Organizācijas drošības vadība

Reģistrējies studijām tiešsaistē
Grāds: Sociālo zinātņu maģistra grāds personu un īpašuma aizsardzībā
Studiju ilgums: 1,3 vai 2,1 gads
Studiju valoda: Latviešu

Organizācijas drošības vadība

Akadēmiskās maģistra studiju programmas “Organizācijas drošības vadība” atšķirība ir tās pētnieciskajā ievirzē, ļaujot studējošajiem iegūt akadēmiskas zināšanas un attīstīt personu un īpašuma aizsardzības speciālistu kompetences organizācijas vadības līmenī.

Studiju programmas absolventi būs augstas pakāpes kvalificēti darbinieki karjerai daudznozaru organizācijās un institūcijas, kas spētu nodrošināt labu koordināciju, komunikāciju un kontroli ārkārtas situācijās gan taktiskā, gan operatīvā, gan stratēģiskā līmenī, izstrādāt un prasmīgi realizēt vispusīgu riska vadību uzņēmumā un izveidotu visaptverošas stratēģiskās drošības, kā arī spētu konsultēt vadību uzņēmējdarbības aizsardzībā un attīstībā. Absolventi būs ieguvuši psiholoģiskas zināšanas un pratīs rīkoties ar cilvēka uzvedību ekstremālās situācijās.

Jaunā programma tiks veidota, ņemot vērā tādus svarīgus izglītības principus, kā starpdisciplinaritāte, internacionalizācija, tehnoloģijas un personības veidošanas pieredzes bagātināšana.

Studiju programmā ietvertie studiju kursi aplūko problēmas gan no drošības aspekta, gan arī no uzņēmuma vai organizācijas vadības aspekta, tādējādi nodrošinot, ka drošība nepastāv atrauti no vadības interesēm un otrādi.


Nepilna laika studijas neklātienē
Apjoms kredītpunktos/ECTS:
40 KP (60 ECTS) vai 80 KP (120 ECTS)
Studiju norises vieta:
Rīga

Karjeras iespējas

  • Vidējā līmeņa drošības vadītājs valsts vai pašvaldības institūcijā;
  • Drošības dienesta vadītājs dažādu nozaru uzņēmumos;
  • Drošības nozares uzņēmuma īpašnieks un vadītājs.

Studiju saturs

Oficiālais studiju programmas saturs apskatāms ŠEIT.

1. studiju gads

Īso programmu veido tādi studiju kursi kā Kiberdrošības pārvaldība, Darba drošība un aizsardzība, Sarunu vešanas stratēģijas, Konfliktoloģija, Drošības risku un krīžu vadība, Drošības organizāciju kvalitātes vadība, Cilvēkresursu vadība un attīstība, Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršana, Drošības tiesiskais regulējums, Stratēģiskā un pārmaiņu vadība u.c.

Savukārt tiem, kam drošībā nav bijusi tik liela iepriekšēja pieredze, tiks sniegtas zināšanas tādos studiju kursos kā Detektīvdarbība, Drošības psiholoģija, Organizācijas drošība, Drošības teorija, Drošības organizāciju teorija, Drošības projektu vadība, Publiskie iepirkumi, Biznesa ekonomika, Intelektuālā īpašuma aizsardzība, Prezentācijas māksla, Praktikums personālvadībā, Mākslīgais intelekts, Korporatīvā sociālā atbildība un ētika, Emocionālā inteliģence, Ilgtspējīga attīstība un inovācija u.c.

2. studiju gads

Ja studē īsajā programmā, tad šogad rakstīsi maģistra darbu. Ja garajā programmā, tad apgūsi tādus studiju kursus kā Kiberdrošības pārvaldība, Darba drošība un aizsardzība, Sarunu vešanas stratēģijas, Konfliktoloģija, Drošības risku un krīžu vadība, Drošības organizāciju kvalitātes vadība, Cilvēkresursu vadība un attīstība, Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršana, Drošības tiesiskais regulējums, Stratēģiskā un pārmaiņu vadība u.c.

Studiju programmas saturs studiju laikā var tikt aktualizēts un mainīts, balstoties uz darba tirgus prasībām un Ministru kabineta noteikumiem.

Studiju maksa

Maksa norādīta uzsākot studijas no 1. studiju gada.

Studiju forma

Valoda

Ilgums

Maksa

Nepilna laika studijas neklātienē latviešu 1,3 vai 2,1 gads 2520 EUR

Ik gadu apmēram 40% Biznesa augstskolas Turība studentu iegūst kādu no studiju maksas atvieglojumiem. Ieskaties ŠEIT un noskaidro, vai arī Tev ir iespēja studēt izdevīgāk.

Uzņemšanas prasības

Uzņemšanas procesā tiek vērtēta iepriekš iegūtā profesionālā vai akadēmiskā bakalaura diploma atbilstība nozarei un esošā profesionālā pieredze. Papildus uzņemšanas noteikumos minētajiem dokumentiem obligāti iesniedzams profesionālās pieredzes apliecinājums).
Informācija par uzņemšanas procesu un noteikumiem atrodama sadaļā “Uzņemšana”. 

Vadošie mācībspēki

Uģis Začs
Uģis Začs
MBA

Lektors

Ivita Kīsnica
Ivita Kīsnica
MPA

Prodekāne

Laila Vaivode
Laila Vaivode
Mg.iur.
Uldis Lībietis
Uldis Lībietis
Kārlis Apalups
Kārlis Apalups
Vilnis Veinbergs
Vilnis Veinbergs
Ph.D.
Imants Putans
Imants Putans
Mg.iur.

PROGRAMMAS DIREKTORS:

Mg.sc. Vilnis Veinbergs

Tālr.: +371 67606140

E-pasts: vilnis.veinbergs@turiba.lv

Pieņemšanas laiks:

Pēc iepriekšējas vienošanās. 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!