24.09.2020

Starpaugstskolu strītbola sacensības un sporta spēles

Biznesa augstskola Turība ir vieta, kur sportošana un veselīgs dzīvesveids ir lielā cieņā, tādēļ par ikgadēju tradīciju ir kļuvuši tādi sporta pasākumi, kā starpaugstskolu strītbola turnīrs un sporta spēles, kas šogad notiks 24. septembrī plkst. 17.00. Ikviens augstskolas students ir aicināts piedalīties un pārbaudīt savu sportisko sagatavotību.

24. septembrī, plkst. 17:00 paralēli norisināsies divi pasākumi – gan strītbola turnīrs, kuru organizē Studējošo pašpārvaldes Kultūras un sporta daļa, gan Studējošo pašpārvaldes Ārējās komunikācijas daļas rīkotās sportiskās stafetes, kurās aicināti iesaistīties visi apmeklētāji, iepriekš piesakot savu komandu. Par muzikālo gaisotni rūpēsies un klātesošos uzmundrinās DJ M&M.

Pasākums ir bezmaksas, tajā var piedalīties ikvienas augstākās izglītības iestādes students. Papildus strītbolam un stafetēm varēs pievienoties arī futbola meistarklasei un izturības treniņam, lai pārbaudītu savu fizisko sagatavotību.

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Vairāk par pasākumu var uzzināt Turības Studējošo pašpārvaldes mājaslapā – www.batsp.lv vai Facebook.

Pieteikuma anketu strītbola turnīram aizpildi šeit.
Pieteikuma anketu sporta spēlēm aizpildi šeit.

Komandu skaits ir ierobežots! (pieteikšanās līdz 22.septembra 23:59)

Papildu informācija:
Elīza Anna Dubure
Biznesa augstskolas Turība
Studējošo pašpārvaldes Kultūras un sporta daļas vadītāja
elizadubure@gmail.com

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!