05.07.2023

Turības un radio SWH jubilejas tūres noslēgums Turības kvartālā

Turības dzimšanas dienā ieslēdz radio SWH Biznesa augstskola Turība 30.dzimšanas dienā, 5. jūlijā, radio SWH mobilā studija dosies uz Rīgu, Turības kvartālu, kas būs noslēdzošā radio un augstskolas jubilejas pieturvieta.

Visas dienas garumā no plkst.11.15 līdz plkst. 19.00 radio ētera personības - Edgars Barbaks, Juta Jazz, Artis Volfs un Beta Beidz - tiksies ar aktīviem, radošiem, zinošiem un uzņēmīgiem viesiem, kuri savas dzīves un darba ceļa līkločos ir satikušies ar Biznesa augstskolu Turība un kurus augstskola un tās pasniedzēji ir iedvesmojuši sasniegt augstus mērķus.

Radio ētera personības un studijas viesus varēs vērot klātienē augstskolas pagalmā – Turības kvartālā, Rīgā, Graudu ielā 68, vai klausoties radio SWH un skatoties tiešraidi radio mājaslapā.

5. jūlijā plkst.11.15 - 19.00 Turības kvartālā, Rīgā, radio studijas viesi

Tabulas papildu saturs
Intervijas laiks Radio studijas viesis
11.15-11.22 Aigars Rostovskis, Biznesa augstskolas Turība īpašnieks
11.45-11.52 Jana Bunkus, Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas virziena vadītāja
12.15-12.22 Andris Vanags, AS Sakret padomes priekšsēdētājs, Turības Goda profesors, mentors
12.45-12.52 Asnāte Avotniece, Abgunstes muižas saimniece, Turības absolvente
13.15-13.22 Jānis Pekša, Biznesa augstskolas Turība IT virziena vadītājs
13.45-13.52 Aldis Baumanis, Biznesa augstskolas Turība Attīstības padomes priekšsēdētājs
14.15-14.22 Jānis Krievāns, Junior Achievement Latvia valdes priekšsēdētājs, Turības konventa padomnieks
14.45-14.52 Kārlis Apalups, uzņēmējs, Turības Juridiskās fakultātes pasniedzējs un Goda absolvents drošības nozarē
15.15-15.22 Silva Jeromanova-Maura, holdinga SilJa īpašniece, Turības topošā doktore, Mārupes uzņēmēju konsultatīvās padomes vadītāja
15.45-15.52 Liene Cakare, Turības Juridiskās fakultātes pasniedzēja, zvērināta advokāte, uznēmēja, Turības Goda absolvente tiesību zinātnē
16.15-16.22 Evija Kļave, Sertificētu mediatoru padomes priekšsēdētāja, Turības Uzņēmējdarbības vadības fakultātes docente
16.45-16.52 Kaspars Bernāns, uzņēmumā Havas Latvija Pasažieru apkalpošanas departamenta vadītājs, Turības Uzņēmējdarbības vadības fakultātes pasniedzējs un absolvents
17.15-17.22 Zane Driņķe, Biznesa augstskolas Turība jaunievēlētā rektore
17.45-17.52 Elvijs Mičulis, Latvijas jaunatnes basketbola līgas direktors, Turības absolvents
18.15-18.22 Raimonds Feldmanis, olimpisko čempionu 3x3 basketbolā treneris, Turības basketbola komandas treneris
18.45-18.52 Imants Bergs, Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājs
Tabulas papildu saturs

Savos 30. darbības gados Biznesa augstskola Turība kļuvusi par TOP3 darba devēju atzītāko augstskolu Latvijā un lielāko privāto augstskolu Baltijā ar trim filiālēm – Cēsīs, Talsos un Liepājā. Šobrīd Turību ir absolvējuši vairāk kā 17 000 jauno speciālistu, un augstskola piedāvā studēt kādā no 29 studiju programmām - sākot no uzņēmējdarbības, jurisprudences, organizāciju drošības, informācijas tehnoloģijām līdz tūrismam, komunikācijai un pasākumu producēšanai. Savukārt filiālēs var studēt pirmā līmeņa augstākās izglītības studiju programmās – “Finanses un grāmatvedība”, “Mārketings un tirdzniecība” un “Tiesību zinātnes”.

Neatkarīgi no izvēlētās studiju programmas Biznesa augstskola Turība piedāvā darba devēju novērtētu izglītību, – programmas tiek pielāgotas darba tirgus tendencēm, lielāku uzsvaru liekot uz praktiskām iemaņām, nevis teoriju.

Biznesa augstskola Turība ir biznesā balstīta un atbilstošās aktivitātēs studentu orientēta starptautiska augstskola, kas ietver biznesa domāšanu visos studiju virzienos. Studiju process tiek veidots tā, lai students maksimālu spētu izmantot un attīstīt savu potenciālu. Turības priekšrocība ir tās kvalitatīvais un aktuālais studiju satura piedāvājums, kas orientēts uz profesionālajām zināšanām un prasmju apgūšanu, apvienojot studijās uzņēmējdarbības aspektus ar lietišķo zinātni.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!