25.04.2022

Viedokļu rings: Kara sankciju ietekme uz Latvijas uzņēmējdarbību

25. aprīlī plkst.16.00-17.00 Biznesa augstskola “Turība” rīko diskusiju-viedokļu ringu “Kara sankciju ietekme uz Latvijas uzņēmējdarbību”.

Viedokļu ringā eksperti diskutēs par to, kā Krievijai noteiktās sankcijas ietekmēs uzņēmējdarbību Latvijā, vai tās atstās iespaidu arī uz nodokļu slogu uzņēmējiem un iedzīvotājiem. Tāpat diskusijas laikā eksperti spriedīs un meklēs atbildes, kā mazināt šo ietekmi un kādi būtu efektīvākie risinājumi, un vai uzņēmējiem šī jaunā situācija liks domāt par jaunu produktu izveidi?

Diskusijā piedalīsies šādi eksperti:
• Latvijas Bankas padomnieks Andris Strazds;
• Latvijas Darba devēju konfederācijas prezidents Andris Bite;
• Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš;
• Biznesa augstskolas “Turība” Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne Zane Driņķe.

Diskusija tiks translēta tiešsaistē Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā, kā arī pēc diskusijas norises būs pieejams ieraksts. Diskusiju vadīs žurnālists Haralds Burkovskis.

Biznesa augstskola Turība organizē diskusiju-viedokļu ringu ciklu, kurā dažādi nozaru eksperti diskutē par uzņēmējdarbības aktuālajiem jautājumiem, tostarp, analizējot pētījuma “Turības Biznesa indekss” rādītājus.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!