10.02.2022

Svētā Valentīna dienas pasākums

2022. gada 10. februārī plkst. 18:00 Biznesa augstskolā Turība norisināsies studējošo pašpārvaldes Svētā Valentīna jeb Visu mīlētāju dienas pasākums, kas plānots divās daļās – lekcija un spēles.

Pirmajā daļā pasākuma apmeklētāji varēs klausīties vieslekciju ar personības izaugsmes treneri, grāmatu autori un pašizveidotās pozitīvās domāšanas un attieksmes centra „Pavasara studija” vadītāju Inesi Prisjolkovu, kura dalīsies pieredzē par sevis mīlēšanu un laimi. Viņa sevi dēvē par „laimes terapeiti” un ir izdevusi, piemēram, grāmatas „Ieelpo laimi un mīlestību”, „Ieelpo laimi un mīlestību 2”, „Mana laimes dienasgrāmata”, „Audzēt mīlestību”, „Septiņas saules” un „100 dienas, kas mainīs pasauli”. Prisjolkova savu praksi raksturo šādi: „Ja man tagad būtu jānoformulē, kas ir laimes terapija, tad, visticamāk, ka es šobrīd teiktu - tā ir atbildība pašam par savu dzīvi un vēlme ko mainīt, ja dzīve nav tāda, kā gribētos.”

Pasākuma otrajā daļā dalībnieki varēs piedalīties Valentīna dienas „Bingo”, minēšanas spēlē „Kahoot”, mīlestības dziesmu viktorīnā un citās interesantās spēlēs. Tāpat pasākuma dalībnieki aicināti arī pievērst uzmanību savam ģērbšanās stilam un izvēlēties tērpu Svētā Valentīna dienas noskaņās, dodot priekšroku sarkanajai un rozā krāsai, kā arī drēbēm un aksesuāriem ar sirsniņām.

Svētā Valentīna dienas pasākums norisināsies telpā C321, visas aktivitātes notiks latviešu valodā.

Pasākumu varēs apmeklēt, uzrādot personu apliecinošu dokumentu kopā ar Covid-19derīgu sertifikātu vai pārslimošanas sertifikātu.
Plašāku informāciju meklē Studējošo pašpārvaldes Instagram un Facebook profilos @bat_sp, kā arī mājaslapā www.batsp.lv .

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!