11.12.2021

Ziemas izlaidums

Pieteikties pasākumam

Ir pienācis ilgi gaidītais brīdis, kad varam Jums pavēstīt priecīgu ziņu un aicināt Jūs uz 2021. gada Ziemas izlaiduma svinīgo ceremoniju š.g. 11. decembrī plkst. 16.00 Biznesa augstskolas Turība Konferenču zālē.

Ņemot vērā šobrīd valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus saistībā ar Covid-19 izplatību, Ziemas izlaiduma svinīgā ceremonija notiks “zaļajā drošības režīmā”, proti, ieeja tikai ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, uzrādot arī personas apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).

Lai pieteiktos izlaidumam, lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu: www.mitto.me/graduation/lv

Absolventi, kuri nevarēs ierasties uz ceremoniju un bez sertifikāta, savu izglītības dokumentu varēs saņemt no 13. decembra darba dienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 augstskolas Studiju daļā C korpusa 105. kabinetā vai saņemt ar kurjerpastu (maksas pakalpojums). Pieteikt izglītības dokumenta nosūtīšanu varat BATIS sadaļā Izziņas, iesniegumi - Iesniegumi.

Izlaiduma svinīgajā ceremonijā piedalās tikai absolventi (bez sveicējiem), vadība, mācībspēki un tehniskais personāls.

Lai nodrošinātu epidemioloģiskās drošības prasības, izlaiduma norises vietā tiks nodrošinātas personalizētas, fiksētas vietas. Fiksētās sēdvietas numuriņus Jūs saņemsiet pie absolventu cepuru izsniegšanas. Vēršam uzmanību, ka drīkst sēdēt tikai Jums norādītajā vietā!

Papildu informācija, kas jāņem vērā ierodoties uz ceremoniju:

  • Ierašanās augstskolā no plkst. 15.00, lai saņemtu absolventu cepures - C korpusa 2. un 3. stāva auditorijās (būs norādes). Aicinām ierasties savlaicīgi, lai mazinātu pulcēšanos.
  • Ceremonijas laikā, kā arī ārpus tās augstskolas telpās jālieto mutes un deguma aizsegs.
  • Obligāti ir jāievēro visi ar Covid-19 izplatības mazināšanu saistītie ierobežojumi.
  • Ja absolventi vēlas ar ziediem sveikt docētājus, tos ar pavadvēstuli būs iespējams atstāt C korpusā Ziedu stacijās (būs norādes).
  • Izlaiduma dienā stāvvieta Turības teritorijā ir bez maksas.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta foto un video fiksācija. Iegūtie materiāli var tikt publicēti augstskolas Turība publicitātes nolūkos.

Citi pasākumi

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!