15.10.2020

Spēļu vakars

Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde 15. oktobrī rīkos Spēļu vakaru, kas norisināsies plkst. 17:00 telpās C321 un C322. Aicināts ir ikviens augstskolas students!

Studējošo pašpārvalde rūpējas par to, lai studenti spētu atpūsties arī ārpus lekcijām, tāpēc augstskolā tiek rīkots Spēļu vakars, ko organizē BAT SP Akadēmiskā daļa. Pasākums tiek veidots, lai ikvienam apmeklētājam sniegtu iespēju neformālā vidē atpūsties ar draugiem vai individuāli un pāros sacensties turnīros un, iespējams, laimēt balvas. Pasākums sevī ietvers “vecās, labās” galda spēles ar mūsdienīgām “jaunās paaudzes” spēlēm. Pasākums noteikti sniegs iespēju izrauties no ikdienas rutīnas un enerģiju brīvdienām!

Spēļu vakars norisināsies angļu valodā. Pasākumam nepieciešama iepriekšēja reģistrācija, jo vietu skaits ir ierobežots!

Pieteikuma anketu meklē šeit vai noskenējot QR kodu, ko atradīsi uz pasākuma plakāta. Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Aicinām ierasties tieši uz pasākuma sākumu, nedrūzmēties pie ieejas, ieturēt distanci un ievērot higiēnas prasības – roku mazgāšanu un dezinfekciju. Pasākuma laikā tiks ievēroti visi valstī noteiktie drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. Aicinām ikvienu tos ievērot!. Ar drošības pasākumiem var iepazīties šeit.

Papildu informācija:
Rojs Roberts Amsons
Biznesa augstskolas Turība
Studējošo pašpārvaldes
Akadēmiskās daļas vadītājs
royrobbamson@gmail.com
www.batsp.lv

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!