11.02.2021

Svētā Valentīna dienas pasākums

11. februārī plkst. 18:00 Turības studenti tiek aicināti pieslēgties tiešsaistes platformai Cisco Webex, lai kopā jautri pavadītu vakaru Svētā Valentīna dienas noskaņā.

Pirms pieslēgšanās platformai Cisco Webex jābūt lejupielādētai datorā, to var izdarīt ŠEIT. Pasākums tiks atklāts ar interaktīvu jautājumu spēli “Zini vai Mini”, kas norisināsies platformā Kahoot. Spēlē tiks uzdoti dažādi interesanti jautājumi saistībā ar Svētā Valentīna dienu. Vēlāk visi tiks sadalīti grupās pa trīs dalībniekiem, lai atbildētu uz interesantiem jautājumiem par dažādām tēmām.

Dalībniekiem ir iespēja iesūtīt interesantākos stāstus par saviem randiņiem vai citiem notikumiem saistībā ar šiem svētkiem. Stāstus jāiesūta uz Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes Instagram kontu. Vakara gaitā tie anonīmi tiks pastāstīti citiem, bet noslēgumā katram būs iespēja iztēloties, kādas varētu būt stāsta beigas. Tikai pēc tam tiks atklāts patiesais stāsta iznākums.

Seko Studējošo pašpārvaldes Facebook lapai, lai uzzinātu jaunumus par šo un citiem pasākumiem!
Pasākums norisināsies latviešu valodā.

Papildu informācija:
Regīna Elizabete Kadiķe
Biznesa augstskolas Turība
Studējošo pašpārvaldes
Kultūras un sporta daļas vadītāja
reginaelizabete11@gmail.com

skatīties tiešraidi

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!