12.03.2020

Zanes Znatnajas vieslekcija "Dzīvnieku glābšana – darbs sirdsmieram"

12. martā plkst. 18.00 C322. auditorijā Biznesa augstskolas Turība absolventes un dzīvnieku aizsardzības biedrības “Dzīvnieku SOS” aktīvistes Zanes Znatnajas vieslekcija “Dzīvnieku glābšana – darbs sirdsmieram”.

Zane Znatnaja ir Biznesa augstskolas Turība absolvente, kura jau vairāk nekā deviņus gadus aktīvi nodarbojas ar grūtās situācijās nonākušu dzīvnieku glābšanu un aprūpi. Šajā laikā viņa ir bijusi daļa no vairākiem projektiem un organizācijām, uzlabojot neskaitāmu dzīvnieku dzīvi, kā arī kopējo situāciju dzīvnieku aprūpē Latvijā. Šobrīd Zane pārstāv dzīvnieku aizsardzības biedrību “Dzīvnieku SOS”.

Lekcijas laikā uzzināsiet, kā notiek dzīvnieku glābšana Latvijā, kāda veida organizācijas ar to nodarbojas un kādas ir atšķirības starp tām. Tāpat tiks skaidrots, kā ikviens no mums var iesaistīties un palīdzēt nelaimē nonākušajiem ķepaiņiem. Lekcijas laikā dzirdēsiet pieredzes stāstus un svarīgākos faktorus, kas jāņem vērā, izvēloties savu mājas mīluli, un kā par to rūpēties.

Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas.

Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.
Reģistrāciju nodrošina

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!