18.03.2021

Tiešsaistes stāstu vakars “Motivational evening with BAT SP”

Lai kopīgi atpūstos no mācībām un pavadītu kopīgu vakaru patīkamās noskaņās, Studējošo pašpārvalde aicina 18. martā plkst. 18:00 uz stāstu vakaru tiešsaistē. Pasākumā varēs gan kārtīgi pasmieties, gan arī uzzināt ko jaunu un noderīgu ikdienas dzīvei.

Stāstu vakarā piedalīsies vairāki Studējošo pašpārvaldes vecbiedri, kuri dalīsies ar saviem stāstiem par tādām tēmām kā komandas darbs, smieklīgi atgadījumi un pieredze darbojoties Studējošo pašpārvaldē. Kā arī norisināsies diskusijas par studentiem aktuālām tēmām. Viena no tām ir, kā nebaidīties un droši izteikties publikas priekšā.

Pasākums norisināsies tiešsaistes platformā Cisco Webex. Piekļuves linku meklē ŠEIT. Pasākums norisināsies angļu valodā!

Plašāku informāciju par pasākumu vari iegūt Studējošo pašpārvaldes Instagram profilā - @bat_sp un Facebook lapā.

Papildu informācija :
Sanita Strenga
Biznesa augstskolas Turība
Studējošo pašpārvaldes
Ārējās Komunikācijas daļas vadītāja
sanitastrenga@gmail.com

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!