05.06.2024

SEMINĀRS “Pieejamība digitālajā vidē”

Seminārs “Pieejamība digitālajā vidē” notiks šī gada 5. jūnijā, plkst. 10:00-12:00, Biznesa augstskola Turība, Graudu iela 68, Rīgā.

Iekļaujoša sabiebrība un vides pieejamība ir daudz diskutēts jautājums. Pateicoties digitalizācijai šodien darbs var tikt organizēts attālināti, preču un pakalpojumu iegāde, dokumentu noformēšana notiek digitālajā vidē, tāpēc ir jāizvērtē arī digitālas vides pieejamība, ir jāapzinās vai mājaslapas, aplikācijas ir pieejams cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Pieejamību digitālajā vidē var veicināt iesaistot lietotāju pieredzes testēšanā cilvēkus ar īpašām vajadzībām. Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija SUSTENTO rīko semināru, kurā būs iespēja diskutēt par digitālas vides pieejamību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, iekļaujošu lietotāju pieredzes testēšanu, kā arī diskutēsim par to kā augstākās izglītības programmās ietvert apmācības par iekļaujoši lietotāju pieredzes testēšanu.

Seminārs norisināsies latviešu valodā, un dalība tajā ir bez maksas.

Par dalību tiks izsniegti arī sertifikāti.
Lai pieteiktos, lūgums reģistrēties līdz 31.05.2024: https://forms.gle/Z6XDNFhPZnf9hnZU8

Pasākuma PROGRAMMA

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!