20.05.2023

Satiec Turību ZZ čempionātā Bauskā

Biznesa augstskola Turība šogad atbalstīs čempionāta norisi, tāpēc skolēni varēs mūs satikt abas pasākuma dienas Turības teltī.

Augstskolas teltī jauniešiem būs pieejamas
šādas aktivitātes:
1) Individuāla express konsultācija ar Turības karjeras konsultantu. Konsultācijas laikā jauniešiem būs iespēja uzzināt vairāk par savām stiprajām pusēm un viņiem atbilstošajiem karjeras virzieniem nākotnē
2) Būs iespēja izbaudī draudzīgu atmosfēru spēlējot Turības 30 gadu jubilejas cirka galda spēli. To spēlējot pasākuma dalībnieki uzzinās daudzus jaunus un aizraujošus faktus par Turības vēsturi.
3) Izmēģināt video spoguli, kuru veidojuši Turības IT studenti. Spogulis noteiks dalībnieku vecumu, dzimumu un garastāvokli.
4) Piedalīties nelielā digitālajā spēlē izmantojot "GooseChase" aplikāciju, kuras laikā skolēniem vajadzēs kreatīvi izpausties, radot video un foto materiālus par dažādām ar augstskolu asociētām tēmām.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!