30.08.2024

Topošo pirmkursnieku pasākums “Iesoļo Turībā!”

Topošais pirmkursniek! Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde organizē ikgadējo pasākumu “Iesoļo Turībā”, kurš šogad norisināsies no 30. līdz 31. augustam. Pasākuma norises vieta tiks paturēta noslēpumā, lai saglabātu pārsteiguma momentu.

Šis pasākums ir lieliska iespēja iepazīt savus jaunos studiju biedrus, uzzināt vairāk par augstskolu un Studējošo pašpārvaldes darbību, kā arī aizraujoši pavadīt laiku, piedaloties dažādās aktivitātēs un uzklausot interesantus, pieredzes bagātus cilvēkus. Studējošo pašpārvalde apņemas sniegt kārtīgu atpūtas un motivācijas devu pirms jaunā studiju gada sākuma.

Pasākumam "lesoļo Turibā" var pieteikties ikviens, kurš šogad uzsāks studijas kādā no Biznesa augstskolas Turība profesionālā vai akadēmiskā bakalaura studiju programmām un pēdējo divu gadu laikā ir absolvējis kādu vidējās izglītības iestādi.

Lai pieteiktos pasākumam ir jaaizpilda pieteikuma anketa, kura ir pieejama ŠEIT.

Dalība pasākumā ir bezmaksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tāpēc nebaidies būt radošs un atklāts, aizpildot pieteikuma anketu. Izmanto ekskluzīvu iespēju būt vienam no pirmajiem, kurš iesoļo Turībā un iepazīst savus studiju biedrs pirms mācība gada sākuma.

Pasākuma organizātori nodrošinās ēdināšanu un nokļūšanu līdz pasākuma norises vietai, bet uz Biznesa augstskolu Turība būs jānokļūst patstāvīgi!

Pieteikšanās ir līdz 18. augusta plkst. 23:59! Nevelc garumā!

Ja rodas jautājumi, droši raksti dalībnieku koordinātorei Hannai uz hekrumina@gmail.com

Kā arī pieseko mūsu sociālajiem mēdijiem, lai nepalaistu garām jaunumus par gaidāmo pasākumu:
Instagram: bat_sp
Facebook: https://www.facebook.com/turibasp
TikTok: biznesaaugstskolaturiba

Citi pasākumi

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!