17.11.2023

Vieslekcija "Profesionālā un personīgā identitāte - vērtību sadursme un iespēja izcilībai."

17.novembrī, plkst. 16:00 piedāvājam visiem Juristu izcilības skolas biedriem piedalīties Madaras Mickevičas lekcijā "Profesionālā un personīgā identitāte - vērtību sadursme un iespēja izcilībai.". Dalība lekcijā gan klātienē, gan tiešsaistē.

Pieteikties, rakstot uz epastu ivo.krievs@turiba.lv

Lekcijas tēmas:

🔹Sistēmiskais skatījums dillemu kontekstā // kā tas ietekmē praktisku darbu ar klientiem un motivāciju (sistēmas elementu nozīme: dzimta, klients, pretinieks, intituācija u.c.).

🔹Konsultējošo profesiju metodes un emocionālais intelekts // "hard skills" un zināšanas palīdz iegūt darbu un klientus, bet "soft skills" - emocionālais intelekts palīdz saglabtāt klientus, uzturēt attiecības ceļā uz izcilību: supervīzijas, koučinga, garīgās konsultēšanas elementi darbam ar sevi, kolēģiem un klientiem - praktiskais darbs.

🔹Dzīves vērtība // klientu profesionālā virziena izvēle: individuālo vērtību izpēte; kādēļ ir vērts dzīvot (un strādāt, jā, un arī mirt) - pirmsnāves un smagu krīžu sarunas. Empātijas žalūzijas; atļaut katram savu likteni; klientu traģēdijas varam izturēt tikai tik daudz, cik spējam izturēt paši savas dzīves smagumu.

Ņemot vērā, ka būs arī praktiskie darbi būtu vērtīgāk ierasties klātienē, jo attālināti praktisko darbošanos nebūs iespējams nodrošināt.

Vairāk par Juristu izcilības skolu:
https://juristuskola.lv/

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!