Topošajiem studentiem

Topošajiem studentiem

 • MBA programma veselības aprūpes iestāžu vadības speciālistiem un vadītājiem

  UVF izsludina ziemas uzņemšanu profesionālā maģistra studiju programmai (MBA) Uzņēmējdarbības vadība veselības aprūpes iestāžu vadības speciālistiem un vadītājiem.

   

  Pieteikties studijām iespējams līdz 30. janvārim. Vairāk

 • Turībā studenti iegūst starptautiski atzītus diplomus

  Biznesa augstskolā Turība īstenotās studiju programmas ir starptautiski atzītas un akreditētas. Tas nozīmē, ka topošie speciālisti studiju laikā var iesaistīties ne tikai trīs starptautiskās sadarbības programmās vai praktiskās iemaņas nostiprināt un stažēties  ārvalstu kompānijās, bet arī ar jau iegūto diplomu startēt darba tirgū visā pasaulē.

 • Turība - darba devēju TOP 3 augstskola

  Biznesa augstskola Turība studēt gribētājiem piedāvā iepazīties ar augstskolas novērtējumu Latvijā un pasaulē, tādējādi skaidrojot studiju ieguvumus augstskolā.

   

  Vairāk

 • Turība - praktiski labākā augstskola Latvijā!

  Biznesa augstskola Turība ir praktiski labākā augstskola Latvijā, jo praktiskas studijas veido 60 % mācību laika, savukārt teorija - 40 %. Pasniedzēji ir jomas profesionāļi ar plašu praktisko pieredzi, kas papildu teorijai sniedz ieskatu konkrētās nozares pasaulē. Turības absolventu vidū ir mazākais bezdarbnieku skaits salīdzinājumā ar citām lielākajām Latvijas augstskolām. VIDEO

 • Maģistrantūras studijas tūrismā

  Starptautiskā tūrisma fakultāte patlaban ir vienīgā, kas maģistrantūrā veic tik plašas nozares vajadzību izpētes Latvijā, tādēļ var apgalvot, ka maģistra studiju programma ir balstīta uz nozarē nepieciešamo kompetenču apgūšanu un iespēju studiju laikā veidot biznesa kontaktus ar jau nozarē praktizējošiem profesionāļiem, īpaši viesnīcu speciālistiem un vadītājiem. Vairāk

 • Biznesa inkubators un praktiskās studijas

  Biznesa augstskola Turība piedāvā studentiem sākt biznesu jau studiju laikā! Augstskolā darbojas paplašināts un modernizēts Biznesa inkubators, kurā studenti var reģistrēt ne tikai sava uzņēmumu juridisko adresi, tajā strādāt, organizēt tikšanās un glabāt dokumentus, bet arī pilnveidot savu uzņēmumu piedāvātos pakalpojumus. Vairāk

 • Iespēja apgūt žurnālistiku

  Biznesa augstskola Turība un mediju uzņēmums Diena noslēgusi sadarbības līgumu, lai veicinātu jaunu profesionāļu sagatavošanu žurnālistikā. Sadarbības līgums paredz nodrošināt profesionālā bakalaura programmas Žurnālistika un mediji realizāciju studiju virzienā Informācijas un komunikācijas zinātnes. Vairāk

 • StartUp Akadēmija - studē uzņēmējdarbību darot!

  Iestājies StartUp Akadēmijā un iegūsti zināšanas no praktiskās pieredzes kādā no četrām Biznesa augstskolas Turība piedāvātajām StartUp Akadēmijas profesionālā bakalaura studiju programmām.

   

  Dodies uz startupakademija.lv

 • Organizācijas drošība - jauna profesionālā bakalaura studiju programma

  Turpmāk drošības jomas speciālisti varēs pakāpties līmeni augstāk, jo jaunajā studiju gadā Biznesa augstskolas Turība Juridiskajā fakultātē būs iespējams apgūt 2. līmeņa profesionālā bakalaura studiju programmu Organizācijas drošība. Vairāk

Aktualitātes

 • 18.12.2014

  Izveidota Biznesa augstskolas Turība Sociālo zinātņu profesoru padome (0)

  Augstākās izglītības padome ir iekļāvusi profesoru padomju sarakstā Biznesa augstskolas Turība Sociālo zinātņu profesoru padomi.

