27.02.2023

“Telefonu diena”

Lai arī starptautiskā telefonu diena pasaulē tiek atzīmēta 25. aprīlī, Biznesa augstskolas Turība studentiem un viesiem februāra pēdējā pirmdienā, 27. februārī, būs iespēja iesaistīties interesantās telefonu dienas aktivitātēs.

Šobrīd visā pasaulē ir ap 10 miljardiem mobilo tālruņu. Pāris sekundēs ar vien dažiem pieskārieniem sava viedtālruņa ekrānam varam gan kontaktēties ar paziņām visā pasaulē, gan dalīties ar skaistiem mirkļiem no savas dzīves. Daudzi no mums jau ir paspējuši aizmirst cik sarežģīta un ierobežota telefonu lietošana bija vēl šī gadsimta iesākumā.

Tomēr telefonu dienas ietvaros klātesošajiem būs iespēja iekāpt laika mašīnā un atgriezties gan 15-20 gadu senā pagātnē, kad mobilās ierīces galvenokārt pildīja vien zvanu un SMS funkciju, turklāt tām nebija skārienjūtīgu ekrānu, gan vēl senākā pagātnē, kad telefona numurs bija burtiskā nozīmē jāuzgriež ar roku.

Interesentiem būs iespēja iemēģināt spēkus dažādos uzdevumos, kuros pārbaudīt savas prasmes ar veco laiku ierīcēm. Uzdevumā “ātrie pirkstiņi” pārbaudīsim veiklību kāda teksta rakstīšanā uz vecā podziņu telefona. “Zvans draugam” būs uzdevums, kur uz veco laiku telefona ar ripu jāuzgriež numurs, savukārt “mehāniķis” dos iespēju pašam daļēji izjaukt vēsturisko telefonu.

Telefonu dienas aktivitātes 27. februārī norisināsies BA Turība otrajā stāvā, pie studentu pašpārvaldes telpām. Aktivitāšu norise paredzēta pusdienu starpbrīža laikā, sākot no plkst. 12.15.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!