11.08.2022

Turības eksperti viesosies Kurzemes radio rubrikā “10 minūtes tavai izaugsmei”

Katru ceturtdienu - no 28. jūlija līdz 18. augustam plkst. 14.10-14.20 Kurzemes radio rubrikā “10 minūtes tavai izaugsmei” dzirdēsiet Biznesa augstskolas Turība profesionāļu ieteikumus, padomus un aktualitātes mārketinga, finanšu un grāmatvedības nozarēs, kā arī uzzināsiet par sabiedrības iesaistes iespējām pašvaldības darbā.

11. augustā Kurzemes radio rubrikā “10 minūtes tavai izaugsmei” viesosies Turības Uzņēmējdarbības vadības fakultātes un Talsu filiāles pasniedzēja Anna Medne, kura specializējas finanšu, grāmatvedības un nodokļu jautājumos. Viņa vērsīs uzmanību uz jauno normatīvo regulējumu grāmatvedības uzskaitē, arī darījumu ar skaidrās naudas lietošanu uzņēmumos un iestādēs.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!