  Vairāk

  17.12.2014

  Sākusies ziemas uzņemšana Latvijā un Baltijā vienīgajā MBA programmā veselības aprūpē (0)
  Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultāte (UVF) izsludina ziemas uzņemšanu starptautiski akreditētai profesionālā maģistra studiju programmai (MBA) Uzņēmējdarbības vadība veselības aprūpes iestāžu vadības speciālistiem un vadītājiem. Vairāk

  17.12.2014

  Biznesa augstskola Turība vēl radošu un sasniegumiem bagātu Jauno gadu! (0)

  2014.gada nogalē tapis Biznesa augstskolas Turība kalendārs, ko dāvanā saņems augstskolas darbinieki, sadarbības partneri un draugi. Izmantojot kalendāru katru mēnesi būs iespējams iepazīties ar augstskolas absolventu veiksmes formulām, atrast iedvesmu savu ieceru realizēšanai un uzzināt, kādus pakalpojumus piedāvā absolventu uzņēmumi.

  Vairāk

  17.12.2014

  Absolventiem: 2014.gada Absolventu žurnāls ir klāt! (0)

  2014. gads tuvojas noslēgumam, un klāt ir kārtējais Absolventu žurnāla numurs, kurā var iepazīties ar Biznesa augstskolas Turība spilgtākajiem gada notikumiem un augstskolas absolventu sasniegumiem. Arī šogad lepojamies ar augstskolas un absolventu panākumiem, kas nebūt nav mazi!

  Vairāk

  15.12.2014

  Student, novērtē un sniedz komentārus par savu TURĪBU! (0)

  Ikviena Biznesa augstskolas Turība studenta vērtējums ir nozīmīgs gan augstskolas attīstībai, gan studiju vides uzlabošanai. Lai kopīgi meklētu iespējas turpmākai studiju procesa pilnveidošanai, lūdzam Tevi izteikt savu vērtējumu un ierosinājumus augstskolas darbam!

  Vairāk

  15.12.2014

  Darba laiki svētkos (0)

  Uzzini par Studiju informācijas centra, bibliotēkas, kases, Cafe Turība, ēdnīcas Nīke-E darba laikiem svētkos. Priecīgus svētkus!

   

  Vairāk
 • 15.12.2014

  Starptautiskā tūrisma fakultātes absolventi pilnveido prasmes Apvienotajā Karalistē (0)

  Īstenojot Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes ilgtermiņa sadarbību ar absolventiem, četri fakultātes tūrisma nozares profesionāļi – Ineta Krankale, Sabīne Timma, Jānis Vilciņš un Ritvars Freimanis no 23. novembra līdz 6. decembrim piedalījās divu nedēļu praksē gleznainās ostas pilsētas Portsmutas tūrisma uzņēmumos.

  Vairāk

  12.12.2014

  Iespēja veikt brīvprātīgo darbu Latvijas prezidentūras Eiropas Savienībā pasākumos (0)

  Latvijas Jaunatnes padome aicina jauniešus iesaistīties LJP brīvprātīgā darba grupā un iegūt pieredzi nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu organizēšanā un koordinēšanā.

  Vairāk

  12.12.2014

  Līdz 19. decembrim notiek referātu pieteikšana Starptautiskajam zinātnes un biznesa forumam (0)

  2015. gada pirmā puse iezīmējas ar Latvijas prezidentūru Eiropas Savienībā, kas ir ne tikai atbildīgs pienākums, bet arī iespēja radoši un skaidri paust savu viedokli par jautājumiem, kas svarīgi Eiropas Savienības valstīm, sabiedrībai un ikvienam cilvēkam.

  Vairāk

  09.12.2014

  Ziemas izlaidums 13. decembrī (10)

  Ar prieku paziņojam par ziemas izlaiduma tuvošanos! Šogad izlaidums notiks 13. decembrī. Visu programmu absolventiem pirms izlaiduma jādodas saņemt īpašā cepure C korpusā 304. vai 316. auditorijās atkarībā no uzvārda – pie auditorijām būs redzamas norādes.

