studiju maksas atlaidēm

 • Turība - darba devēju TOP 3 augstskola

  Biznesa augstskola Turība studēt gribētājiem piedāvā iepazīties ar augstskolas novērtējumu Latvijā un pasaulē, tādējādi skaidrojot studiju ieguvumus augstskolā.

   

  Vairāk

 • Organizācijas drošība - jauna profesionālā bakalaura studiju programma

  Turpmāk drošības jomas speciālisti varēs pakāpties līmeni augstāk, jo jaunajā studiju gadā Biznesa augstskolas Turība Juridiskajā fakultātē būs iespējams apgūt 2. līmeņa profesionālā bakalaura studiju programmu Organizācijas drošība. Vairāk

 • StartUp Akadēmija - studē uzņēmējdarbību darot!

  Iestājies StartUp Akadēmijā un iegūsti zināšanas no praktiskās pieredzes kādā no četrām Biznesa augstskolas Turība piedāvātajām StartUp Akadēmijas profesionālā bakalaura studiju programmām.

   

  Dodies uz startupakademija.lv

 • Iespēja apgūt žurnālistiku

  Biznesa augstskola Turība un mediju uzņēmums Diena noslēgusi sadarbības līgumu, lai veicinātu jaunu profesionāļu sagatavošanu žurnālistikā. Sadarbības līgums paredz nodrošināt profesionālā bakalaura programmas Žurnālistika un mediji realizāciju studiju virzienā Informācijas un komunikācijas zinātnes. Vairāk

 • Biznesa inkubators un praktiskās studijas

  Biznesa augstskola Turība piedāvā studentiem sākt biznesu jau studiju laikā! Augstskolā darbojas paplašināts un modernizēts Biznesa inkubators, kurā studenti var reģistrēt ne tikai sava uzņēmumu juridisko adresi, tajā strādāt, organizēt tikšanās un glabāt dokumentus, bet arī pilnveidot savu uzņēmumu piedāvātos pakalpojumus. Vairāk

 • Maģistrantūras studijas tūrismā

  Starptautiskā tūrisma fakultāte patlaban ir vienīgā, kas maģistrantūrā veic tik plašas nozares vajadzību izpētes Latvijā, tādēļ var apgalvot, ka maģistra studiju programma ir balstīta uz nozarē nepieciešamo kompetenču apgūšanu un iespēju studiju laikā veidot biznesa kontaktus ar jau nozarē praktizējošiem profesionāļiem, īpaši viesnīcu speciālistiem un vadītājiem. Vairāk

 • Turība - praktiski labākā augstskola Latvijā!

  Biznesa augstskola Turība ir praktiski labākā augstskola Latvijā, jo praktiskas studijas veido 60 % mācību laika, savukārt teorija - 40 %. Pasniedzēji ir jomas profesionāļi ar plašu praktisko pieredzi, kas papildu teorijai sniedz ieskatu konkrētās nozares pasaulē. Turības absolventu vidū ir mazākais bezdarbnieku skaits salīdzinājumā ar citām lielākajām Latvijas augstskolām. VIDEO

Aktualitātes

 • 19.09.2014

  Turība un LU paraksta sadarbības līgumu ar "JA-YE Latvija" (0)

  Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis un Latvijas Universitātes (LU) rektors Mārcis Auziņš vakar parakstīja sadarbības līgumu ar biznesa izglītības biedrību "Junior Achievement-Young Enterprise Latvija" ("JA-YE Latvija").

  Vairāk

  19.09.2014

  Turības Biznesa inkubatorā notiks seminārs „TOP paņēmieni pārdevējiem” (0)

  Otrdien, 30. septembrī, plkst. 18.00 – 19.30 Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatorā biznesa psihologa Jāņa Rozes vadībā norisināsies seminārs par pārdošanu „TOP paņēmieni pārdevējiem”.

