17.11.2020

Spēļu vakars tiešsaistē

17.novembrī plkst. 18:00 Studējošo pašpārvalde aicina pieslēgties platformai “Discord”, lai kopā spēlētu dažādas spēles, piemēram, Among Us, Durak un Krunkers.

Pirms pieslēgšanās platformai “Discord” jābūt lejupielādētai datorā, to var izdarīt šeit. Piekļuves saitetiks nosūtīts visiem, kuri būs pieteikušies pasākumam. Iepriekšējā pieteikšanās ir obligāta, pieteikuma anketu atradīsi ŠEIT. Pieteikties var līdz 16.novembra plkst. 23:59.

Tiešsaistes spēļu vakarā būs iespēja piedalīties arī “Durak” kāršu spēles turnīrā (aplikācijai “Durak” jābūt lejupielādētai telefonos). Notiks arī “Krunker” - taktiskās šaušanas spēles turnīrs. Aplikācija nav jālejupielādē, jo tā tiks spēlēta tiešsaistē, iepriekš sadalītās komandās.

Paralēli norisināsies arī šobrīd aktuālā spēle “Among Us”. Spēli var lejupielādēt telefonos bez maksas, bet datorā, to nopērkot par 4 eiro.

Seko līdzi Studējošo pašpārvaldes Facebook lapai, lai uzzinātu jaunumus par šo un citiem pasākumiem.

Pasākums norisināsies gan angļu, gan latviešu valodā.

Papildu informācija :
Elīza Anna Dubure
Biznesa augstskolas Turība
Studējošo pašpārvaldes
Kultūras un sporta daļas vadītāja
elizadubure@gmail.com

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!