  Vairāk

  09.12.2014

  Biznesa augstskolas Turība profesors Guntis Zemītis kļuvis par LZA akadēmiķi (4)

  27. novembra Latvijas Zinātņu akadēmijas pilnsapulcē, Biznesa augstskolas Turība profesors Guntis Zemītis ievēlēts par Latvijas Zinātņu akadēmijas īsteno locekli. Ievēlēšana notikusi atbilstoši Latvijas Zinātņu akadēmijas Statūtiem, aizklātā balsojumā.

  Vairāk

  08.12.2014

  Studējošo pašpārvalde aicina Dāmas un Dūžus tikties Ziemassvētku ballē! (5)

  Ar sajūsmu paziņojam par gaidītākā un greznākā šī gada pasākuma - Ziemassvētku balles norisi 12. decembrī no plkst. 20.00 līdz pat 4.00 rītā Biznesa augstskolas Turība Konferenču zālē! Šogad tā būs īpaši krāšņa un pārsteigumiem bagāta - ballē tematiski satiksies dāmas un dūži.

  Vairāk
 • 05.12.2014

  Turības mācībspēki - Latvijas Zinātnes padomes eksperti (0)

  Izvērtējot zinātniskās pētniecības darba kvalitāti, 20. novembrī Latvijas Zinātnes padome atkārtoti piešķīra zinātņu eksperta statusu četriem Biznesa augstskolas Turība darbiniekiem:

  Vairāk

  03.12.2014

  Studējošo pašpārvalde: Labdarības akcija „Ticot, mīlot un gaidot…” – sasildīsim sirdis! (1)

  Ziemassvētku laiks ir brīnumu laiks, tāpēc Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde (BAT SP) jau devīto gadu rīko labdarības akciju „Ticot, mīlot un gaidot…”, dāvājot prieku un sirds siltumu tiem, kam svētku laikā tas ir visvairāk vajadzīgs.

  Vairāk

  03.12.2014

  Aplūko izstādi „Grāmatas – logi uz mākslas pasauli” (0)
  Biznesa augstskolas Turība bibliotēka no 27. novembra līdz 12. janvārim piedāvā saviem apmeklētājiem aplūkot tematisko izstādi „Grāmatas – logi uz mākslas pasauli”. Vairāk

  02.12.2014

  Tūrisma pētniecības centra rīkotajā diskusijā atzinīgi vērtē ienākošā tūrisma potenciālu (0)

  Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes Tūrisma pētniecības centra rīkotajā diskusijā par ienākošo tūrismu uzņēmēji un studenti pārrunāja jaunu ienākošā tūrisma tirgu perspektīvas Latvijā.

  Vairāk

  27.11.2014

  Starptautiskā tūrisma fakultāte vēl līdz 5. decembrim aicina pieteikties AHLEI kursiem (5)

  2013. gada februāri Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultāte noslēdza līgumu ar Amerikas viesnīcu un naktsmītņu izglītības institūtu (AHLEI) par AHLEI kursu organizēšanu studentiem. 

  Vairāk

  26.11.2014

  KNAB aicina skolēnus un studentus piedalīties foto konkursā (0)

  Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) Starptautiskās pretkorupcijas dienas ietvaros izsludina korupcijas novēršanas tēmai veltītu zibakcijas veidolā radītu fotogrāfiju konkursu jauniešiem.

  Vairāk
 • 25.11.2014

  Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes absolvente uzvar zinātniski pētniecisko darbu konkursā (0)

  21. novembrī, nozares gadskārtējā sarīkojuma „Tūrisma forums 2014” ietvaros, tika nosaukti studentu zinātniski pētniecisko darbu konkursa uzvarētāji tūrisma nozarē. 1.vietu izcīnīja Biznesa augstskolas Turība studente Naura Kikuste ar diplomdarbu „Zīmolu personības izmantošana Latvijas pilsētu pozicionēšanā”. Darba vadītājs Ainars Brencis.