  Vairāk

  19.09.2014

  Studējošo pašpārvalde: Strītbola MIX turnīrs jau nākamnedēļ! (0)

  Arī šogad Biznesa augstskola Turība piedāvā iespēju piedalīties Strītbola MIX turnīrā, kas ik gadu notiek vismaz divas reizes. Tā kā šis studiju gads nav izņēmums, tad Studējošo pašpārvalde aicina Tevi veidot trīs cilvēku komandu, kurā būtu vismaz viena meitene, un pieteikt to Strītbola MIX turnīram, kas notiks 24. septembrī no plkst. 17.00 Turības sporta zālē.

  Vairāk

  18.09.2014

  Vieslekcija: Jānis Skutelis „Korporatīvā improvizācija vai Ko runāt, kad nav ko runāt” (2)

  Otrdien, 23. septembrī, plkst.17.30, Biznesa augstskolas Turība Konferenču zālē norisināsies Karaliskā improvizācijas teātra (KIT) vadītāja, Stand Up un TV komiķa Jāņa Skuteļa vieslekcija „Korporatīvā improvizācija vai Ko runāt, kad nav ko runāt.”

  Vairāk

  18.09.2014

  Turība aicina vidusskolēnus piedalīties profesionālās pilnveides programmā Panākumu Universitāte (0)

  Jau otro gadu Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar Eiropas Tālmācības vidusskolu un karjeras portālu Prakse.lv aicina Tevi un jauniešus no visas Latvijas piedalīties profesionālās pilnveides programmā Panākumu Universitāte.         

  Vairāk

  18.09.2014

  Prakses iespējas Komunikācijas fakultātes studentiem Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē (0)
  Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padome saskaņā ar līgumu, kas noslēgts ar Turības Komunikācijas fakultāti, aicina pieteikties praksei komunikācijas studentus. Vairāk
 • 17.09.2014

  Aicinām Tevi žurnāla B formāts komandā! (0)
  Vai esi radošs un aktīvs? Vai Tev patīk rakstīt vai fotografēt? Vai vēlies iegūt atlaidi „Publicitāte” studiju maksai nākamajam gadam? Ja kaut uz vienu jautājumu vari atbildēt ar pārliecinošu „jā”, piesakies Biznesa augstskolas Turība studentu žurnāla B formāts radošajā komandā! Vairāk

  17.09.2014

  Tūrisma pētniecības centrs atsāk diskusijas – pirmā jau 24. septembrī! (0)

  Trešdien, 24. septembrī, Biznesa augstskolas Turība mācību telpā StartUp hotel tiks ievadīts šī gada diskusiju cikls profesionāļiem un topošajiem tūrisma un viesmīlības speciālistiem. Pirmās diskusijas tēma ir „Drošība tūrismā un pasākumos”.

  Vairāk

  17.09.2014

  Studējošo pašpārvalde: Caur džungļiem uz augstskolu – Fukši! (2)

  Caur džungļiem uz augstskolu! Jau 19. septembrī norisināsies tradicionālās Biznesa augstskolas Turība pirmā kursa studentu iesvētības – Fukši! Sākot no plkst. 10.00 ikviens pirmkursnieks varēs izdzīvot dažādus pārbaudījumus īstu džungļu atmosfērā. Konkrēti fukšu iesvētību laiki pa grupām skatāmi zemāk.

  Vairāk

  17.09.2014

  Turībā notiks JCI pasaules prezidenta Shine Bhaskaran vieslekcija (0)

  Šodien, 17. septembrī, Biznesa augstskolā Turība viesojas starptautiskās organizācijas JCI (Junior Chamber International) 2014. gada prezidents Šains Baškarans (Shine Bhaskaran), kas pārstāv JCI Indija. Viņš augstskolā ieradies, lai lasītu vieslekciju "Social&Corporate responsibility", kas paredzēta topošajiem uzņēmējiem - Uzņēmējdarbības vadības fakultātes 3. studiju gada studentiem un StartUp Akadēmijas dalībniekiem.

