20.04.2022

Starptautiskā zinātniskā konference “Komunikācija un starpnozaru kompetenču attīstība digitālajā laikmetā”

Lai noskaidrotu komunikācijas jomas aktualitātes, attīstības tendences un nākotnes speciālistam nepieciešamās prasmes un kompetences, Biznesa augstskola Turība organizē Starptautisko zinātnisko konferenci “Komunikācija un starpnozaru kompetenču attīstība digitālajā laikmetā”, kas norisināsies nākamā gada aprīlī. Interesenti aicināti piedalīties kā klausītāji vai uzstāties ar publikāciju un prezentāciju, reģistrējot savu dalību līdz 12. aprīlim.

Komunikācijas nozares straujā evolūcija no speciālistiem pieprasa arvien jaunu prasmju apgūšana. Kā norādīts 2020. gada Pasaules Ekonomikas Foruma ziņojumā par nākotnes darbam nepieciešamajām kompetencēm, tieši starpnozaru prasmes būs tās, ko pieprasīs darba devējs. Kādas tās būs un kā gaidāmajiem izaicinājumiem sagatavot jaunos profesionāļus, atbildes meklēsim Biznesa augstskolas Turība (BAT) organizētajā XXIII Starptautiskajā zinātniskajā konferencē “Komunikācija un starpnozaru kompetenču attīstība digitālajā laikmetā”.

“Pēdējos divos gados pasaule pakārtojusies jauniem noteikumiem un dienaskārtībai, kur stratēģiska nozīme bijusi komunikācijai visās tās izpausmes formās. Konferencē būs lieliska iespēja iepazīties ar jaunākajiem pētījumiem šajā jomā un prognozēt nākotnes attīstības tendences, jo skaidrs ir viens – šis transformāciju process nebeigsies. Ja mācēsim pielāgoties pārmaiņām un būt tām soli priekšā, jaunā pasaule būs mūsu iespēja, nevis krīze,” saka BAT Komunikācijas virziena vadītāja Jana Bunkus.

Konference norisināsies divu dienu garumā 2022. gada 20. un 21. aprīlī klātienē Biznesa augstskolā Turība un tiešsaistē Cisco Webex platformā. Tajā uzstāsies Latvijas un ārvalstu vieslektori, tiks rīkotas paneļdiskusijas un organizēts darbs piecās paralēlajās sekcijās – komunikācija, uzņēmējdarbība un tūrisms, tiesību zinātne, informācijas tehnoloģijas un starpnozaru prasmes izglītībā.

Konferences dalībnieki var apmeklēt abas vai vienu no pasākuma dienām, piedaloties kā klausītāji vai uzstājoties ar publikāciju vai publikāciju un prezentāciju. Par dalību konferencē tiks izsniegti sertifikāti. Reģistrācija dalībai ir obligāta visiem pasākuma apmeklētājiem!

Ar konferences programmu, pieteikšanās nosacījumiem un reģistrācijas kārtību, kā arī referātu, rakstu un publikāciju pieteikšanas termiņiem un prasībām iespējams iepazīties ŠEIT.

Plašākai informācijai aicinām sazināties ar pasākuma organizatoriem, rakstot uz e-pastu conference@turiba.lv.

Konference norisinās ERASMUS+ Stratēģiskās partnerības projekta “Starpnozaru prasmju attīstība sadarbībai un konfliktu risināšanai” ietvaros, apvienojot sešas partneraugstskolas no Latvijas, Lietuvas, Austrijas, Itālijas, Nīderlandes un Polijas.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!