23.05.2024

Turība kopā ar radio SWH viesosies Siguldā

Lai popularizētu uzņēmīgo cilvēku ieguldījumu reģiona izaugsmē un aicinātu lepoties ar novadnieku sasniegumiem, Biznesa augstskola Turība arī šogad kopā ar radio SWH viesosies dažādās Latvijas pilsētās. Pirmā mobilās radio studijas pieturvieta būs 23. maijā Siguldā, stacijas laukumā.

Visas dienas garumā no plkst. 11.15 līdz plkst. 18.30 radio ētera personības Siguldā tiksies ar aktīviem, radošiem, zinošiem un uzņēmīgiem siguldiešiem, vidzemniekiem un pilsētas viesiem, kuri savas dzīves un darba ceļa līkločos ir satikušies ar Biznesa augstskolu Turība un kurus augstskola un tās pasniedzēji ir iedvesmojuši sasniegt savus sapņus.

Sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību radio ēterā uzzināsim arī par Siguldas novada aktualitātēm un jauno piedāvājumu tūrisma un kultūra jomā. Radio ētera personības un studijas viesus varēs vērot klātienē, vai klausoties radio SWH un skatoties tiešraidi radio mājaslapā.
23. maijā plkst. 11.15 - 18.30 Siguldā, stacijas laukumā, radio studijas viesi
🔹 11.15 Imants Bergs, Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājs
🔹 11.45 Linards Kumskis, Siguldas novada domes priekšsēdētājs
🔹 12.10 Nikola Liepiņa, siguldiete, Turības starptautiskās komunikācijas vadības studente
🔹 12.25 Miķelis Visockis, Turības Starptautiskā tūrisma fakultātes absolvents, uzņēmējs – “Solar Surfers” vadītājs
🔹 12.45 Nikolajs Ozoliņš, vidzemnieks, Turības Juridiskās fakultātes pasniedzējs
🔹 13.15 Jolanta Borīte, Siguldas Kultūras centra direktore
🔹 13.45 Anrijs Bungše, Turības Mārketinga un pārdošanas programmas absolvents, Siguldā aizvadījis skolas gaitas
🔹 14.15 Daina Einberga, siguldiete, uzņēmēja - SIA "Einberg Education" un SIA "Einberg Design" īpašniece, Turības Uzņēmējdarbības vadības fakultātes absolvente
🔹 14.45 Edgars Buļs, basketbola kluba "Rīgas zeļļi" prezidents
🔹 15.05 Gunita Špīlberga, siguldiete, Turības Uzņēmējdarbības vadības fakultātes absolvente
🔹 15.45 Ina Stupele, Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece
🔹 16.15 Santa Ruģēna, siguldiete, Turības lektore, Juridiskās fakultātes absolvente, Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrības "Enter Gauja" valdes locekle
🔹 16.45 Dita Bērziņa, uzņēmēja - privātprakse Siguldā, Turības Veselības aprūpes virziena pasniedzēja
🔹 17.15 Ivo Krievs, vidzemnieks, Turības Juridiskās fakultātes dekāns, advokāts, datu aizsardzības eksperts
🔹 17.45 Karīna Makare, siguldiete, Turības Juridiskās fakultātes un Uzņēmējdarbības vadības fakultātes absolvente, vada ğimenes uzņēmumu - Makara tūrisma birojs
🔹 18.15 Elīna Putraševica, Turības Juridiskās fakultātes absolvente, siguldiete, Elīnas Putraševicas podologa privātprakse

Savos 30. darbības gados Biznesa augstskola Turība kļuvusi par TOP3 darba devēju atzītāko augstskolu Latvijā un lielāko privāto augstskolu Baltijā ar trim filiālēm – Cēsīs, Talsos un Liepājā. Šobrīd Turību ir absolvējuši gandrīz 18 000 jauno speciālistu, un augstskola piedāvā 31 studiju programmas - sākot no uzņēmējdarbības, jurisprudences, organizāciju drošības, IT līdz tūrismam, komunikācijai, pasākumu producēšanai un veselības aprūpei. Savukārt filiālēs var studēt pirmā līmeņa augstākās izglītības studiju programmās – “Finanses un grāmatvedība”, “Mārketings un tirdzniecība” un “Tiesību zinātnes”.

Neatkarīgi no izvēlētās studiju programmas Biznesa augstskola Turība piedāvā darba devēju novērtētu izglītību, – programmas tiek pielāgotas darba tirgus tendencēm, lielāku uzsvaru liekot uz praktiskām iemaņām, nevis teoriju.

Filiāļu studentiem ir ērti apvienot studijas ar darbu vai citu nodarbošanos, jo lekcijas notiek tikai sestdienās. Studijas ilgums filiālē ir 2,3 gadi, absolvējot iegūst pirmā līmeņa augstākās izglītību. Ja pēc tam ir vēlēšanās turpināt paaugstināt savu profesionālo kvalifikāciju un iegūt bakalaura grādu, tad ir iespējams studēt Rīgā Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes vai Juridiskās fakultātes 3.kursā.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!