12.08.2022

Turības iedvesmas stāsti jauniešu festivālā Tramplīns

Biznesa augstskolu Turība varēs sastapt Jauniešu festivālā "TRAMPLĪNS" Āgenskalna tirgū 12. augustā

Jauniešu festivāls apvieno krāšņu un daudzpusīgu programmu no dažādām diskusijām, iedvesmas stāstiem, meistardarbnīcām līdz pat koncertam. Pasākuma virstēma ir drosme un uzdrīkstēšanās. Āgenskalna tirgus veido atvērtu un drošu vidi jauniešiem, kur izpausties, rīkoties, atklāt, kā arī attīstīt un īstenot idejas.

TURĪBU festivālā varēs satikt sākot no plkst. 15.00 Mazajā paviljonā ar 3 dažādiem interesantiem iedvesmas stāstiem:
• Plkst. 15.00 - 16.00 “SASNIEGT SAVU TRAMPLĪNU”
Zane Drinke, uzņēmēja, koučs, jauniešu iedvesmotāja un mentore, asoc. prof., Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne
• Plkst. 20.00-20.30 “LĒCIENS INSTAGRAM OKEĀNĀ”
Eva Onzule, sociālo tīklu mārketinga aģentūras Klik Klik vadītāja, radošā satura veidotāja un Biznesa augstskolas Turība absolvente
• Plkst.20.30-21.00 “NEMARINĒ IDEJU”
Roberts Viziņš, uzņēmējs, apģērba zīmola GĻUČĪ radītājs, Biznesa augstskolas Turība absolvents

Tāpat festivālā viesosies Swedbank jauniešu ilgstpējas studija “Beelievers”, kurā varēs satikties ar pazīstamiem sociālo mediju influenceriem – Roju Rodžeru, Nansiju Garkalni, Beāti Bērziņu (Beta Beidz), Grētu Grantiņu, Kašeru un citiem.

Vairāk informācijas par festivāla programmu: https://bit.ly/3SgzT7k

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!