18.08.2022

Turības eksperti viesosies Kurzemes radio rubrikā “10 minūtes tavai izaugsmei”

Katru ceturtdienu - no 28. jūlija līdz 18. augustam plkst. 14.10-14.20 Kurzemes radio rubrikā “10 minūtes tavai izaugsmei” dzirdēsiet Biznesa augstskolas Turība profesionāļu ieteikumus, padomus un aktualitātes mārketinga, finanšu un grāmatvedības nozarēs, kā arī uzzināsiet par sabiedrības iesaistes iespējām pašvaldības darbā.

Šī raidījuma ciklu “10 minūtes tavai izaugsmei” 18. augustā noslēgs Jolanta Derkevica-Pilskunga, Turības maģistra programmas “Stratēģiskā komunikācijas vadība” direktore, kura Talsu filiālē studentiem pasniedz arī mārketingu, integrēto mārketinga komunikāciju un zīmolvedību. Kurzemes radio Jolanta dalīsies pieredzē un zināšanās par to, kāds ir mūsdienīgs mārketings un tā saturs, kas tiek nodots klātienē, attālināti vai hibrīdi. Viņa uzsver, ka šobrīd “jaunais normālais” paredz ātru, uzticamu, kā arī autentisku mārketingu.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!