Konferenču vēsture

18.05.2017

XVIII Starptautiskā zinātniskā konference "KOMUNIKĀCIJA GLOBĀLAJĀ CIEMĀ: INTERESES UN IETEKMES"

Organizators: Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultāte

Komunikācija ir ārkārtīgi plašs jēdziens, mūsu ikdienas nepieciešamība, emociju un labklājības avots. Komunikācija ir saruna vienam ar otru, tas ir biznesa darījums un koncerts, tas ir mūsu matu sakārtojums, grāmata vai ceļojums. Arī karš ir komunikācija – gan šobrīd Latvijā tik aktuālais informācijas karš, gan kari tuvākās un tālākās zemēs, kuros šķīst asinis. Arī miera uzturēšana ir komunikācija.

Šobrīd dzīvojam globālajā ciemā un mūsu intereses katru dienu tūkstoš dažādos veidos saskaras ar ārkārtīgi atšķirīgām ļoti tuvu, viena datortaustiņa klikšķa attālumā esošu cilvēku, uzņēmumu, publiskās pārvaldes institūciju un nevalstisko organizāciju interesēm. Primāras ikvienai personai un organizācijai ir savas intereses un vēlme tās īstenot, ietekmējot citus. Tāpēc ir vitāli svarīgi – cik ātri spējam reaģēt, vai spējam sazināties, samērot intereses, vienoties un sadarboties ar dažādu kultūru un interešu cilvēkiem.

Tolerance, dažādu kultūru izpratne, starpkultūru komunikācija, mediju pratība, emocionālā inteliģence un ilgtspēja, pirmkārt, padarīs mūsu dzīvi ilgāku un patīkamu. Otrkārt, sekmēs biznesa un visas sabiedrības attīstību. Treškārt, nodrošinās mieru globālajā ciemā. Ja jums nav datora, globālo ciemu varat apriņķot ar automašīnu 17 diennaktīs, braucot ar ātrumu 100 km/stundā bez apstājas.

Konferences rakstu krājums apskatāms ŠEIT.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!