  Vairāk

  16.09.2014

  Līdz 30. septembrim turpinās pieteikšanās studijām Biznesa augstskolā Turība (0)

  Vēl joprojām iespējams pieteikties studijām neklātienē, vakarā un starptautiskajā grupā Biznesa augstskolā Turība. Studēt gribētāji, kuri vēl tikai gatavojas iestāties bakalaura un maģistra studiju programmās vai plāno studēt angļu valodā, tiek gaidīti augstskolā līdz pat 30. septembrim.

  Vairāk

  15.09.2014

  LIAA un Jēkabpils filiāle organizē apmācību kursu „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” (0)

  No šī gada 13. oktobra līdz 27. oktobrim Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiālē, Pasta ielā 1, Jēkabpilī, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiāli projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros organizē apmācību kursu „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”.

  Vairāk
 • 15.09.2014

  Studijas sākas Biznesa augstskolas Turība Talsu filiālē (0)

  Sestdien, 13. septembrī, Brīvības ielā 29, Talsu Valsts ģimnāzijas telpās, jauno studiju gadu uzsāka Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāles studenti. Arī šogad Talsos augstu popularitāti interesentu vidū saglabā studiju programmas Tiesību zinātnes un Finanses un grāmatvedība, kam seko arī filiālē piedāvātā studiju programma Mārketings un tirdzniecība.

  Vairāk

  12.09.2014

  Studējošo pašpārvalde: Septembra „SP Formāts’’ ir klāt! (0)

  Līdz ar pirmajām rudens lietus lāsēm klāt arī  arī jaunais šī studiju gada septembra „SP Formāta” numurs!

  Vairāk

  10.09.2014

  Iespēja pieteikties viesprofesora Lova Sjeva Thiama lekciju kursam „East Asian Business” (0)

  Uzņēmējdarbības vadības fakultāte aicina augstskolas studentus piedalīties lekciju kursā „East Asian Business”, kuru vadīs viesprofesors no Singapūras – Lovs Sjevs Thiams (Low Siew Thiam).

  Vairāk

  10.09.2014

  STF bakalaura programmas studenti var pieteikties praksei ANO PTO (0)
  Līdz 2014. gada 19. septembrim Starptautiskā tūrisma fakultātes bakalaura studiju programmas “Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība” studenti var pieteikties praksei ANO PTO Madridē, Spānijā. Prakses laiks ir seši mēneši, praktikantiem tiks maksāta stipendija. Vairāk

  09.09.2014

  Par valsts finansēto stipendiju piešķiršanu (0)
  Ar Biznesa augstskolas Turība rektora 2014. gada 28. augusta rīkojumu Nr.821/1 izveidotā komisija pieņēma lēmumu piešķirt valsts finansēto stipendiju 2014./2015. studiju gada 1. semestrim 2. līmeņa profesionālā bakalaura programmā „Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadībā” studentiem. Vairāk

  09.09.2014

  Studijas kuplā skaitā uzsāk studenti Cēsu filiālē (0)

  Sestdien, 6. septembrī, L. Paegles ielā 1, Cēsu Valsts ģimnāzijas telpās, jauno studiju gadu studentiem atklāja Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiālē. Savus studentus, kas šogad uz pirmo studiju dienu bija sapulcējušies kuplā skaitā, sveica Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis, Cēsu Valsts ģimnāzijas direktore Gunta Bērziņa un augstskolas filiāles vadītāja Inga Jurševska un pasniedzēji.

  Vairāk
 • 09.09.2014

  Studijas sāk Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiālē (0)
  Sestdien, 6. septembrī, Pasta ielā 1, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas telpās, jauno studiju gadu uzsāka Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiāles studenti. Kā stāsta filiāles vadītāja Zanda Skutele, Jēkabpils filiālē studijas šogad uzsāk 13 jauni studenti, kuri apgūs jurista palīga specialitāti. Vairāk

  08.09.2014

  Sveiciens visiem Biznesa augstskolas Turība studentiem! (0)

  Šodien, 8. septembrī, Biznesa augstskolas Turība studentiem sākas 2014./2015. studiju gada nodarbības!