  Vairāk

  24.11.2014

  Aicina apmeklēt Dr.paed. Inetas Lūkas atklāto lekciju „Development of professional competence in the studies” (1)

  Otrdien, 2. decembrī, plkst. 13.50 - 15.20 Biznesa augstskolas Turība A207. auditorijā, Graudu ielā 68, Rīgā, notiks pedagoģijas doktores, profesora amata pretendentes Inetas Lūkas atklātā lekcija „Development of professional competence in the studies”.

  Vairāk

  21.11.2014

  Aicina uz diskusiju par jaunu un perspektīvu ienākošā tūrisma tirgu attīstības iespējām Latvijā (1)

  2014. gada 26. novembrī plkst. 15.30 Biznesa augstskolas Turība mācību telpā StartUp Hotel, C302 notiks Tūrisma pētniecības centra organizētā diskusija par jaunu un perspektīvu ienākošā tūrisma tirgu attīstības iespējām Latvijā. Īpaši aicināti piedalīties Biznesa augstskolas Turība ārvalstu studenti un citi interesenti! Diskusija notiks angļu valodā.

  Vairāk

  21.11.2014

  Var pieteikties studiju un studējošo kredītu dzēšanai no valsts budžeta līdzekļiem (6)
  Valdība 19. novembrī apstiprināja rīkojumus par studiju un studējošo kredītu dzēšanu no valsts budžeta līdzekļiem. Tie nosaka profesiju sarakstu un speciālistu skaitu, kuriem valsts garantēto kredītu sāks dzēst šogad. Kopumā kredītu dzēšanai no 2014. gada valsts budžeta ir atvēlēti 1 698 989 eiro. Vairāk

  20.11.2014

  Studējošo pašpārvalde rīko Sesijas semināru! (1)

  Kā katru gadu, arī šogad pirms sesijas Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde rīko Sesijas semināru. Aicinām arī Tevi 26. novembrī plkst. 17.00 uz Sesijas semināru, kurā varēsi uzzināt vairāk par sesiju un tās norisi. Tā būs lieliska iespēja uzzināt atbildes uz Tev interesējošajiem jautājumiem.

  Vairāk

  20.11.2014

  Ēriks Lingebērziņš: Kā panākt, lai plānotais ceļojums būtu tāds, kādu patērētājs to iecerējis (0)

  Oktobra nogalē Biznesa augstskolas Turība mācību telpā StartUp hotel notika Starptautiskās tūrisma fakultātes Tūrisma pētniecības centra organizētā diskusija „Patērētāju tiesības un to nozīme izejošajā tūrismā”. Atšķirībā no citām, iepriekšējām diskusijām, šoreiz diskusijas dalībnieku, studentu un augstskolas mācībspēku uzmanība tika veltīta izejošajam tūrismam.

  Vairāk
 • 19.11.2014

  Studējošo pašpārvaldes pirmssesijas pasākums „[NE]NOPIETNĀ SESIJA” (1)

  Novembris jau pusē un nozīmē tikai vienu – straujiem soļiem tuvojas sesija. Arī šogad Studējošo pašpārvalde palīdzes Tev šajā saspringtajā laikā nomierināties un iegūt enerģiju sesijai.

  Vairāk

  17.11.2014

  Sveicam Latvijas svētkos! (0)

  Sveicam visus Turības studentus un darbiniekus Latvijas proklamēšanas 96. gadadienā un vēlam ikvienam sirdī, domās un darbos būt kopā ar Latviju!

  Vairāk

  14.11.2014

  Renārs Zeltiņš vadīs vieslekciju „Par sportu, šovu un dzīvi” (1)

  Ceturtdien, 20. novembrī, plkst. 17.30 Biznesa augstskolas Turība C321. auditorijā norisināsies televīzijas sejas Renāra Zeltiņa vieslekcija „Par sportu, šovu un dzīvi”.

  Vairāk

  14.11.2014

  Turībā notiks Vācijas profesora Thomas Liebetruth lekcijas "Application of logistical methods in tourism" (0)

  Divas dienas, 17. un 20. novembrī, Biznesa augstskolā Turība viesosies profesors Thomas Liebetruth no Regensburgas Universitātes Vācijā (University of Regensburg). Viesprofesors vadīs lekcijas topošajiem tūrisma un viesmīlības speciālistiem - "Application of logistical methods in tourism".

