23.02.2023

Uzņēmējdarbības skolas lekcija „Starptautiskie sakari paver iespējas”

Šogad Biznesa augstskolas Turība jau astoto gadu rīkos projektu Uzņēmējdarbības skola, kurā var piedalīties ikviens Latvijas vidusskolēns. Uzņēmējdarbības skola notiks no septembra līdz aprīlim ar mērķi, lai jauniešos veicinātu interesi par uzņēmējdarbību, iepazīstinātu ar būtiskākajiem uzņēmējdarbības elementiem, kas nākotnē pozitīvi ietekmētu reģionu ekonomiku un kopējo tautsaimniecību.

Kā ierasts, Uzņēmējdarbības skola sāksies ar atklāšanas pasākumu septembrī un noslēgsies nākamgad aprīlī. Visā projekta laikā notiks dažādas tiešsaistes lekcijas, ekskursijas uzņēmumos un iedvesmas stāsti no uzņēmumu īpašniekiem un vieslekcijas no dažādām sabiedrībā zināmām personībām.

Uzņēmējdarbības skolas nodarbības:

  • 26.10.2022. „No idejas līdz rezultātam” - kafejnīcas „Nams 33” īpašnieces un Turības absolventes Katrīnas Kļimovskas iedvesmas stāsts un reklāmas aģentūras Havas radošā direktora Ulda Daugaviņa tiešsaistes lekcija.
  • 30.11.2022. „Investēšana savā ilgtspējā” Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītājas Daces Helmanes un Swedbank finanšu institūta Reiņa Jansona tiešsaistes lekcija.
  • 26.01.2023. „Personīgais tēls internetā” Sociālo tīklu Mārketinga aģentūras „Klik Klik” vadītājas Evas Onzules un sociālo tīklu satura veidotājas Beātes Katrīnas Zeltiņas tiešsaistes lekcija.
  • 23.02.2022. „Starptautiskie sakari paver iespējas” Biznesa augstskolas Turība pasniedzējas, loģistikas ekspertes Rositas Zvirgzdiņas un neformālās izglītības entuziasta Gvido Sirmā tiešsaistes lekcija.
  • 22.03.2022. „Nākotne kibertelpā” Biznesa augstskolas Turība IT virziena viesdocentes Ineses Poļakas un Biznesa augstskolas Turība Juridiskās fakultātes dekāna Ivo Krieva tiešsaistes lekcija.

Citi pasākumi

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!