Konferenču vēsture

29.05.2015

XVI Starptautiskā zinātniskā konference "CEĻĀ UZ VIEDU, ILGTSPĒJĪGU UN IEKĻAUJOŠU EIROPU: NĀKOTNES ATTĪSTĪBAS IZAICINĀJUMI"

Organizators: Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultāte

Eiropas konkurētspēja ir atkarīga no mūsu vienotas izpratnes par to, kā vēlamies dzīvot nākotnē un kā to vislabāk sasniegt. Eiropas Komisija stratēģijā “Eiropa 2020” ir izvirzījusi prioritātes, kas paredz būtiskākos Eiropas ekonomiskās telpas izaugsmes faktorus tuvāko gadu laikā: gudra izaugsme, kas nozīmē uz zināšanām un inovācijām balstītas ekonomikas attīstību, ilgtspējīgu izaugsmi, kas paredz resursu ziņā efektīvākas, videi nekaitīgākas un konkurētspējīgākas ekonomikas veicināšanu un iesaistošu izaugsmi, ar ko saprotam tādas ekonomikas veicināšanu, kurā ir augsts nodarbinātības līmenis un kas nodrošina sociālo un teritoriālo kohēziju.

Konferences rakstu krājums apskatāms ŠEIT.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!