13.10.2022

Studējošo pašpārvaldes spēļu vakars

13.oktobrī plkst. 18.00 Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde aicina visus C321 un C322, lai kopā jautri pavadītu vakaru un spēlētu dažādas galda un video spēles.

Vakara gaitā norisināsies dažādas spēles, piemēram, iecienītais FIFA turnīrs, kurā varēs mēroties ar spēkiem, un uzvarētāji varēs iegūt superīgas balvas, ko sagādās mūsu atbalstītāji. Lai piedalītos FIFA turnīrā ir iepriekš jāizpilda pieteikšanās anketu -https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfuWqOOY8zoc2Q4juA01nPWTZxlcrsXXttY8-IaVg1F37oONQ/viewform

Paralēli FIFA turnīram būs arī iespējams iztestēt savu prasmi simulācijas stūrī, kur varēs sacensties ar draugiem kādā no piedāvātām simulācijas spēlēm.
Blakus videospēlēm un simulācijai norisināsies sacensības dažādās galda spēlēs, piemēram Uno, Durkak, Monopoly, Krunker un citās. Dalībnieki, kas iegūs visvairāk punktus galda spēlēs, arī tiks pie atbalstītāju sarūpētājām balvām.

Pasākums norisināsies latviešu un angļu valodā.
Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Seko līdzi Studējošo pašpārvaldes Facebook lapai, lai uzzinātu jaunumu par šo un citiem pasākumiem.

Papildu informācija :
Barbara Krastiņa
Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes
Akadēmiskās daļas vadītāja
Barbara.krastina@gmail.com

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!