  Vairāk

  08.09.2014

  Svinīgi atklāts studiju gads Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiālē (0)

  Sestdien, 6. septembrī, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas telpās jauno studiju gadu atklāja studentiem Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiālē. Studentus sveica Biznesa augstskolas Turība rektors Jānis Načisčionis un filiāles vadītāja Agnese Getaute-Zariņa.

  Vairāk

  08.09.2014

  Birža NASDAQ OMX Riga aicina piedalīties stipendiju konkursā (0)
  Birža NASDAQ OMXRiga jau devīto gadu organizē stipendiju konkursu par labāko bakalaura vai maģistra darbu, kas saistīts ar Latvijas un/vai Baltijas vērtspapīru tirgu. Vairāk informācija un konkursa nolikums atrodams NASDAQ OMX Baltic mājas lapā.
  Vairāk

  01.09.2014

  Informācija par izmaiņām Biznesa augstskolas Turība autostāvvietas lietošanas kārtībā (0)

  Informējam, ka sākot ar 2014. gada 1. septembri Biznesa augstskolai Turība ir jauna autostāvvietas lietošanas kārtība. Turība noslēgusi sadarbības līgumu ar SIA  „EuroPark Latvia” par maksas autostāvvietu operatora pakalpojumu sniegšanu.

  Vairāk

  29.08.2014

  Studējošo pašpārvalde: Kļūsti par BUDDY kādam ārzemju studentam! (0)

  Jau septembrī savas studijas Biznesa augstskolā Turība uzsāks ne tikai studenti no Latvijas, bet arī studenti no citām valstīm. Viņiem tā būs jauna un neiepazīta vide, kas iesākumā radīs nedrošības sajūtu un daudzu jautājumu burzmu, uz kuriem nepieciešamas atbildes.

  Vairāk
 • 29.08.2014

  StartUp Akadēmija – dažādu līmeņu vadītāju kaltuve (0)

  Vai iespējams reizē studēt, sākt uzņēmējdarbību un veidot pirmās attiecības ar līdzīpašniekiem un klientiem, iegūt pirmo finanšu pieredzi? Izrādās, ka var, turklāt tepat, Latvijā, Biznesa augstskolas Turība izveidotajā StartUp Akadēmijā, kur jau no pirmās studiju dienas studē tie, kuri, negaidot izlaiduma dienu, alkst savas biznesa idejas realizēt dzīvē.

  Vairāk

  29.08.2014

  Anna Medne par prasībām grāmatveža kvalifikācijai (0)

  Kā novērojusi Biznesa augstskolas Turība lektore, Mg.paed., Mg.oec. Anna Medne, kura paralēli darbam augstskolā pasniedz lekcijas praktizējošiem grāmatvežiem, secinājusi, ka pamazām speciālisti sāk apzināties Ministru kabineta veikto grozījumu iespējamo ietekmi uz viņu turpmāko konkurētspēju tirgū.

  Vairāk

  28.08.2014

  Studiju gada atklāšanas svētki 1.kursa studentiem notiks 5. septembrī (33)
  Uzsākot sadarbību, ļoti svarīga ir veiksmīga iepazīšanās, tādēļ vēlamies aicināt Tevi 5. septembrī augstskolas konferenču zālē uz Biznesa augstskolas Turība 1. kursa studentu studiju atklāšanas svētkiem! Vairāk

  28.08.2014

  VIDEO: Juridiskās fakultātes absolvente Ieva Brante par studijām Turībā (1)
  Kāpēc izvēlēties studijas Biznesa augstskolā Turība? Juridiskās fakultātes absolvente un individuāli praktizējoša juriste Ieva Brante stāsta par studiju iespējām un vidi augstskolā. Vairāk

  27.08.2014

  Lekciju saraksti ir publicēti! (50)

  Informējam, ka jaunā studiju gada nodarbību saraksti pirmajām mācību nedēļām ir pieejami BATIS! Pirmā kursa studenti lekciju sarakstus var aplūkot Turības mājaslapas sadaļā Nodarbību saraksti. Lekciju saraksti visam semestrim būs zināmi septembra pirmajā pusē.