  Vairāk

  13.11.2014

  Diena: Turības Komunikācijas fakultātes studenti raksta laikrakstā (2)

  A/S Diena sadarbojas ar Biznesa augstskolu Turība studiju programmas Žurnālistika un mediji īstenošanā. Šīs programmas 1. studiju gada studenti pievērsušies vairāku 2014. gada rudens notikumu kultūrā, ekonomikā un sabiedrības dzīvē aprakstīšanai, uzklausot dažādus aptaujāto cilvēku viedokļus par aktualitātēm.

  Vairāk

  13.11.2014

  Jaunā Erasmus+ projekta partneru pirmā tikšanās Dubrovnikos (2)
  Erasmus+ projekta „Key Skills for European Union Hotel Staff” (projekta Nr.: 2014-1-HR01-KA2014-007224) partneru pirmā tikšanās notika Horvātijas pilsētā Dubrovniki no šī gada 3. līdz 4. novembrim. Vairāk
 • 13.11.2014

  STF Absolventu kluba entuziasti tiekas Gaismas pilī (1)

  Pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar Biznesa augstskolas Turība absolventiem, Starptautiskā tūrisma fakultātes (STF) Absolventu klubam radās iespēja piekto satikšanos noorganizēt ievērojamākajā kultūras objektā Latvijas Nacionālās bibliotēkas (Gaismas pils) Konferenču centrā.

  Vairāk

  12.11.2014

  STF studenti viesojas Madonas tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumos (0)

  Uzcītīgie un izturīgie Starptautiskā tūrisma fakultātes pirmā kursa studenti, abpusēji vienojoties ar pasniedzēju R. Žvals, lekciju kursa ,,Tūrisms un viesmīlība” ietvaros devās mācību ekskursijā ar mērķi praktiski iepazīties ar Latvijas ziemas galvaspilsētas Madonas un Ērgļu viesmīlības uzņēmumu darbību.

  Vairāk

  12.11.2014

  STF studenti piedalās talkā Bērnu klīniskajā slimnīcā (0)

  Šogad talka norisinājās 31. oktobrī, kur  īpašu atsaucību demonstrēja ārvalstu studenti, kas kopā ar kursa biedriem no Latvijas čakli strādāja un no lapām attīrīja slimnīcas teritoriju Olīvu ielā.

  Vairāk

  11.11.2014

  Svinēsim Latvijas dzimšanas dienu arī Turībā! (1)

  Par godu valsts svētkiem – Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas proklamēšanas 96.  gadadienai – no 11. līdz 18. novembrim Biznesa augstskola Turība aicina Latvijas svētkus ienestu arī augstskolas telpās, būt vienotiem, patriotiskiem un godināt šo mums visiem tik nozīmīgo jubileju, tāpēc šogad saviem studentiem un darbiniekiem sarūpējusi pie apģērba piespraužamas lentītes Latvijas valsts karoga krāsās.

  Vairāk

  11.11.2014

  Izsludināts konkurss par apmaksātu praksi “McCANN Consulting” komunikācijas studentiem (0)
  Komunikācijas vadības konsultāciju uzņēmums “McCANN Consulting” komunikācijas studentiem piedāvā iespēju iegūt praktiskās zināšanas “McCANN Consulting talantu skolā” un pēc tam aģentūrā iziet apmaksātu praksi. Vairāk

  11.11.2014

  Absolventiem: Lasi novembra a-formāta ziņu lapas! (0)

  Nenoliedzami novembris ir patriotiskākais gada mēnesis, kad katrs latvietis jūtas pacilāts. Rudenī laiks kļūst aizvien tumšāks un drēgnāks, bet tas ir iemests iedegt sveces un sildīties ģimenes lokā vai draugu kompānijā.  Novembrī novēlam sajust Latviju sirdī un aicinām pie mēteļa atloka piespraust sarkanbaltsarkano lentīti, tā vēlreiz apliecinot savu mīlestību pret Latviju.

  Vairāk