  Vairāk

  26.08.2014

  Lauku tūrisms - uz straujas izaugsmes takas (0)

  Jaunākie statistikas dati liecina, ka lauku tūrismu popularitāte turpina pieaugt. Eksperti uzskata - pēdējo gadu laikā šis tūrisma veids kļuvis ievērojami kvalitatīvāks, tāpēc arvien vairāk cilvēku izvēlas atpūsties ārpus pilsētas burzmas.

  Vairāk
 • 25.08.2014

  Turības Komunikācijas fakultātes studenti iesaistīsies žurnāla „Latvijas Tirgotājs” tapšanā un izdošanā (0)
  Šodien, 25. augustā, Biznesa augstskola Turība un biedrība „Latvijas Tirgotāju asociācija” parakstīja sadarbības līgumu ar mērķi paaugstināt augstskolas Komunikācijas fakultātes visu studiju programmu studentu profesionālās prasmes un kompetenci komunikācijā un žurnālistikā. Vairāk

  25.08.2014

  Pirmajā Sieviešu rallijā Jūrmalā uzvar un Turības balvu saņem komanda ar nosaukumu „X Sports Cycling Team” (0)
  „Sieviešu rallijā Jūrmala 2014” pirmo vietu un ceļojumu uz Antāliju no tūroperatora „Go Adventure”, kā arī 100% studiju maksas atlaidi pirmajam studiju gadam kādā no Biznesa augstskolas Turība īstenotajām profesionālā bakalaura studiju programmām saņem komanda ar nosaukumu „X Sports Cysling team”, X kurā startēja Indra Trofimoviča un Dace Kaļverša. Vairāk

  22.08.2014

  Uzņemšana Biznesa augstskolā Turība notiek līdz 31. augustam (1)

  Kā katru gadu, Biznesa augstskolā Turība uzņemšana notiek līdz pat 31. augustam. Kā skaidro Studiju informācijas centra vadītāja Iluta Ernstsone, „Turības priekšrocība ir iespēja reflektantus, kuri vidējo izglītību ieguvuši šogad un vēl tikai gatavojas pieteikties studijām, uzņemt līdz pat vasaras beigām. Tie studēt gribētāji, kuri vēlas iestāties koledžas, maģistra un doktora studiju programmās, var pieteikties arī pēc 31. augusta”.

  Vairāk

  18.08.2014

  Turībā būs iespējams apgūt austrumu cīņas mākslas veidu – Tang Soo Do (6)

  No š. g. 19. augusta, katru otrdienu, Biznesa augstskolas Turība telpās, Graudu ielā 68, būs iespēja iepazīties ar Latvijā ienākošo jauno austrumu cīņas mākslas veidu - Tang Soo Do.

  Vairāk

  15.08.2014

  Pirmo reizi Latvijā notiks intelektuālā sporta diena grāmatvežiem "Zelta Jumis 2014" (0)
  Latvijas grāmatveži, viņu kolēģi, draugi un ģimenes locekļi tiek aicināti piedalīties unikālā pasākumā – pirmajā intelektuālā sporta dienā "Zelta Jumis 2014", kas notiks 30. augustā Rīgā. Vairāk

  14.08.2014

  Vēl tikai šodien Vecrīgas apmeklētāji aicināti galvaspilsētu uzlūkot ar uzņēmēja acīm (0)

  Šogad Biznesa augstskola Turība augusta uzņemšanas kampaņu sākusi ar oriģinālu pieteikumu – līdz pat darba nedēļas izskaņai, 15. augustam, Kaļķu ielas un Vaļņu ielas krustojumā ikviens Rīgas iedzīvotājs un viesis var palūkoties uz galvaspilsētu ar uzņēmēja acīm.

   

  Vairāk